• Sor
  • Bence

Sevgilimi nasıl azdırabilirim?

Haftasonu sinemaya gideceğiz, sevgilimi nasıl azdırabilirim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 21

• senın bır sey yapmana gerek yok. bız Turk erkeklerı genel olarak azgın gezerız

• sinemada azdırma bence rezil etme çocuğu ...ama ev olursa sen doğal ve yakın davran gerisi gelir :) sonra eller serbest :)

• Sinemada elini alıp önce bacaklarını okşat..Sora elini vajinana doğru sürükle..O yolu bulacaktır (=

• Kısa bi etek giy sevgilinin elini tut karanlıkta bacaklarının arasında gezdir ve sende onun cinsel organına dokun azacaktır inşşallah sinema da boşalmaz :)

• Öpüş , cinsel organını elle birde " seni istiyorum " dersen . . . Çarşı Karışır :)

• hem öpüşüp hem cinsel organını elle ama sürekli bide çok uzun elleme boşalabilir

• ona oral seks yap...

• Sinemada film baslayinca boynuna yaklas ve kulak memesini em sonrada kulak memesinin alt kisimlarini opmeye basla buna bi erkek dayanamaz titrer

• alakası yok ne kulak memesi ben hiç sevmem ama boyun iyi bence

• herkes filme dalınca erkek arkadaşının elini tut bacaklarında gezdir hatta çok ileri gitmeden biraz bacak aralarına doğru hareket ettir...

• bir öpücük atman yeterli olacaktır :):)

• ver kurtul

• film izlerken, - aşkım ya şurdan bi kedi geçti azmana benziyodu de :D, adam delirir inan :)

• Puhahahah sinema fantazisi geri döndü :)))Sinema dışında nasıl ''azdırıyorsan'' sinemada da öyle azdırabilirsin bol libidolu arkadaşım :))

• boynuna ufle

• İçim şişti yaa. Azarsın azdı diye çırpınanı çıkar. Azmazsın nasıl azdırırım diye çırpınanı çıkar. Erkekler düz vitestir bir ileri bir geri nereye gitmek istiyorsan o tarafa çekmen yeterli.

• Bacaklarına elle kasıklarına doğru

• Cinsel organını elle o zaman azabilir.

• Sinemada sizi farketmeyecekleri biryere oturun film baslasin herkes filme daldiktan sonra sende elini erkek arkadasinin penisi uzerinde gezdir sonra fermuarini ac birkere op kapat bak sonra neler oluyor ve devami evde de o sinemanin ara verdiginde siz evde olacaksiniz

• bilmiyorum ki hiç denemedim

• hayal gücüne bağlı sonuçta

Kızlar Ne Diyor 4

• sexi ol bence

• açık resimlerini göster göğüs dekoltesi yap

• canlısı varken çoçuk fotoğrafı ne yapsın

• Kulağına bir şey söylerken boynuna yaklaş nefesini boynunda hissetsin.Sonra olmuş bil.

• sen biliyosun bu işi :)

• Yoo amacım hiç bu olmadı.Masumane bir şekilde kulağınabir şey söylerken hissettim bunu.Yaşayarak öğreniyoruz.

• aynen ve bayanların bir fikir vermesi için yaşamış olmasına gerek yok... Allah ayrı bir yetenek vermiş... hangi damar nerden geçiyor hissediyorlar

• elini bacağına baldır kısmına koy ama film izlemeye evam et. El ele tutuşurkende elin bacağına deysin. Arada boynunu öp. Az ve öz. Aklında yer etmeye yeter.

Yükleniyor...