• Sor
  • Bence

Erkekler neden çok zevkli? 'Seni yerim' ne demek?

Erkekler neden seni yerim der, bu ne anlama geliyor?

En İyi Görüş

• Nasıl bir ses tonuyla söylediğine bağlı. Seni çok tatlı bulduğu için de olabilir, seks olayını ima ediyorda olabilir.

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 20

• Yedik onu biz :D

Ne anlama geliyor? Azıcık hayal gücü.

Yemek, bkz argoda yimek, beraber yapılınca yiyişmek olan eylem.

• tatlı birşeysn kii karşındaki insan seni yerim diyor..:))

• tşk ederim yorumun için

• erkekler zevkli iltifatına teşekkür ederiz :)

• Argoda sevişmek yemek anlamında kullanılır. Neden zevkli olduğumuza gelince hormonlarımızın sizi elde etmek için bize yaptırdığı şebeklikler sizi çok eğlendiriyor olmasındandır.

• art niyet var mı yokmu sen anlayacaksın onu. dalga amaçlı da yerim seni dediğim çok insan olmuştur

• tatlı olduğun için

• sexe duskun olduklarındandır herhalde

• Bence çok sevmesinden hoşlanmasından kaynaklanıyor.Hemen sekse bağlamayın işi.

• yerse anlarsın ne demek istediğini ne yenir onu öğrenmek lazım ?

• mevsimsel bi olay

• yazları karpuz

kısları kiraz ve bal :))

• aynen öylee :)

• ilişkiye girmek için sevişmek için dyenlerde var yada gercekten sevenler ilişkiyi ilk plan olarak dusunmeyenler ise cok tatlısın seni yerim ben der ondan hoslandıgını bellı etmek için

• doyumsuzluk anlatır... ben bilirim :)

• Tamamiyle tatlı buldugu içindir (Dışa yansıması bu şekilde olur) Bence sapıkca bişey söylese farklı şeyler söylerler,en azından öyle düşünüyorum seni yiiiierim gibi :D

• bence onlar istemeden degil ,sirf biran haves tamammi?

• yerim diyene sor, uygulamali olarak gosterir :)

• nasıl yani

• simdi karsina bir paket cikolata al ve ona seni yerim de. sonra da cikolatayi ye. aynen boyle. ama farzet ki cikolata sana diyor ye beni diye :D

• aslında bu birilikte olmak ıstemenın püf noktası :))

• :)) tuhaf ya

• güzel şeyler yenir

• Baştan alalım;

Hani sana diyorlar ya seni leylekler getirdi.Yalan söylüyorlar artık büyüdün gerçekleri öğrenmen gerekir.Seni leylekler getirmedi.:)

Kızlar Ne Diyor 4

• söylenmedeki ses tonu amacı önemlidir bir çeok anlamı var bu sözün

• soleyene kendini yedirmekten başka bisekilde öğrenemezsin bence 1 kerecik yediriver gitsin... elma değilsin eksilmezsin...

• art niyeti yoksa sevdiği için içi kaynadığı için diodurda art niyetli insanlarda bişiler bekliodur yaniiii

• soruya bak ya :D güldürdün.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...