Penis bölgesindeki kıllardan kurtulma için ne yapmalı?

arkadaşlar ben bu penis bölgesindeki kıllardan nefret ediyorum -ki bayanlarda sevmiyodur- ben onlardan kurtulmak istiyorum lazere gitmek istemyrm fakat acı da istmyrm aktardan bitkisel şeyler kullanan ya da tüy dökücü kullanan arkadaş var mı oneriniz neler lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
aktardan tüy dökücü alan var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hamam otu yağı al bence ya da jiletle hallet.her hafta yapıcan şımarma lütfen

• o bölge için diyosan tabiiki hayır.ama bazı erkekler salakça göğüs bacak kıllarını alıyor soğuyorum resmen ya göğüsteki kıllar hafif tabi bnce çok tatlı

• sen erkeğin kıllıı olanını seviyosun galiba :D

• ben senin iyiliğiin için söylüyorum yapma o zaman kıllı gez sende... her erkek yapıyor canım maalesef başka yolu yok.biz kadınlar naapalım bacak-koltukaltı-vajina

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• xylocaine sık yarım saat sonra hissetmeden ağda yaptır madem kılı svmiyosun. Ama sizde dertsiz başınıza dert acıyosunuz yahu vur jileti gitsin erkek değilmisin sonucta :D

• iyi de ne ben hoşlanıyorum ne kızlar :D

• erkeklerin cinsel bölgesindeki kıllanmalar penisin üzerinde olmaz diye biliyordum ben.

testislerde olur diye biliyordum. yanlış mı biliyorum ? sorumu mazur görün.

• penis üstünde de olur yani nasıl anlatsam ki peniste değil deride vücütta

• erkekler için tüy dökücü kremler var, jilet etkisinde ama temiz alıyor ve güzel kokuyor.

• kardesm ben 8 tlye aldm acisiz tamamen ama jiletle ayni etkiyi gösterir yani azalma olmaz

• kusura bakmayın ama bayanlarda ne kadar

• yok sadece o bölgeye yaptıracaksan pahalı değil, seans başı ödersin ucuz olur

• Öncekileri Göster
  • jilet ve tüy dökücü krem o zaman. ağda acıtır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Jilet. Kullanma başka birşey.

• O bölgelerde tüy dökücü, lazer mazer olmaz. Ters işler :)

• Zaten keseceğin için kıl olmayacak.

• sert kıllardan nefret edyrm hacı

• jiletle kes sende ne dert edıyosunki

Yükleniyor...