Şişman veya tombul bayanlarla ilişkiye girmek zor olur mu?

şişman bir bayanla ilşkiye girmek zor olurmu veya özellikle bu soruyu kızlara soruyorum şişman olunca zor olmuyomu ilişkiye girmek

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler gencken mature iri sisko seviyor sonra yetiskin donemlerinde zayif ve genc bayanlara kafayi takiyor. Hep ayni dongu. Bilmiorm ama selulitli bi yaratikla sevisilmez ayrica zayif ya da kasli bayan iyi diil ancak yerinde olmali ornek poposu buyuk olmali

• bende olgun bayanlardan hoşlanıyorum ideal bayan sex yaşı 30-35 arası olmalı tabi benim yaşımda 23 :D

• Öncekileri Göster
    • kısa vade de şişmanlar uygun, uzun vade de ise fit bir bayan diyosunuz yani ?

• evet adrick sana katılıyorum bu arada yanlışlıkla seni şikayet ettim umarım bişey olmaz kusura bakma

Kızlar Ne Diyor 9

• Şişman değilim hiç olmadım. Ama mümkünse erkek hiç olmasın kafadan problem olur bir kere.

• Ama tombul bayanlar çok tatlı oluyo :D

• şişman veya tombul erkeklerle ilişkiye girmek nasıl oluyor diye başlık açıcam bende =)))

• Aç iyi olur :D:D:D:D

• =)))))))))

• erkek olsaydm sısman bırıyle yatmazdım

• şişman değil balık etli canım :D

• Öncekileri Göster
    • zayıftım.. Aldım bıraz ama boyle daha ıyı oldum :)

• ya zaten zayıf kızlarla bişey yapamıyon ki ele avuca gelmesi lazım biraz :D

• sisman sisme bir bebek al dene :D

• elimde kalır kesin patlar :D

• şişmandan kastın nedir hangi kilo aralığından bahsediyorsun aklındaki şişman profiline uygun bir link koy ona göre yorum yapalım. Yoksa her hatun kendini tombiş sanar.

• ya normal şişman ama çok değil :D

• ben 9 aylikken esimle girmistik iliskiye zor olmamisti :))

• 9 aylıkken hemde.çok zararlı imiş .

• Öncekileri Göster
    • esim yabanci degil olsun artik okadar

• Tabi sende haklısın sonuçta eşin onunla olmayacan da benimle mi olacan

• hiç şişman olmadım bilmiyorum

• ben 60 kiloyumm sevgilimm çok seviyor zaten çok sayılmaz kilom kemiklerimi örtüyor o kadar :D asıl zayıflardan kork sen kemik batar be her yerine

• ne kemigi allahım ya :D

• erkeklere sor istersen :)

• kilo versinler:(

• bilmem en son onu yaparlar galiba :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok zevkli oluyor tombul bayanlar (60-80 kilo arası) hem daha çok zevk alıyor hem daha çok zevk aldırıyor zayıflara göre.

• dediğim kilo o oaralıkta işte :D

• Bulduysan kaçırma derim :)

• Ya yok kötü bi yerdeyim saptan başka bişey yok :D

• Aksine daha zevkli zayıf kızlar kuru tahta gibi yaa

• +19 cm'se sorun yok. Aksi halde sen bitirince, partnerin hadi başla artık diyebilir:)

• +1++++++++++++++++++

• sismanla zor olur her yeri yag bagladigndan giriyomu girmiyomu hissetmzsn ve vajina yagli oldugu icin hepside girmz iki tarafta pek zevk aalamz kanimca

• Denemediğim için bilemiyorm

• Kadının üstüne kusarsın filan

• bu konuda çekilmiş filmler var çok da zor değil gözlemledim ama burda detay anlatamıyacağım

• bu arada biz erkeklerin etli butlu sevdiğide anlaşılmış oluyor sanırım :-)

• 100 KG ye kadar cebelleştiğim olmuştur. güç kuvvet yerinde olduğu için sıkıntı yaşamadım.kilo olan kadınlarla ilişkiye girerken korkmadan girersin. hem çok daha zevkli oluyor. ele avuca geliyorlar. tahta kurusu gibi olanlardan çekinmelisin.zayıflardan korkmalısın bence. bir tarafı kırılır filan diye :-))

• zayıfla girmek daha zor :) kemiklerden :)

Yükleniyor...