Bir kere seks yapan bir kız, seksi sürekli ister mi?

Seksin tadını bilmesinin çok şeyi değiştireceğini düşünüyorum.

Güncellemeler:
Bu zevki tatmamış olanların aptal saptal konuşmaları,bilmemeleri sizce de sinir bozucu değl mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yapmayan 40 yıl durur,yapan 40 gün bile duramaz diye boşuna dememişler.

• saçmalamış zaat

• yazdım işte buda bı duşunce

• herkes kendi düşüncesini yazsn özlü sözleri boşver :))

Demekki sende öyle düşünüyorsun.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• yahu geçenlerde erkek bir üye karısını bakire almış. hatun yatakta buzhane çıkmış onu konuşuyordu. bir kereden sonra istese o kadın da ister. fakat kaçacak delik arıyormuş.

• Ister ozellikle ayriliklar cook zor gelir...tiryakilik yapar ve masturbasyon istemez..ve her yeni birisiyle ciktiginda cok zor tutar kendini yapmamak icin...cinsel cekim daha onem kazanir cinsel uyum. Cunku cinsellik kesfedilmistir. Kendisini tatmin edicek erkeklerde cikar.

• Yaa..Yaşamdan alınabilecek nadide zevklerden olduğu için..Bir kere tadılınca kolay vazgeçilmiyor.

• istemez eğer inançları sağlamsa...ewlilikte ayrı tabi

• Senin gibi düşünen çok az

• İstemeden 1 ay durur

• sora nolur ?

Gidip seks yapabilecek birini mi arar ?

• Kimseyle seks yapmasa bile ister. Cinsel istek bir dürtüdür.

• Neden bunu erkekler gibi isteklerini halletmeye çalışarak çözmüyorlar.

• evet ister

• ister

• ister

• isteyen var mı? :-))))

• Tecrübe konuştu.

• Birliktelik yaşamayan hatunda ister ona bakarsan ama istemekle icraata geçmek arasında fark var. Ben katılmıyorum hatunun bir kez lşkiye girmesi sadece merakını arttrırır helede tarmin olmadıysa ama bu demek değilki ava çıkıcak.

• bence bir karar ver artık.

• şmdi istedğim cevap çıktı ağzınzdan işte. (=

• bu başka bi rkonu.Senin kastettiğin cinsel birlikteliklere açık olmak tekrar tekrar yapmak.Ilımlı bakmak konusunda katılıyorum.Sonuçta bilmeyen herzaman olumsuz düşünür.

• Öncekileri Göster
  • evet alisan duramaz

• mast yapmak yetmıyor mu o zaman

• evet yirmili yaslarda tutabilir iki üc ay

ama otuz yasta sonra sürekli ikiayda olursa tutamaya bilir

• SEviyorsa yapmaz heralde

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• ister tabiki, o zevki tadan bırakırmı hiç :(

• bikereden birşey olmaz ama bir kere tiryakilik yapar :D

• yaşadığı tecrübeye bakar, iyiise ister değilse soğur bile...

• evlenmeden birisiyle beraber olan hatun daha sonraki sevgilileriyle de yaşıyor. sonra adamlar bakire olmadığı için terk ediyor. bunun devamı geliyor. 3-5-7-10... diyerek devam ediyor. bu nedenle evlenmeden önce bir şeyler yaşanması tasvip edilmiyor. bir taneyle durmaz bir kişiyle de.

• işte bakirelikten kasıtta bu kız kendini firenlesin

olurda yaparsa gerisi geliyo zaten nasıl olsa zar gitti hadi tavla atalım ...

• ister ama devamlı seks ister diye bir şey yok ilk kez yapmış ve korkularını atmış biridir aynı kişiyle daha sonra tekrar tekrar yapabilir

• szevk aldıysa sürekli ister tabiki ama kötü bir ilişki yaşadıysa zorla yada karşıdaki partneri onu düşünmeden tek taraflı orgazm olduysa istemez bence

• alışmış kudurmuştan beterdir.

• kiza bagli, bazi kizlar hic seks yapmasada cok isteklidir sekse bazilari ise evlendikten sonrada fazla istegi olmuyor

• tadını alırsa vazgeçemez herhalde.

• bence ister...

• ister

• istediğini düşünüyorum bir kere tadını alan zor bırakıyor çevremden biliyorum o yüzden dikkat kızlar vazgeçemeyeceğiniz şeylerin peşine düşmeyin düşseniz bile başka birşey olsun en azından yanlız yapabilir kariyer zedelemessiniz

• uyuşturucu gibi zevk meselesi onun bile tedavi bölümü var inkar edilemez

• Aynen..Sekste sınır olmadığını düşünüyorm..Peşinden her türlü sürükler seni..Öyle bir zevk.

• +1

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...