Nedir bu erkeklerde olgun kadın merakı?

evet neden olgun kadınlar erkekler tarafından yok satacak kadar tercih ediliyor ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet yaa bu yönden çok şanslıyım yarı yaşımdaki erkekler bile beni tanımak istiyorlar.

olgun kadın erkekler için daha deneyimi olan erkeğe daha değer veren kişiler olarakmı değerlendiriliyordur.

• Resimlerine bakınca İngiliz Rus zannediyor insan sizi. Bir de belki yabancı gibi durunca dikkatlerini çekiyorsunuz, daha tecrubeli relax gibi :)

• seninde maaşallahın var :))

• olgun kadın daha güzel muamele çeker düşüncesiyle ..

Kızlar Ne Diyor 3

• olgun kadınlar cok sexı oluyor erkegın ne ıstedıgını ıyı bılıyor

• ben de olgun erkek istiyorum ama benim çocukluk hallerime katlanacak kadarda ço0cuk olması gerek yani yani 4 mevsim olsun ama genelde yaz olsun:)

• yerine ve zamnına göre hareket eden ama yeri geldiğinde onda çocuğlumun heycanınıda yaşatmasını bilirse ideal erkek bu dur diyorum sende öylemisn by defro

• bende olgunum ama senden daha cocugumdur :D :D

• erkekler olgunkadından cok hoslanır olgun kadın erkegı mutlu eder cunku neyı nerde yapıcagını cok ıyı bılır bılgılıdır gormus gecırmıstır

Erkekler Ne Diyor 10

• deneyimli olurlar

• erkek küçük kızları görüyor çocuk gibi hareketler var, ama olgun kadın deneyimli hayatı öğrnmiş erkekler le diyologu iyi bunun için.

• daha kolay elde edilebilir

• her olgun kadınlada olmazki, insanda biraz seçicilik olmalı...

• tecrübe konforu yaratır.

50 tane 25 yaş altı gelse istemem.çocuk avutacak zamanım yok.

• vucudu oturmuştur naz yapma özellikleri yoktur ve yatakta daha tecrubeli olduklarından dolayı tercih ediliyorlar bence de mantıklı

• daha saglam oluyor olgun kadın olgun davranıyor ıyı sahıplenır yani..

• Tecrube meselesi,Erkek tecrubesizse olgun kadınlardan daha çok tad alır,Tecrubeli bi erkekte daha hiç birşeyi bilmeyen kızlardan hoşlanır,Benim gibi :):) Kendin yetiştirmen,ilk titreyişler daha zevli oluyor :):)

• bilgi birikim deneyim...erkegi daha iyi tanıyan ruhunu çözmüş bizim ne istedigimizi bilen oldukları için...bilenle bilmeyen bir olmaz...daha gençlerin nazını çekmektense daha kolaya kaçıyoruz sanırım...ama tesbit dogru.:)

• çünki olgun kadınlar daha sexi daha zevk veriyor ne yaptığını ve ne istediğini bilen kadın mükemmel kadın olduğu için

• olabilir ama olgun kadın bence daha sexi

• sakın sexten sonra beni seviyormusun diye sormadıkları için olmassın? yada yaşanan bir sexten sonra bir ilişki beklemeyişleri? yada sex yaptıktan sonra illa birşey bekliyor olmamaları? :)

Yükleniyor...