Ya arkadaşlar biraz da kültür sayfasına gelir misiniz?

birazcıkta zaman kültür gecirin rica ediyorum.. bir şeyler yazın okuduğunuz kitapları anlatın...ne bileyim bilmece sorun?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kultur kategorisine de bakiyorum ama hep ayni sorular :( Cinsellik kategorisine git 5 dakika da bi baska soru soruluyor :(

• Kafa bulma değilde o da cinselliğin çok hareketli kültür kategorisinin çok sakin olduğunu anlayıp buradan bi mesaj vermek istemiş.Biz de hata yaptık olur böyle şeyler :))

• Arkadaşın profilini inceliyordum da orada görüp geldim bu soruya o yüzden cinsellik kategorisi olduğunu anlamadım Meli :D

• tabiki neden olmasın.

• kültürle alakalı olayı neden cinsellikte yazdın onu anlamadım.

• küresel cinsellik yaygın su sıra nette iyi oluyomus :)

• cinsellikte bi kültürdür..! kültür sayfasında o kadar takılıyorsun cinsellik kültürü diye bi şeyden haberin yok yani valla inanmam :D

• sana kültürlü olduğumu ispatlamaya çalışmayacağım özelden attığın mesajları buraya yapıştırıp senin seviyesizliğini insanlara göstermek isterdim ama bunu kaldıramayabilir insanlar..

• cinsellik de bi kültür ama sende sadece o var başka kültür yok gibi anlaşılıyo bu cevabından :)

• ama real tucenin eşi veya sevgisi şanslı böyle bir ateş topuna sahip oldugu için :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Abi hareket arıyorsan Cinsellik sayfasına gideceksin orada her daim cümbüş var burası sakin :D

• Valla bende canli yayinda gordum. Cevapladim. Hangi kategoride olduguna bile bakmadim. Adam iyi kafa buldu bizimle desene :D

• Aaa :((((

• Burası da cinsellik miş ya pardon

• kitap paylaşıyorum ve kültürsüzüm varmı ötesi. link

not:kitap cinsellik içeren mevzularıda kapsıyor.

• abi millet kültürü afedersin ama çükünde atıyo :D senin gibi kalite insanlar bulmak zor bu arada toplum kitap okumuyo bıol bol dizi izleyip dedikodu yapıyo

• kültürlü insan ayaklarına yatma hemen sen git orda takıl bz burda iyiyiz

• Adam hakli abi aklimiz fiktimiz saka suka

Yükleniyor...