• Sor
  • Bence

Anal seks yaparken oramdan azıcık bulaştırdım. Çok utanıyorum, ne yapmalıyım?

erkek arkadaşımı çok seviyorum ve 3 senedir beraberiz. analsex yaptık ve şeyim çıktı rahatlamaktan:( ben ağlarken oda temizledi çarşafı çok utanıyorum!:( ve bidaha birşey yapmak istemiyorum onla ve ayrılmak istiyorum çünkü çökütanıyorum! ama off

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• isim vermeden söylüyorum bazı arkadaşlar soru soran bayana bayaa ağır laflar etmişler. insanların cinsellik konusundaki yaptıkları sadece kendilerini bağlar. ağır laflar eden arkadaşlar sanki böyle bir olayın yaşanmasına değilde anal seks yapılmasına laf ediyor gibi sanki. iyidir kötüdür diye yorum yapmıyoruz burda herkes kendi cinsel hayatından sorumludur ama gerçekten soruyu soran arkadaşa yapılan hakaretlerden ben rahatsız oldum lüften eleştirirken insanları rencide etmemeye çalışın arkadaşlar...( bu olayı yaşayan arkadaşa da geçmiş olsun diyorum unutmaya çalış sıkma canını )

Erkekler Ne Diyor 44

• işin p.ku çıkmış desene :) boşver sen, takma kafana. Seninle illa ki anal diye direten düşünsün

• Bence ayrılmalısın. bu tranvayla yaşayamazsın.

• bence bu konuyu cok takmışsın kafana eger erkek bunun bu şekile olabileceğini biliyordu sonucta olmasa iyiyidi ama sonucta insan bedeni bu bence gülüp gecebilmelisiniz ikinizde.

• buda demek oluyor kiii bundan sonra ne yapıyoruz hak deliği dururken b.k deliğiyle uğraşmıyoruuuuzz :))))

• Hahaha klavyene garanti belgesi :)

• Öncekileri Göster
    • cevap bu degi;. yaparim yapmam bu seni ilgilendirmez

• yap arkadasım bizim zaten sana karışmak haddimize değil estağfrullah biz yalnızca nacizane önerilerde bulunduk sana :)

• vay be işin bokunu cıkarmak die buna denir herhalde igrencsiniz ...

• yorum yapmak zorundamidin?:S

• atmıyosun başıma geldi çokk çookkk kötü bişey özellikle ilk birkaç dakika yaşamdan soğutuyor insanı:)))

• :( ne yani kizin basinami geldi?

• Öncekileri Göster
    • kiz utandimi? cunku ben aglamaya basladim

• kırmızıdan mora dönük bi rengi vardı yüzünün:)) hayatımda hiç bu kadar utanmamıştım demişti birdaha birlikte olmadımmı o insanla oldum ama analmı asla :)))

• 3ay

işin büyük kısmı arkadaşında. çünkü sen unutmasan da o sana unutturmalı.
    bu sana her halükarda tecrübedir. ya bir daha yapmazsın vücudum elverişsiz diyerek, çünkü çabucak abdesti tutamaz hale gelebilirsin ya da o an neyi yanlış yaptıgınızı bulur bir dahakıne yapmazsınız. keşke var olanla yetinse insan...

• b*k kokusunun aşkın kokusunu yenmesine izin verme aşk mücadeledir bunu unutmaimza:güzin abla

• bunda utanacak bir şey yok. boyle ufak kazalar gayet de komik anılar olarak kalır

• Çocuk sıkıntı etmiyorsa,sende sıkıntı etme

• önceden bir temizlik yapsaydın daha iyi olurdu..yaşadıkların anal sex sırasında acemilerin yaşadıkları şeylerdir...önceden temizlik çok önemli..birşey çıkmasa bile kokuyu önlemek için bunu yapmalısın..ayrıca utanılacak birşey değil bu..rahat ol arkadaşım...

• temizlik yaptim zaten

• kalmış demek ki biraz..nasıl olacağını direk buraya yazamıyorum...özelin de kapalı..

• öyle şey olurmu güzelim normaldir deliğin açıldıgında gevşemenden dolayı olmuşr,tur utanbacak bir durum yok rahat ol

• geçmiş olsun bu gidişle sfinkter kalmaz . ön varken arkayla ne ugrasırsın. genel cerrahiye görün cerrahi düzeltsinler yoksa ilerde elinde b.k torbasıyla gezersin

• sfinkter nedir ?

• DELİĞİ ACIP KAPATAN KAS GRUBU.

• Neden utanıyon normal o kadarda prno starı değlsn...

• Kardeşim saçmalıyosun ne var öyle bişey olduysa.Çocuk seni seviyo sonuçta.Sonuçta ikinizin arasındaki bi ilişki.Tamam utanman normalde olay orda oldu bitti.O zaten bişey demez etmez.Sen ama gündeme getirme.

• KAN GELMEDİGİNE DUA ET

• Bunda utanılacak bişey yokki, gayet normal. Anal sex'ta bu risk hep vardır. Merak etme atlatırsınız. Anal sex gece ve karanlık ortamda yapılmalıdır. Gözüne bu denli batmaz. Hem sen evlensen o adamla yaşlansan bağırsak sorunu yaşasan altını kim alacak? Kocan! Bu kadar basit. Düşünme artık boşveer..

• bence anal sexe evet diyen biri sonuçlarınada katlanmalı =)

• Benimde kız arkadaşım ile ilşkimde yaşadım aynı şeyi fakat ne ben konuştum bu konuda ne kendisi bir daha tekrar etmedik oral sexs yaptık sürtünme yolu ile seviştik fakat bir daha anal yapmadık unutuldu her şey o anlıktı.Herşeyin bir kötü tarafı var oda aolasılık dahilinde bunun için ayrılacak kadar utanmanıza gerek yok.

• :) bunun için ayrılmaya kalkma saçmalama. Aynı şey seneler evvel bana olmuştu hatta biz coşup pozisyon değişmiştik o kucağımda zıplarken boşaldıktan sonra çıktı ben renkten ne olduğunu anlamadım tırstık beraket gitti diye :) hey gidi ne komikti ya, sevgilin dert etmediyse sende üzülme ancak bundan sonra sende o da anal ilişkide temizliğe özen gösterin hijyen önemli, özellikle analdan sonra normal yola kalkışmayın..

• bilmiodum ama dikat edicem

• tuvalete cık ondan sonra yap ...

• 3 senelik ilişkiyi sırf anal seksde şeyin çıktı diye ayrılmak istiyorsun vay be ne sevgiymiş

• utanma bence, sevgilinde anlayısla karsılar, çünkü bunun sebebide odur kısmen yani, ne diyim geçmiş olsun.

• erkek arkadaşınla karşılaştığında çaktırmadan gözlerine bak. eğer konuşurken rahatlıkla senin gözlerine bakıyorsa bil ki sorun yok. kısa zaman sonra unutulur veya etkisi azalır. bu senin elinde olmayan bir durum. ve unutma kızların çoğu bu ilişkiden kaçarken erkeklerin hemen hemen hepsinin hayalidir. sen arkadaşın için çok büyük bir şey yapmışsın. yinede sorun eder kıymet bilmesse sende onun analına tekmeyi bas gitsin...:)

• zaten yaptığınız yanlış bişey.neden ayrılacaksın.sorun olmaz.

• Ya çok fena bir durum doğrudur ama kusura bakma kopasım geliyor cevaplarken bile XD Bana olsaydı aynı şey ben kopardım açıkçası :D

• of yaa o seni sevicekse herşeyinle sever sen rahat ol utanma

• çok kötü, seksten soğutur adamı

• böyle uhrevi bir ortamda oldumu şimdi hocam :)

• böyle birşeye kara vermiş yapmışsanız sonuçlarına razı olmak gerekiyor...utanacak birşey yok..oranı görmüş..çıkanıda görmesinde sakınca yok...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• Partnerinin nasıl karşıladığı önemli bence burdaki yorumlara takılma sen insanlık hali

• Igrenccccc

• igrencse ne yazip morelimi bozuosunki:S kendien sakla

• Öncekileri Göster
    • Cevap yazma hakkim varsa istedigim sekilde cevap veririm benim dusundugmu sevgilinde dusunmustur buyuk ihtimalle yani IGRENC

• cok on yargilisin. cevap yazma hakin yok demiyorum zaten. sevgilim tanimiyosun bile. bence biraz buyu ya. sana muhatap olmak istemiyorum

• bence de çok kötü olmuş ...valla ne bileyim anal seks yapacaksan önce bir hazırlık yapsaydın.ben onaylamıyorum bu tür ilişkileri ama yapıyorsan da hazırlıklı olsaydın...aklında hep o halinle kalma ihtimalin var...işin zor gerçekten de...

• böylelikle pembe ve çilek kokulu kaka yapmadığımızı öğrenmiş oldu bence erkek arkadaşın XD..

• saçmalama ya olur öyle şeyler emin ol onunla bir şey yaşayacak kadar yakınsan ona bu tür şeyler görmemezlikten gelinebilir :)

• hayvansı deyince anal sekse kızıyosunuz.Evet çok hayvansı insanlık dışı karakter bozucu onur kırıcı gurur kırıcı saymakla bitmezz.sana bişey söylimmi insan önce kendine saygı duyacakk ki başkasıda saygı duysun.böyle bi hava eserse o çocuk sana analın lafını bile edemezdi.bir duruşun olmalı.bitse bile saygı hatırlamalı daima seni.ama şimdi bitse nasıl hatırlyacak biliyomusun çarşaftaki şeyi temizlerken.herkes hata yapabilir hatalar bizler için.bundan sonraa yapma derim değer yargılarını hiç etme derim.kendinden gider saygın kalmaz kendine.senin saygın yoksa başkasının neden olsun demi.

• kissyou +1111111111111 son noktayı koymuşsun..

• Öncekileri Göster
    • gençlik aşkları güzel oluyor ama geneli ayrılıkla sonuçlanıyor.

• belli olmaz

• Temizliğini iyi yapsaydın olmazdı belkide. Neyse utanma. Dikkat et bidahakinde. :(

• yapan sonuçlarına katlanır.Boşversene ne utanıcan karar vermiş yapmışsınız. Herşeye hazırlıklı olursunuz bundan sonra.

• utaniyorum ama iste! yuzune bakamiyorum opemiyorum bile kendimi oldurmek gelio o derece

• Öncekileri Göster
    • hırka hastayım şu senin yorumlarına yaa :) bknz; sokup çıkarırken :)))

• XD

• ahlaksızsın birde utanmadan yazmışsın cinsel yaşamında bir sınırı var yaparsan olur tabi Allah başına verir böyle

• Bana sorarsan bundan boyle anal seks yerine vajinal yap daha iyi. Eger seks istiyorsan. Bakiyorum insanlar vajinale karsi dini nedenler namus vs den dolayi vs. Ama anal sekste kuranda soylenene gore yapan cennete ayak dahi basamiyor. Madem dini nedenler toplumdan dolayi anala yoneliyor, ki cok sagliksiz bisey bu tatlim, bnce bi daha yapma derim. Cinsel isteklerin belli bi dozda ise sevismek daha iyi. Anal seksten dolayi bagirsagimda 6 catlak olusmus 2 ay diyet yapmistim ben.. doktor bi daha yasak dedi. Fissur olur mazallah ilerde ugrasirsin

• yapmicam zaten

• Bende bugun boyle bırsey yasadım ama bıraz gec farkettım koku olunca ve o devam ettı ama benım mıdem bulandı sankı rahımım yerınden oynuyo bı garıp oldum ve bıtırttım agladım o ise acıdan sandı benımkı ıse utançtandı sonrada bugün çok iyi içine aldın çok güzeldı fılan dedıama onu boşaltamamış oldum sımdı bılmıyorum konuyu acıp desemmı utandım dıye sen naptın

• iyide bunu yaparken canım cicim diyor- başka ne bekliyor ki gül -mü çıkacaktı oradan, senin utanmana gerek yok hiç sorun etme ve bence anal sexten uzak durmalısın bu yaptığını kasların tutamıcak ve durup dururken de çıkacak o zaman ne yapıcaksın...

• utanacağına yaptığınız şeyin gereksiz olduğunun farkına varman daha mantıklı olur. orası boşaltım yapmakla görevli bir organımız sevişmek için yaratılmış olsa başınıza böyle şeyler gelmez. erkek arkadaşın da saf değil heralde penisini kalın barsağına sokarken içeride ne olduğunu tahmin ediyodur.

• ben anal sexten nefret ederim ne olursa olsun yapmam tabi sen bilirsin ama bnce bidaha yapma.insanlık hali sevgilinde anlıcaktır ayrılmana gerek yok bnce.

• lavman denen şeyi hayatınızda hiç mi duymadınız ya offf öleydim iyiydi

Yükleniyor...