• Sor
  • Bence

Göğüs ucları acır mı?

sevişirken sutyenınızı çıkartırmısınz ve eşiniz göğsünüzle oyneyıp ucunu öptükten sonra sızlar mı

En İyi Görüş

• nedense dokunmasına bile gerek duymadan acır gibime geliyor tabi herkes benim kadar hassas değildir

Kızlar Ne Diyor 7

• tabiki çıkartılır ve öpmeyle acımaz

• sütyenden çıktıktan sonra birileri öpmese de biraz acı olabiliyor sıkılmaktan dolayı...ama partnerin öpmesi acıtmaz , vakumlaması acıtabilir.

• Hiç sevişmedim yanlış anlaşılmasın. Ama tutup lastik gibi çekerse acır. Onunkide can. :(

• o sütyenin durumuna baglı acıyabilirde acımayabilirde:D

• Acımaz vakumlarsa acır

• Seni ergen...Daha öğrenicek çok şeyin var..ama buralardan başlaman yanlış...

• TIFIL :-)

• çok komik yaa

• Acımaz.

Erkekler Ne Diyor 7

• kadın gebeyse gayet normal, sen fazla sertsen acıması yine normal, uslubunu biliyorsan acı değil memnuniyet verir :)

• sevisirken göğüs uclarına karsı cok acımasızım ne yalan söyliyim acıtıyorumm

• bazen ısırırım.çekiştirir sündürürüm

• o kadar takılma uçlara :(

• yav aacırmı hiç :))) sevgilim göğüs uçlarını ısırmam için yalvarıyo bana... düşün artık demek o kadar güzel bi fantazi göğüs uçları kızlar için

• penis ucu nasıl emilince okşayınca zevk veriyor aynı şekilde kızlarında memeleri öyle.

• Güldüm. Gögusler Emilince zevk vermiyor.

• Öncekileri Göster
    • Kadın olan benim zevk aldıgımızı sanan sizsiniz nasıl oluyor ?Hoşuma gider belki ama abartılı zevk almam çok saçma.

• en çok neresi zevk veriyor? mastırbasyon yaparken neden göğüsleri okşarsınız peki?

• çok pis acıtırım

Yükleniyor...