• Sor
  • Bence

Kadınlar oral seks yaparken ne hisseder?

bir kadın erkeğine oral seks yaparken ne hisseder? hoşuna gider mi? bitse de kurtulsak mı der? neler hisseder?

En İyi Görüş

• duruma göre değişir..ben istediğim için yapıyorum bana haz veriyo..sonuç olarak eşimin hoşuna gidiyo..onun hoşuna gidince ben daha da haz alıyorum..ana sebep : istiyorum zevk alıyorumsonuç: çifte mutluluk

• en iyi cevap favorim. karşılıklı zevk esastır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşime haz verdiğim için ben de haz alırım. Bitse de kurtulsam demem.

• sevgilim memnun ediyosam ne mutlu bana

• sevgilinin mutlu olması dışında sana bişey ifade etmiyomu iyi yada kötü ?

• Öncekileri Göster
    • oral seks bana hep erkeğin güç gösterisi olarak gelmiştir. bir kadın önünde diz çöküyor, güç sembolü olan bir organı öpüyor. karşılıklı hazzı esas almazsan kadın için zor.

• "oral seks bana hep erkeğin güç gösterisi olarak gelmiştir. bir kadın önünde diz çöküyor, güç sembolü olan bir organı öpüyor. karşılıklı hazzı esas almazsan kadın için zor " tamamiyle aynı fikirdeyim

• ah ask sen nelere kadirsin :)))

• ilk zamanlar güzel ama çok sokunca boğuyluyorumm bazende artık sıkılıyorumm

• sen oral olayını aşıp deepthroat yapmaya başlıyosun o yüzden boğuluyo gibi oluyosun heralde...

• Öncekileri Göster
    • çok sokuyor napıyım gırtalağa gdiyor

• yerinde olmak istemezdim.

• bitsede kurtulsak dememde uzun sürünce çenesi yoruluyor insanın :)

• en fazla ne kadar uzun sürebilir ki zaten ?

• Öncekileri Göster
    • dişlerini değdiriyormusun

• niye merak ettin

Erkekler Ne Diyor 1

• Oral yapmak zevkli süreçtir. öpüşürken dudaklara oral yapmak gibi bedenin farklı haz alınan bölgelerine öpüşür gibi temasta bulunmak iki partnerede zevk verir. Onu bunu bilmem ten tene ilişkide zaman önemli değil, ruh ve beden bütünlüğü sağlandıktan sonra en az 2 (iki) saat zevkli anlar yaşanabilir.

• seks bir bütündür, bir yeri eksikse, eksiktir.

Yükleniyor...