Penisinizin boyu nedir?

Gizli Üye
Erkekler lütfen doğruca yazalım penisinizin boyu kaç cm? Kızlar siz de hayalinizdeki penis boyunu yazın gelen yorumlar doğrultusunda bir hesaplama yapıp bir sonuca varacağız ve evet ilk ben söylüyorum hayalimdeki penis boyu 20 cm :)
Güncellemeler
+1 yıl
yaa bir de hep merak etmiştirim bu vajinal özelliklede anal seks de penis nereye gidiyor bilen var mı?yaa geçen bir film izledim zenci bir adamdı elemanınki rahat 25 cm kalında bayağı ama köküne kadar sokuyordu hatuna ve daha yeni dikkatimi çekti kadının miçine soktukca göbeği ve kasık kısımı oynuyordu içinde bişey olduğu belli oluyor böyle yüksekduruyor biraz şaşırdım... :O
Penisinizin boyu nedir?