En tahrik edici pozlar duruşlar nelerdir sizce?

erkekleri en tahrik eden duruş şekilleri nelerdir ? resimlere bakarken yada p*rno izlerken sizi en tahrik eden pozlar nasıldır ? eğilmesi hafif göğüslerini göstermesi vs gibi ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• tanga giyip öne doğru eğilmeli o pozisyon süper oluyor gerçekten

• Açılı. İşaret parmağı ısırık. Güğüsler fora. Popo çıkmış arkaya doğru ^-^

• kalçalarını çıkartıp hafif eğildiği zaman hoş görünüyor...

• hiç farketmiyor benim için

• resim arşivimi görmen gerekir...

• tabii orda küçük bir kısmı var, bloğu yeni oluşturuyorum da. daha fazlası için; erkinlego@mynet.com burdan yazarsan, sana gönderirim.

• tamam çok tşk :)

• blog adresimi veriyorum o zaman: almor1.blogspot.com

• Öncekileri Göster
  • Esofman icine gstring

• çok açık olacak ama...emekleme pozisyonu beni mahfediyor... ay bana birşeyler oluyor...:)

• yaa uff tamam :)

• burdan mı konuşacağız hep... bak link atamıyorum sana ama :)

• :) esmere kırmızı siyah yada beyaz*mürdüm tonları da hoş ve de ekru haklısın tabiki tene göre olmalı :) merak ettim ya ben bulamadım tam istediğim gibi südyen :s senin linkin ne söyle ben bakıyım nasıl buldun :)

• Öncekileri Göster
  • nabzı atsın yeter:) şaka la tabi bunun da bi haysiyeti var :P

• nolursun konuş yaa noluuur ölüyom bak ben :)

• hıhhhhhh :s tıp konuşmam daha senle :s

• sensin la gıcık :)

• Öncekileri Göster
  • Dar bir eşofman giyip,üsttende göbeğin açık olacak şeklde bi tişört giy..Çarşı arkanda garantisini veriorm bn ;))

• Rica ederim

• güzel cevaptı :) teşekkürler

• Yaratılıştan gelen birşey ..Yoksa göbekle yapabileceimz herhangi bir şey yok yani =))

• Öncekileri Göster
  • Fark etmez :)

• poponun belirginleşmesi..vucudunu saran dar elbise...

• kızların dar bi elbise giyip kıvırtarak yürümesi beni çileden çıkartıyo bütün vücud hatları belli oluyo offff

• neden böyle bir bilgiye ihtiyaç duydunuz?

• çıplak olursa ancak :))

• 4 ayak üzerinde üstte kısa bir mini altta tanga sıyrılmış kalçalar bana dönükken kafasını bana döndürüp işveli bir şekilde gülümsemesi. Onun dışında ben daha çok sözlerden tahrik olurum.

• değişir bu ya göğüslerin ucundan gösterilmesi dar giyinen kızlardan tahrik olurum acık saçık giyinen vücüt hatlarını belli eden kızlardan işteee

• karşımdaki kişinin DİŞİ olması yeterli.

istekli olsun yeter

• mini etekk giyip karşımda oturması yeterli:))

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...