Çocuğun gözlerinin renkli olması için ne yapmamız gerekir?

Çocuğun gözlerinin renkli olması için ne yapmamız gerekir? Benim gözüm yeşil erkek arkadaşımınki kahve

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• Sulu yeşil boya ile penisi boya ya da boşver allaha dua et sen

• tamamen sanstır genlerle alakalı :)

• senınkı yesılse tamam. 1 ay sonra yesıl erık cıkacak soyle 1 cm den hafıfırı parlak yesıl olanı secıyosun. erkek arkasın iş ustundeyken elınde erık beklıyosun . baktın tam bosalıcak erıgı gothune yerlestır. ve bosalsın. yemyesıl gozlu cocuklar . sacları sarı olsun ıstersen o zor. mısır koçanı zorlayabılır..

• arkadaşının ailesinde renkli göz çoksa özellikle anne bana gibi renkli olma ihtimali %50illa renkli çocuk istiyosan benim gibi mavi gözlü birini seçeceksin artık

• iyide evlimisiniz?

• evliyim

• lens takdır o zaman

• lens taksın çocuğun

• yeşil gözlü erkek arkadaşı bulacaksın, işi garantiye alacaksın ;)

• İlişkiye girmeden önce Erkek arkadaşın renkli lens taksın olmazsa erkek arkadaşında sorun vardır gel birde ben deniyim

• olur.

• Öncekileri Göster
    • haha mal mısın?

• mal olmam senden farklı olmamı sağlayacaksa evet malım.

• Sperme istediğiniz renk boya katın bakalım oluyo mu :)

• türkiyedeki eğitim bu kadar olur zaten...

• Ne demek, kahverengini, siyahı, elayı renkten saymıyor musunuz? Yeşil ve mavi gözler renklide diğerleri saydam mı? Şaka 1 yana. Çocuğunun gözleri muhtemelen yeşil olur. Menim göz rengim mavidir. Eski eşimin kahverengi idi, Kızımın da oğlumun da göz renkleri kahverengi.

• genetiktir senin isteginler olmaz

• genetik o hangisi baskın ise o gelir veya basık olan genler vardır ailede atıyorum mavi sansa o basık çıkar mavi olur belli olmas yapıcağınız birşey yok

• cocuk yaparken, seks sirasinda yani senin üstte olman gerekiyor

• götten vurdurucan o zaman mavi, olabilir ama bir ihtimal :))

• açık renkli gıdalar tüketin.mesela havuç,yeşil elma,sarı armut,pırasa gibi...

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevişirken mavi lens takın adsfad :D siz bişey yapamazsınız genlerle alakalı sevgilinde de çekinik varsa renkli gözlü olma ihtimali olur

• Yapmanız gereken değil de yapmamanız gereken şey gözleri siyah olan (AA baskın genli) bir erkekten çocuk sahibi olmamak. (Aa)x(aa) dağıtımında sizin olasılığınız %50. Fen Bilgisi'nde sevdiğim tek konuydu işte.

• ananas yiyin

Yükleniyor...