Erkekler küçük klitorise oral seks yapmayı daha mı çok sever?

erkekler büyük klitoris mi severler kızlarda küçük klitoris mi? küçük klitorise pral yaparken zorlanmazlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• ben küçükten hoşlanırım..

• Sonuçta kafam kadar olmayacak ya her türlü yapılır.

• kişiden kişiye değişir ama ben küçük severim büyük bana itici geliyor

• Erkek olarak her türlü oral seks yapmayı çok seviyorum tabiki partnerimde çok seviyor. Bence herkes bunu yapsın hemde bolca yapsın hiç gir zararı yok tam tersine çok keyf vericidir o kişi bulutların üstünde uçmaktadır yani bir iyilik yapmak istiyorsanız bu işi çokca yapın yaptırın derim.

• her ikiside mükemmel

• niye zorlanacaklar ki daha zevkli

• fark etmez ikiside gayet kullanışlı ve kadın ateşliyse sorun olmaz .

• her ikisine de oral yaparım :)

• zoru severim :)

• klitoris in büyüğü küçüğü olmaz. Bir tane vardır. oda dıştakidir zaten. Büyük klitoris diye bişey yoktur. Dışta klitoris, içte g-spot vardır. Neyin yalanacağını değil, önce neyin ne olduğunu sorun sonra bu sorulara geçin

• :) bence en iyi cevab

• bence sen soruyu anlamamışsın. klitoris bazı kadınlarda küçük bazı kadaınlarda büyük olur. soruyu soran kişi bunu demek isteiş.

• anlayamayız ki onu

• büyük küçük fark etmez komandolar affetmez :D

• tabiki buyuk ve ulaşılması kolay olanı ve çıkık olanı benim çok daha fazla hoşuma gidiyor,bagzı kilitler derinde ve ulaşılması zor oluyor,tabiki tercih meselesii,

• küçüğü büyüğüde mi var

• ben her ikisine de büyük zevkle oral yapmayı severim.zor olmuyor

• clıtorıs olsun camurdan olsun ...no problem

• zorlanmazlar gayet

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler klitoristen çok vajina deliğini emip dilini içine sokmaya çalışıyor :) ya da vakumluyor diyelim ya da yılan taklidi yapıyor :)

• çok haklısın birçok erkek yalama şeklini bilmiyor,halbuki vajina üstüne ufak dokunuşlar,dudak kenarlarına küçük temaslar ,arasıra aniden aşagıdan yukarı buyuk bir dil darbesi,inadına kilite dokunmamak ,aniden ortaya çıkarıp kiliti hüpletmek ooooffff harika yaaaa

• güzel oluyor mu sence yani yapalım mı

• len siteye de zapuhlar dadanmış... muhabbeti acıldı mı tamam artık saracak kadın kız arıyorlar. gözleri kızarmış vampir gibiler:D

• penisin boyu bitti şimdi klitorise geçtik hayırlı uğurlu olsun

• valla alnından öpüyorum seni zaten soruyu görünce çok güldüm onunda mı boyutu oluyomuş diye düşündüm şahsen:D:D:DDDDDDDDDDDDDDD

Yükleniyor...