• Sor
  • Bence

Erkekler neden çok zevkli? 'Seni yerim' ne demek?

Erkekler neden seni yerim der, bu ne anlama geliyor?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Nasıl bir ses tonuyla söylediğine bağlı. Seni çok tatlı bulduğu için de olabilir, seks olayını ima ediyorda olabilir.

Erkekler Ne Diyor 19

• Yedik onu biz :DNe anlama geliyor? Azıcık hayal gücü.Yemek, bkz argoda yimek, beraber yapılınca yiyişmek olan eylem.

• tatlı birşeysn kii karşındaki insan seni yerim diyor..:))

• tşk ederim yorumun için

• erkekler zevkli iltifatına teşekkür ederiz :)

• Argoda sevişmek yemek anlamında kullanılır. Neden zevkli olduğumuza gelince hormonlarımızın sizi elde etmek için bize yaptırdığı şebeklikler sizi çok eğlendiriyor olmasındandır.

• art niyet var mı yokmu sen anlayacaksın onu. dalga amaçlı da yerim seni dediğim çok insan olmuştur

• tatlı olduğun için

• sexe duskun olduklarındandır herhalde

• Bence çok sevmesinden hoşlanmasından kaynaklanıyor.Hemen sekse bağlamayın işi.

• yerse anlarsın ne demek istediğini ne yenir onu öğrenmek lazım ?

• mevsimsel bi olay

• yazları karpuz
      kısları kiraz ve bal :))

• aynen öylee :)

• ilişkiye girmek için sevişmek için dyenlerde var yada gercekten sevenler ilişkiyi ilk plan olarak dusunmeyenler ise cok tatlısın seni yerim ben der ondan hoslandıgını bellı etmek için

• doyumsuzluk anlatır... ben bilirim :)

• Tamamiyle tatlı buldugu içindir (Dışa yansıması bu şekilde olur) Bence sapıkca bişey söylese farklı şeyler söylerler,en azından öyle düşünüyorum seni yiiiierim gibi :D

• bence onlar istemeden degil ,sirf biran haves tamammi?

• yerim diyene sor, uygulamali olarak gosterir :)

• nasıl yani

• simdi karsina bir paket cikolata al ve ona seni yerim de. sonra da cikolatayi ye. aynen boyle. ama farzet ki cikolata sana diyor ye beni diye :D

• aslında bu birilikte olmak ıstemenın püf noktası :))

• :)) tuhaf ya

• güzel şeyler yenir

• Baştan alalım;Hani sana diyorlar ya seni leylekler getirdi.Yalan söylüyorlar artık büyüdün gerçekleri öğrenmen gerekir.Seni leylekler getirmedi.:)

Kızlar Ne Diyor 4

• söylenmedeki ses tonu amacı önemlidir bir çeok anlamı var bu sözün

• soleyene kendini yedirmekten başka bisekilde öğrenemezsin bence 1 kerecik yediriver gitsin... elma değilsin eksilmezsin...

• art niyeti yoksa sevdiği için içi kaynadığı için diodurda art niyetli insanlarda bişiler bekliodur yaniiii

• soruya bak ya :D güldürdün.

Yükleniyor...