Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Çocuğun gözlerinin renkli olması için ne yapmamız gerekir?

Çocuğun gözlerinin renkli olması için ne yapmamız gerekir? Benim gözüm yeşil erkek arkadaşımınki kahve

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• lens takdır o zaman

0|0
  • yeşil gözlü erkek arkadaşı bulacaksın, işi garantiye alacaksın ;)

0|0
  • İlişkiye girmeden önce Erkek arkadaşın renkli lens taksın olmazsa erkek arkadaşında sorun vardır gel birde ben deniyim

0|0
    • olur.

• haha mal mısın?

• mal olmam senden farklı olmamı sağlayacaksa evet malım.

• Sulu yeşil boya ile penisi boya ya da boşver allaha dua et sen

0|0
  • lens taksın çocuğun

0|0
  • tamamen sanstır genlerle alakalı :)

0|0
  • senınkı yesılse tamam. 1 ay sonra yesıl erık cıkacak soyle 1 cm den hafıfırı parlak yesıl olanı secıyosun. erkek arkasın iş ustundeyken elınde erık beklıyosun . baktın tam bosalıcak erıgı gothune yerlestır. ve bosalsın. yemyesıl gozlu cocuklar . sacları sarı olsun ıstersen o zor. mısır koçanı zorlayabılır..

0|0
  • arkadaşının ailesinde renkli göz çoksa özellikle anne bana gibi renkli olma ihtimali %50

illa renkli çocuk istiyosan benim gibi mavi gözlü birini seçeceksin artık

0|0
  • Ne demek, kahverengini, siyahı, elayı renkten saymıyor musunuz? Yeşil ve mavi gözler renklide diğerleri saydam mı? Şaka 1 yana. Çocuğunun gözleri muhtemelen yeşil olur. Menim göz rengim mavidir. Eski eşimin kahverengi idi, Kızımın da oğlumun da göz renkleri kahverengi.

0|0
  • genetik o hangisi baskın ise o gelir veya basık olan genler vardır ailede atıyorum mavi sansa o basık çıkar mavi olur belli olmas yapıcağınız birşey yok

0|0
  • Sperme istediğiniz renk boya katın bakalım oluyo mu :)

1|1
  • türkiyedeki eğitim bu kadar olur zaten...

0|0
  • genetiktir senin isteginler olmaz

0|0
  • cocuk yaparken, seks sirasinda yani senin üstte olman gerekiyor

0|0
  • götten vurdurucan o zaman mavi, olabilir ama bir ihtimal :))

0|1
  • açık renkli gıdalar tüketin.mesela havuç,yeşil elma,sarı armut,pırasa gibi...

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevişirken mavi lens takın adsfad :D siz bişey yapamazsınız genlerle alakalı sevgilinde de çekinik varsa renkli gözlü olma ihtimali olur

0|0
  • Yapmanız gereken değil de yapmamanız gereken şey gözleri siyah olan (AA baskın genli) bir erkekten çocuk sahibi olmamak. (Aa)x(aa) dağıtımında sizin olasılığınız %50. Fen Bilgisi'nde sevdiğim tek konuydu işte.

0|0
  • ananas yiyin

0|0
Yükleniyor...