'Güzel değil ama gideri var' ne demek?

Yanımda arkadaşlarım olduğunda yolda bir kız görüyoruz 'güzel değil ama gideri var' diyorlar. Ne demek bu gideri var?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel değil,ama çirkin de değil demek Gideri var = Fiziği güzel demek bence,gideri var derken illa ki yatmak anlamında kullanıldıgını düşünmüyorum

Erkekler Ne Diyor 18

• Gider kelimesinin TDK sözlüğünde ikinci anlamı "Binalarda ortak kullanımla ilgili atık suların merkezî kanalizasyona iletilmesini sağlayan boru hattı". Buradan yola çıkarsak, mecazi anlamda "güzel olmasa bile vajinası var" diyorlar bence :))

• Yani hiç yoktan iyi işte ya...

• hem güzel değil hemde gideri var denmez. çelişkili bir ifade olmuş. bunun anlamı argoda sevişirim ben bunla gibi birşey.

• Daha açık bir ifadeyle en azından vajinası var, güzel olmasa bile sevişilir en azından.

• güzel değil ama bizden çok talibi erkek arkadşı var demk istiyor olablr..:))

• fena değil

• çirkin ama libidom çok yüksek bu ara her türlü sevişirim demek

• :D vücudu sexy oldugu için

• gideri var derken çoğu erkek ben de dahil kullanıyorum zaman zman bu cümleyi:))surat çirkin ama fiziği yerinde sex yapılır anlamındaa:

• bence ilişki için yani sevişmek için

• gideri var yani fiziği iyidir :) cinsellik bakımından iş görür anlamında :)

• hehehe:D bizde deriz bunu ve şu anlamda ; fazla güzel degil fazla çirkinde degil verse alırım vermesede olur :)

• güzel sıkılır demek istiyolar

• güzel değil ama seksi demek...)))

• yatmalık kız anlamında kaba bir terim oldu ama malesef öyle

• sevgililik kriterlerimden aşağıda ama sevişme kriterlerimden yukarıda demek.

• yatakta kafasina kese kagidi gerektirmez en azindan demek

• Bunu söyleyen kişi ben ahlaksızım demek istemiş.

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu erkek milleti hepsi çok yakışıklı ya kızlar onların peşinde pervane :)hadi o kızınm gideri var da onu diyen erkeğin ?

• haklısın tipi de bok gbi .. :D

• yatmalık yollu demek sanırım

• çirkin ama sonuçta 5 dklık zevk için keranelere gitmeye gerekmez yolda buldum demek istiyor :P

• ahahahaha süper yorum :D

• O nasıl bir tabir yahu?

• sağolasın mevlütcüm :D

• içkiyle gider demek.

• eh ıdare ederiz demek.

• yani yatsan yatılır demek istiyolar daha ne

Yükleniyor...