• Sor
  • Bence

Vajina dudakları sarkması eşimi rahatsız eder mi?

fazla mastrbasyon yapmaktan vajinamın küçük dudaklarından biri sarktı ama çok değil 2 3 cm ve klitorisim biraz şişti evlendiğim zaman eşim vajinamı beğenir mi?ve benim mastürbasyon yaptığımı anlar mı?ona söylemeli miyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Birinin mastürbasyon yaptığını bir başkası anlaması imkansızdır. Her erkek vajinanın görüntüsünü sever ve onu o şekliyle kabul eder önemli olan onu güzel bir şekilde yalamaktır sonra da geri kalan işi halletmektir. Orası biraz sarkıyormuş filan bu masal hikaye. Bir örnek verecek olursak bir bardakta ayran var ve o ayranı ha 40 kere kaşıkla karıştırmış olun ha 4000 kere tadi ve lezzeti rengi vitamini vs. değişmeyecektir. Her zaman onu içtikten sonra büyük bir ohh çekeceksiniz. Bilmem anlata bildimmi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bişey olmaz.

• Düzelir. Mast yapmaktan sarkmaz. Bünyenle ilgili. Duştan sonra soğuk suyla yıka çeker.

• hayır sarktı ve bidaha düzelmiyor

• yahu biliyorum da söylüyorum. iç çamaşır tercihlerinizi de doğru yapın ve etinizi sıkılaştırmaya bakın. Ayrıca bu bi problem değil.

• Kötü bi görüntü bence..Birşey anlamaz ama merak etme.

• demek ki masturbasyonun böyle sonuçları varmış bugün yeni birşey öğrendim

• seni rahatsız eder mi bu?

• yoo etmez çok inanılmaz derecede çirkin birşey değilse etmez

• Gayet iyi olmuş sorun olmaz.

• aynada bakınca seni rahatsız edecek kadar bir durum yoksa marak etme eşinde rahatsız olmaz...

• sarkık bazen iyi olabiliyor güzel dilleniyor çünkü:)

• kesinlikle begenir hiç kafanı takma ,küçük olanıda eşin emerek eşitler,hem masturbasyon yaptığını bilse ne olurki ,dahada iyi olur bence bilmesi o senin eşin olucak zevkini çıkarmaya bajk

• rahatsız etmez masturbasyon yapmak yasakmıki söyleyip söylememe konusunda kararsızsın ?

• bilmem belki mastrbasyon yapmamı tercih etmez

• ne alakası varki anlamadım o yapıyosa sanada anlayış gösterirki her erkek yapar

• bir erkeğin takılacağı konular değildir bunlar ayrıca masturbasyonu azaltırsan herşey yoluna girer

• anlasa da masturubasyon yaptığın için olduğunu anlamayabilir eğer problem çıkarsa söyle sorun etmez heralde

• ya neden olduğunu anlayacak?

• ya anlasa ne olcak ben şahsen hiç bi bayanı öyle yapıyor diye eleştirmem olabilir

• şahsen benim hoşuma gitmiyor ama kişiden kişiye değişir mastürbasyonla ilgisi yok yalnz

• Dengesiz olmuş. Diğerini de sarkıt :) Bu arada bırak rahatsızlığı bundan hoşlanan erkekler de var.

• sarkık vajina hic iyi degil bak benin tercihn şahsen

• çok sarkık değil 2 3 cm anca bişey

• hım güzel ve hoş görunuyosa ozman sorun yok be :)

Kızlar Ne Diyor 3

• pek hoş durmaz fakat eşinin bu tür bir şeyi dert etceğini sanmıyorum

• mastürbasyondan sarkmaz ki onun başka sebepleri var ayrıca sorun edilecek bişeyde değil sevenler bile var

• Seni vajinan için sevmicektir zaten ayrıca vajinanın neresi güzel ki? takma kafana

Yükleniyor...