Şişman veya tombul bayanlarla ilişkiye girmek zor olur mu?

şişman bir bayanla ilşkiye girmek zor olurmu veya özellikle bu soruyu kızlara soruyorum şişman olunca zor olmuyomu ilişkiye girmek

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler gencken mature iri sisko seviyor sonra yetiskin donemlerinde zayif ve genc bayanlara kafayi takiyor. Hep ayni dongu. Bilmiorm ama selulitli bi yaratikla sevisilmez ayrica zayif ya da kasli bayan iyi diil ancak yerinde olmali ornek poposu buyuk olmali

• evet adrick sana katılıyorum bu arada yanlışlıkla seni şikayet ettim umarım bişey olmaz kusura bakma

• kısa vade de şişmanlar uygun, uzun vade de ise fit bir bayan diyosunuz yani ?

• sadece yatmak için soruyorm :D evliliği şimdilik düşünmüyorum o talihli çıkmadı daha karşıma

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• erkek olsaydm sısman bırıyle yatmazdım

• ya zaten zayıf kızlarla bişey yapamıyon ki ele avuca gelmesi lazım biraz :D

• zayıftım.. Aldım bıraz ama boyle daha ıyı oldum :)

• eminim sen çok zayıfsındır. :D

• Öncekileri Göster
  • Şişman değilim hiç olmadım. Ama mümkünse erkek hiç olmasın kafadan problem olur bir kere.

• Ama tombul bayanlar çok tatlı oluyo :D

• ben 60 kiloyumm sevgilimm çok seviyor zaten çok sayılmaz kilom kemiklerimi örtüyor o kadar :D asıl zayıflardan kork sen kemik batar be her yerine

• erkeklere sor istersen :)

• ne kemigi allahım ya :D

• sisman sisme bir bebek al dene :D

• elimde kalır kesin patlar :D

• kilo versinler:(

• bilmem en son onu yaparlar galiba :D

• şişman veya tombul erkeklerle ilişkiye girmek nasıl oluyor diye başlık açıcam bende =)))

• =)))))))))

• Aç iyi olur :D:D:D:D

• hiç şişman olmadım bilmiyorum

• şişmandan kastın nedir hangi kilo aralığından bahsediyorsun aklındaki şişman profiline uygun bir link koy ona göre yorum yapalım. Yoksa her hatun kendini tombiş sanar.

• ya normal şişman ama çok değil :D

• ben 9 aylikken esimle girmistik iliskiye zor olmamisti :))

• Tabi sende haklısın sonuçta eşin onunla olmayacan da benimle mi olacan

• esim yabanci degil olsun artik okadar

• Zaten hep tüm suç erkeklerde nedense hiç kadınlarda suç yok ama adamı baştan çıkartmayı da biliyon :D sende sexi bişey olman lazım bu durumda iki günde bir yaptığına göre :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• sismanla zor olur her yeri yag bagladigndan giriyomu girmiyomu hissetmzsn ve vajina yagli oldugu icin hepside girmz iki tarafta pek zevk aalamz kanimca

• Denemediğim için bilemiyorm

• Çok zevkli oluyor tombul bayanlar (60-80 kilo arası) hem daha çok zevk alıyor hem daha çok zevk aldırıyor zayıflara göre.

• Ya yok kötü bi yerdeyim saptan başka bişey yok :D

• Bulduysan kaçırma derim :)

• dediğim kilo o oaralıkta işte :D

• +19 cm'se sorun yok. Aksi halde sen bitirince, partnerin hadi başla artık diyebilir:)

• +1++++++++++++++++++

• Kadının üstüne kusarsın filan

• bu konuda çekilmiş filmler var çok da zor değil gözlemledim ama burda detay anlatamıyacağım

• bu arada biz erkeklerin etli butlu sevdiğide anlaşılmış oluyor sanırım :-)

• 100 KG ye kadar cebelleştiğim olmuştur. güç kuvvet yerinde olduğu için sıkıntı yaşamadım.kilo olan kadınlarla ilişkiye girerken korkmadan girersin. hem çok daha zevkli oluyor. ele avuca geliyorlar. tahta kurusu gibi olanlardan çekinmelisin.zayıflardan korkmalısın bence. bir tarafı kırılır filan diye :-))

• Aksine daha zevkli zayıf kızlar kuru tahta gibi yaa

• zayıfla girmek daha zor :) kemiklerden :)

Yükleniyor...