Hiç evlenmicemi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

Bana evlilik görünmüyo eskiden biçok talibim vardı şimdi hepsinin sevgilisi var bense tek kaldım ve artık cinsellik yaşamak istiyorum 25 olcam sizce yapmalımıyım herhangi birile barda falan tanıştıgım biri başıma bela olurmu bide yurtdışındayım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 25 i geçince vücudun kendini imha etmeyecek, sırf ilişki yaşamak için yaşanırmı?

• Gençliğimde cinsellik yaşamicaksam hiç yaşamiim

Erkekler Ne Diyor 27

• cinsellik için evlenmeyi düşünüyorsan bu sana bardaki adamdan daha fazla zarar verir

• Arkadaşlarınla sık sık aynı mekanlara git...

• senin ciddi olduğunu anlayan kişi uçağa atlar yanına bile gelirburada böyle sorular sorma, gariplere yazık

• Bildiğim kadarıyla yurt dışındakiler daha tehlikeli dikkatli ol :)

• daha 25 yaşındasın 45 den söz eder gibisin. evlilik kısmet işi ve ne zaman çıkacağı belli olmaz. uslu dur bence

• Üç şey çok heyecanlandırır insanı,Üç şey çok keyif verir,Üç şeye çok pişman olur insanVe bu üç şey, üç duyguyu da yaşatırYemek yemek mesela;Acıkırsın, istersin, yersin, sonunda bir pişmanlık.Uyumak örneğin;yorulursun, istersin, uyursun, keyf alırsın ve gene pişmanlıkSevişmek hakeza;Arzularsın, çok zevkli olabilir evet o dakika, biter...Pişmanlık yanına kar kalır..

• 25 olmussun bence biraz acele et ama cok takma nasip 40 da da olsa bulur seni

• türkiyeye gel yardımcı olan adamlar olur illa :D

• Yurt dışındaysan bu tarz şeyleri daha rahat yapabilirsin diye düşünüyorum. Almanyadaysan 2 hafta sonra geliyorum 1 haftalığına :) düşünürsen ekle beni..

• evlenmediğin insanlarla ilişkiye girmek daha sonra seni zorda bırakabilir. 25 yaş evlenmek için geç degil hattaevlenmek için hiç bir yaş geç degildir. mutlakabirtalibin çıkacaktır. umutsuz olmak yanlış teselliyi dışarıda arama dahada yanlış olur

• Neden karamsarsın

• bugün böle düşünüyorsun yarın öbür gün fikrin değişirse çok pişman olursun

• gecelık ılıskıye gır artık oyle dusunuyosan yapacak bıseyın yok

• bence gereken kişiyle yap.

• Türkiye'ye gel bu yaz birini al git. Yani bul buradan ithal damat.

• burda olsaydın acil çzöüm bulurduk. yurtdısını bılemıyorum.. ama deplasmanda dikkatli ol derim.

• atla ucaga gel hemen :)

• Tatlım kendini tatmin edebileceğin farklı yolları dene. İnsanlarla yatıp kalkıp da kızlığından olma başına da bela alma öyle yerlerde. Bekle birisi çıkar. Sohbet etmek istersen ekle konuşuruz bu konu üzerine.

• hangi ülkedesin?

• fuck budy bulabilirsin veya sanalda takılabilirsin...yurtdşında neresi

• her şey olur seks arzun sana her şeyi yaptırır hımmm alayım seni :)

• bari ordasın açılışı bir zenciyle yapda değsin dime :D

• erkek ne diye basina bela olacakki ? abileri ablalari pesinemi düser saniyorsun ?eger mümkünse bekle bence evlenene kadar

• neyi bekliyorsun yapsana

• hayır neden bela olsun helede yurt dışında

• Nasıl manyaklar var bilmiosun burada

• yani tabi birazda ona göre seçersin dikkatli olmak gerek

• bence sanal olarak yapabilirsin gerçek gibi ruhun zevk alır tavsiye ederim hemde bir sakincasi yok

• almanyada mısın ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence deneme bile sonradan pişman olursn son pişmanlık fayda etmez anlk zevk için vicdanını huzursuz etme derim

• Cinsellik icin hazirda bekleyen adam cok guzelim heleki Turkiye gibi bir ulkedeysen.Evlenmek mecburi degil bosver hem gencsin henuz belki iki uc sene sonra evlenebilecegin biri cikar karsina.

• Yurtdışında nerdesin. Bende yurtdışındayım

Yükleniyor...