Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

'Güzel değil ama gideri var' ne demek?

Yanımda arkadaşlarım olduğunda yolda bir kız görüyoruz 'güzel değil ama gideri var' diyorlar. Ne demek bu gideri var?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel değil,ama çirkin de değil demek

Gideri var = Fiziği güzel demek bence,gideri var derken illa ki yatmak anlamında kullanıldıgını düşünmüyorum

0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Gider kelimesinin TDK sözlüğünde ikinci anlamı "Binalarda ortak kullanımla ilgili atık suların merkezî kanalizasyona iletilmesini sağlayan boru hattı". Buradan yola çıkarsak, mecazi anlamda "güzel olmasa bile vajinası var" diyorlar bence :))

0|0
  • Yani hiç yoktan iyi işte ya...

0|0
  • güzel değil ama bizden çok talibi erkek arkadşı var demk istiyor olablr..:))

0|0
  • Daha açık bir ifadeyle en azından vajinası var, güzel olmasa bile sevişilir en azından.

3|0
  • fena değil

0|0
  • hem güzel değil hemde gideri var denmez. çelişkili bir ifade olmuş. bunun anlamı argoda sevişirim ben bunla gibi birşey.

0|0
  • çirkin ama libidom çok yüksek bu ara her türlü sevişirim demek

0|0
  • yatakta kafasina kese kagidi gerektirmez en azindan demek

1|0
  • sevgililik kriterlerimden aşağıda ama sevişme kriterlerimden yukarıda demek.

1|0
  • :D vücudu sexy oldugu için

0|0
  • gideri var derken çoğu erkek ben de dahil kullanıyorum zaman zman bu cümleyi:))surat çirkin ama fiziği yerinde sex yapılır anlamındaa:

0|0
  • yatmalık kız anlamında kaba bir terim oldu ama malesef öyle

0|0
  • güzel değil ama seksi demek...)))

0|0
  • bence ilişki için yani sevişmek için

0|0
  • gideri var yani fiziği iyidir :) cinsellik bakımından iş görür anlamında :)

0|0
  • hehehe:D bizde deriz bunu ve şu anlamda ; fazla güzel degil fazla çirkinde degil verse alırım vermesede olur :)

0|0
  • güzel sıkılır demek istiyolar

0|0
  • Bunu söyleyen kişi ben ahlaksızım demek istemiş.

0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu erkek milleti hepsi çok yakışıklı ya kızlar onların peşinde pervane :)hadi o kızınm gideri var da onu diyen erkeğin ?

0|0
    • haklısın tipi de bok gbi .. :D

• içkiyle gider demek.

0|0
  • yatmalık yollu demek sanırım

0|0
  • çirkin ama sonuçta 5 dklık zevk için keranelere gitmeye gerekmez yolda buldum demek istiyor :P

1|1
  • eh ıdare ederiz demek.

0|0
  • yani yatsan yatılır demek istiyolar daha ne

0|0
Yükleniyor...