• Sor
  • Bence

Ya arkadaşlar biraz da kültür sayfasına gelir misiniz?

birazcıkta zaman kültür gecirin rica ediyorum.. bir şeyler yazın okuduğunuz kitapları anlatın...ne bileyim bilmece sorun?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 6

• kültürle alakalı olayı neden cinsellikte yazdın onu anlamadım.

• cinsellikte bi kültürdür..! kültür sayfasında o kadar takılıyorsun cinsellik kültürü diye bi şeyden haberin yok yani valla inanmam :D

• siz evlimisiniz acaba çok merak ettim

• Öncekileri Göster
    • cinsellik de bi kültür ama sende sadece o var başka kültür yok gibi anlaşılıyo bu cevabından :)

• sana kültürlü olduğumu ispatlamaya çalışmayacağım özelden attığın mesajları buraya yapıştırıp senin seviyesizliğini insanlara göstermek isterdim ama bunu kaldıramayabilir insanlar..

• Ben kultur kategorisine de bakiyorum ama hep ayni sorular :( Cinsellik kategorisine git 5 dakika da bi baska soru soruluyor :(

• Arkadaşın profilini inceliyordum da orada görüp geldim bu soruya o yüzden cinsellik kategorisi olduğunu anlamadım Meli :D

• Kafa bulma değilde o da cinselliğin çok hareketli kültür kategorisinin çok sakin olduğunu anlayıp buradan bi mesaj vermek istemiş.Biz de hata yaptık olur böyle şeyler :))

• tabiki neden olmasın.

• küresel cinsellik yaygın su sıra nette iyi oluyomus :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Abi hareket arıyorsan Cinsellik sayfasına gideceksin orada her daim cümbüş var burası sakin :D

• Burası da cinsellik miş ya pardon

• Aaa :((((

• Valla bende canli yayinda gordum. Cevapladim. Hangi kategoride olduguna bile bakmadim. Adam iyi kafa buldu bizimle desene :D

• kültürlü insan ayaklarına yatma hemen sen git orda takıl bz burda iyiyiz

• kitap paylaşıyorum ve kültürsüzüm varmı ötesi. link not:kitap cinsellik içeren mevzularıda kapsıyor.

• abi millet kültürü afedersin ama çükünde atıyo :D senin gibi kalite insanlar bulmak zor bu arada toplum kitap okumuyo bıol bol dizi izleyip dedikodu yapıyo

• Adam hakli abi aklimiz fiktimiz saka suka

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...