Kadınlar oral seks yaparken ne hisseder?

bir kadın erkeğine oral seks yaparken ne hisseder? hoşuna gider mi? bitse de kurtulsak mı der? neler hisseder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duruma göre değişir..ben istediğim için yapıyorum bana haz veriyo..sonuç olarak eşimin hoşuna gidiyo..onun hoşuna gidince ben daha da haz alıyorum..ana sebep : istiyorum zevk alıyorumsonuç: çifte mutluluk

• en iyi cevap favorim. karşılıklı zevk esastır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Eşime haz verdiğim için ben de haz alırım. Bitse de kurtulsam demem.

• ah ask sen nelere kadirsin :)))

• sevgilim memnun ediyosam ne mutlu bana

• "oral seks bana hep erkeğin güç gösterisi olarak gelmiştir. bir kadın önünde diz çöküyor, güç sembolü olan bir organı öpüyor. karşılıklı hazzı esas almazsan kadın için zor " tamamiyle aynı fikirdeyim

• oral seks bana hep erkeğin güç gösterisi olarak gelmiştir. bir kadın önünde diz çöküyor, güç sembolü olan bir organı öpüyor. karşılıklı hazzı esas almazsan kadın için zor.

• bende mutlu oluyorum ve bundan haz alıyorum yaparken

• Öncekileri Göster
  • ilk zamanlar güzel ama çok sokunca boğuyluyorumm bazende artık sıkılıyorumm

• yerinde olmak istemezdim.

• çok sokuyor napıyım gırtalağa gdiyor

• dişlerini değdiriyormusun

• Öncekileri Göster
  • bitsede kurtulsak dememde uzun sürünce çenesi yoruluyor insanın :)

• niye merak ettin

• dişlerini değdiriyormusun

• burada eğlenceli seks oyunları devreye giriyor bence. tek amacın oral ile erkeğini boşaltmak ise, kadına zor geliyordur herhalde.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Oral yapmak zevkli süreçtir. öpüşürken dudaklara oral yapmak gibi bedenin farklı haz alınan bölgelerine öpüşür gibi temasta bulunmak iki partnerede zevk verir. Onu bunu bilmem ten tene ilişkide zaman önemli değil, ruh ve beden bütünlüğü sağlandıktan sonra en az 2 (iki) saat zevkli anlar yaşanabilir.

• seks bir bütündür, bir yeri eksikse, eksiktir.

Yükleniyor...