Oral seks ne demek?

ne demek bu herkes bunu diyor oral seks ne oluyor...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bilmiyor sormuş işte neden dalga geçilmiş anlamadım bir türlü.ona bakarsanız her kes bir çok soru soruyor.herşeyi arama motoruna yazalım söylesin bize cevabı en robotlaşmış şekliyle.insanlar cevaplıyor burda duyguyla yaşanmışlığıyla cevaplıyor hemde.garipsenecek bir durum yok.saftır masumdur bilmiyodur.kalmadı böyle insanlar.şaşırıp inanmamakta biz de haklıyız aslında

Erkekler Ne Diyor 22

• oral seks nedir link

• ''ordan al'' demek canım kısalması oral :) nerden dersen agzından derim

• Oral sex canim ne demek bi erkegin erkeklik organini yani penisini agzina alman onu kaldirman yalaman somurman bosalana kadar ona sakso cekmen demek anladin

• mesela ben şuan sana oha diyorum ve ben oha derken agzımın aldığı şekli sen kendi ağzınla yapıp işe koyuluyorsun. Oral sex bu

• internet var elinin altında..google'ye yaz bulursun...

ama tanım istersen eğer tek cümleyle : harika bir duygu

• erkeginin penisini agzına alıp dudaklarınla emerek bosaltmak.

hic yapmadın mı bunu?

• oral seks erkeğin kadının vajinası yalayıp emmesi kadının erkeğin penisini ağzına alması boşaltmasıdır

• bilmediğini sanmıyorum

• çok igrenç birşey mide bulandırıcı

• Ağız yoluyla yapılan cinsi münasebete verilen addır.

• uwww çok sert

• münasebetmiş hıh bilocan

• 2 partnerin birbirlerinin cinsel organlarını yalayarak tahrik etmesidir. anal sex ise erkeğin kadına arkadan içine girmesidir.

• Göral seks aslında o.. Görüp beğendiğin biriyle seks yapmak anlamında.. "Göral seks" denirmiş, zamanla halk arasında oral olarak dönüşmüş.. :)

• Bacaginin arasindaki bal kutusu varya ha isde ordaki arilar isyan edince buna oral sex denir :D

• UÇAK lastiği desem inanıcakmısın yani :)

• Oral seks bir kişinin cinsel organlarıyla diğer kişinin ağzı arasındaki temasla olan ilişkidir. Ağzın ve cinsel organların hassas erojen bölgeler olması ve birbirlerine verdikleri uyarının ve zevkin yoğun olması bu buluşmayı kaçınılmaz yapmaktadır

• oral sex güzeldir :)

• dalga geçme lütfen :)

• Bu siteyi google yerine kullanmaktaki amaç nedir çözmüş değilim..

• Bu soruyu sorduguna gore kesınlıkle bılıyor arkadaslar sadece bızlere salak ayagına yatıyor .d

• hakLısn hırka yanıLmıyorSun ama cok cezbedıcı bır soru oLmamıs bır kız ıcın cunku bıLıyor neyın ne olduqunu coqu kızlar onu qectim senn benım bıLmedıqım bır cok seyı beraberinde bıLqı sahıpLerı nefes aLsınlar yeter dıyoruz bız artık :)

• salak malak ayağına yatsada bizler yargılamadan cevap verebilecek kadar aklı başındayız değil mi ? Yoksa yanılıyor muyum?

• :D

• erkeğin kadının vajinasını yalaması,kadının erkeğin penisini yalaması anlamına geliyor.

çok mu açık cevapladım yine:-)

• olması gerektiği gibi +1

• karşıdaki bayanın erkeğin penisini yalayarak boşaltması demek...

• ağızına alıyorsun penisi :D erkekte vaginayı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Alta Vista Arama Motoru

Excite Arama Motoru

Google Arama Motoru

Infoseek Arama Motoru

HotBot Arama Motoru

Lycos Arama Motoru

Magellan Arama Motoru

MegaCrawler Arama Motoru

Windows Live Arama Motoru

Northern Light Arama Motoru

Planet Search Arama Motoru

Snap.Com Arama Motoru

Starting Point Arama Motoru

bunlardan hangisine yazsan sorunun cevabını alabilirsin yada yoldan geçen 12-13 yaşında bir çocuğa sor artık o bile bilir ama amacın dalga geçmekse milletle bilemicemm

• google a yazıp araştırmak zor geldi sanırım. :) agızla uyarılma anlamına geliyo. mesela senin karsındaki erkegn cinsel organını agzına alman yada onunda senin cinsel organını agız yoluyla uyarması demek oluyo. çok iğrenç bişe gbi duruyo yazıldgnda ama bundan zevk alanlar var.

• sen işi bilmiyon yaaa :)

• hemde nasil;)

Yükleniyor...