Erkekler sevmediği kızla öpüşür mü?

Yada öpüşürken sevdiğini nasıl anlayabiliriz ? Erkekler sevmediği bir kızla öpüşür mü ? Hele ki bu erkek sevmediği bir kızla çıkmayan bir erkekse ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 33

• Öpüşmezmi hiç . Erkek dediğin aç insan gibidir önüne ne koyarsan yer .

• cinsel isteği tavan yapmış sa öpüşürde , sevişir de bazı anlar vardır güzel, çirkin ayırt edilmez : ) çok kötüyüm :D

• Öpüşelim mi? :D

• güzel bulduğumuz her kızla öpüşebiliriz engel değil bizim için ama duygularımız farklı olabilir

• hayır sevmediği birini istemez gayet

• Öpüşür.. Mesela hayatımıza birçok hayat kadını girer ve bunların çoğunu sevmeyiz, hatta aşağılık yada düşük insanlar olarak da gelirler bize.. Ama kadın dudakları olunca ortada nerelerinden öperiz hayal edemezsin..

• benim sevgilim beni zor öpüyo
      boynumu üslededim kizdi hafifi öp dedim yok diyo

• birak opusmeyi herseyi yaparim

• öpmek için sevmeyebilir.örneğin kız seksi geliyo olabilir erkeğe öpüüşür yatar ama sevmiyordur çıkmaz

• evet öpüşür malesef

• Erkek biraz azgınsa öpmeyi geç herşeyi yapar :)) heleki birde ergenlik döneminde ise :D

• öpüşür..sevmek şart degilki..

• ben öpüşmem ama öpüşen cok arkadasım war

• fizik güzelse her türlü götürür kardeş ...

• öpüşmezmi ya yeterki dudakları olsun :) seviye 0 :)

• erkegine göre degişir...eger cinsel anlamda uyardıysa karşıdaki öpülebilir...çünkü kadınlar önce duygulsallık hissedip öpmek ister..ama erkek önce öpmek sonra duygusallık yaşamak ister ..:)

• Hele ki bu erkek sevmediği bir kızla çıkmayan bir erkekse ? Sorunun içinde kendi istediğin cevabı arıyorsun. Ama istediğin cevap yanlış bir cevap. Evet erkek sevmediği kişileri de öper bunu zevk için ve his için diye ikiye ayırabiliriz. Zevk için olan da sevmeye gerek yok ama his için sevmesi şart.Öperken sevdiğini nereden anlayabiliriz soruna da kesin bir cevap mümkün değil. Kimisi gözlerini kapatıyorsa seviyordur falan der ama hikaye. Ben sevdiğim insanı gözüm açıkken de öpen biriydim.Sevgisini öpüşmede arama tavırlarında samimiyetinde güveninde ara..

• Herzaman açmıyorum tabiki bazen kaptırıyordum kendimi gözlerimi hiç açmıyordum. Bazen de onun kendini kaptırmışlığını görmek istiyordum. Ama ikisinde de kötü bir niyet olmadı hiç. Sevgimde de bir eksilme olmadı böyle saçma bişeyle tartılabilecek kadar basit bir iş değil sevmek ..

• niye gözünü kapatmıyosun

• Sıradan bisey opusmek. Illa sevmesine gerek yok. Cinsel içerikli biseyde illaki sevmek ön planda değil ihtiyaç < sevgi.

• Evet erkekler sevmedigi bir bayanla opusur erkegin etkilenmesi yeterl

• öpüşmeyiz tabi ki. sevmediğim bi kızdan tiksinirim. ama sevdiğim kızda dilimin değmediği yer kalmaz :)

• güzel bir kızsa kesinlikle öpüşürüm.güzel dudaklara dayanamam

• sömürürüm

• erkekler sex yapmak istediği herkez ile öpüşür sevmek zorunda değil ...;))

• öyle abazalar varkı bırak öpüşmeyi nelr yapar neler :))

• kalp kan pompalasın yeter.

• Aç erkek herseyi yapar bacım.

• hayır sevmediği bir kızla öpüşmez öpüşüyorsada eğer bir beklentisi bir çıkarı olabileceğini düşündüğü içindir...

• dedim ya i&#351;te seviyorsa &#246;per sevmiyorsa &#246;pmez ha sevmedi&#287;i halde &#246;p&#252;yorsada bir &#231;ıkarı bir beklentisi vardır..

• ayrılan 2 sevgili. ama kız &#231;ocu&#287;u &#246;pmek istedi . &#231;ocukta kar&#351;ılık verdi.

• kendisi &#246;pm&#252;yo kız &#246;p&#252;ncemi kar&#351;ılık veriyo durum olay nedir karı&#351;tım ben biraz...

• Öncekileri Göster
  • öpüşebilir eğer sana hiç seni seviyorum demeden öpüyorsa kesin sevmiyordur eğer seni seviyorum diyerek öpüyorsa seni sevdiği kesin değildir :)

• sevişir sevişmem diyenede inanma yeterki az biraz alımlı olsun

• Evt azicik hoslanti varsa öper

• yok ya neden öpşusn sevmegi kızla ya

• kesinlikle öpüşmem

• sevmiyorsam ilişkiye bile başlamam.ilişkiye başlamam için karşımdaki insanı iyice tanımam lazım sonra hoşlanırsam kabul ederse cıkarım

• öpüşür. erkek kızdan farklıdır. canı çeker. kızların hepsi aynı gelir erkeklere.

• vala ben hi&#231; bo&#351;almadım &#246;yle. o tarz bo&#351;alanlar var onlar da da erken bo&#351;alma s&#246;z konusu. erken bo&#351;alanlar daha &#231;ok &#231;apkın olurlar. s&#252;rt&#252;nerek bo&#351;almak bence zor &#231;&#252;nk&#252; o kadar basit de&#287;il.

• peki sadece sevi&#351;meyle bo&#351;alırmı bi erkek yani pantolonun &#252;st&#252;nden s&#252;rt&#252;nerek

• erkeklerin hormonları var. hormonlar bo&#351;almak ister. her kızı aynı g&#246;r&#252;r. meyva gibi g&#246;r&#252;r. yaratılı&#351;ımız b&#246;yle. ama bo&#351;alınca normale d&#246;ner. a bununla mı &#246;p&#252;&#351;t&#252;m der.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• öpüşür tabi nefes alsın yeter :D:DD erkeklerin geneli böyledir malesef maymun iştahlılar çirkin güzel bakmazz :D

• öpüşür . Öperken sevdiğini anlayamassın. Sadece seninle yatma isteğinin gücünü anlarsın.

• bu zamanda sevmedigi kızla öpüşürmü diye bi soru sorman tuhaf kaçmış bnce. şimdikiler ucanı kacanı boş bırakmıyolar afedersin ama öyle yani. sözün kısası öpüşen mi arıyosun % 90ı eminim öyle yapıyodur zevk için.

• cirkin kadin yoktur az votka vardir kafasi iyiyise erkek erkekle bile opusur :)

• bence kız olsun yeter sevmek gerekmez diyenleri çoktur.öyle olmasa erkekler geneleve gitmezlerdi

• Erkek arkadaşım anlatmıştı birgün evine bir kız gelmiş sevişmişler ama kız öpüşmek istememiş sevgili olursak ondan sonra öpüşürüz demiş =S

• klasik türk erkegi disi sineklede öpüsür :D

• di&#351;i olması yeter :D

Yükleniyor...