• Sor
  • Bence

İlişki sırasında kötü koku var mı?

ilişki sırasında kötü koku oluyormu, bayanlardan özellikle akıntı sırasında olur herlde diye düşündüm tecrübem yok bu konuda.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evet oluyor umarım böyle bir durumla karşılaşmazsın kadından soğursun valla :) ben safça bütün kadınlar temiz ve mis gibidir sanıyordum ta ki o köpek ölüsü gibi kokan bölgeyi koklayana kadar:( kadınlarda bence güzellikten daha önemli olan kesinlıkle temizlik temizlik temizlik ne kokuydu yaa hala burnumda :((

Erkekler Ne Diyor 15

• İlişkiye girmeden önce hacı şakirle yıkanınca hiç bi koku olmuyor:) ancak bazı kadınların saldıladığı sıvı kokabiliyor, benim tatar bi sevgilim vardı, çok temizdi ama ıslandıkça kokuyordu

• Partnerler temizse ve herhangi bir hastalıkları yoksa olmaz.

• ilk kız arkadaşımla yakınlaştığımızda vajinasını görmek istedim...aşağılara inerken çok kötü bir koku geldi ve inemedim.. ondan sonrda hiç inmedim aşağılara... tiksindim artık...

• Mantar varsa acaip şuh bir koku oluyor:) Onun için bi şampuan var grafiti mi ne orada satılıyor etkili çözüm ;)

• bakire kızlarda eğer temizliğine dikkat ederse oral sekste klitoristen gelen tuzlu sıvıdan koku geliyor çok ağır değil. onun dışında koku olmuyorbakire değilse içine de boşalsan oral da yapsan koku olmuyor genelde. eğer ücretli bir bayansa ve temizlenmemişse o dayanılmaz koku ortaya çıkıyor. bence önce temizlikle sonra da adet dönemiyle ilgili de olabilir. o adet kanı kokusuna işyerinde kız üzerine bulaştırmış o sayede kötü bir tecrübe edindim . ve kızlar o zamanlarda gergin olmakta haklısınız.

• o koku ıcn canımı verırım be o guzel kokuyu bıseye degısmem

• temizlik şart.

• zorlanan çıkara bilir

• eğer akıntı geliyorsa gidilip temizlenilir ve tekrar devam edilebilinir...

• kadından kadına değişir :) kendini temiz tutarsa koku filan olmaz

• bakımlı birisine o konu olmaz

• ileride yaşanırsa böyle birşey bişey diyemem ama şimdiye kadar olmadı öyle bir durum..

• temizlik olmayınca çok rastlıyorum

• enfeksiyon varsa karşındaki erkeği hayata küstürecek şekilde iğrenç bir koku olur.eşini veya sevgilini dahi kendinden tiksindirebilirsin.

• genelde şişman kızlarda :D ve adet döneminde olur :D

Kızlar Ne Diyor 3

• ilşki sırasında kötü koku olur. Hatunun akıntısıyla alakalı. İlişki öncesinde akıntısı fazlaysa erkeğin spermelri ile hatunun akıntısı birleştiğinde kötü koku meydana gelir.İstediği kadar temiz olsun hatun bu enderde olsa meydana gelir. Arka arkaya birlikteliktede sık olur.

• temizliğine dikkat edersen kokmaz

• eğer adet dönemini takip eden bir kaç günse bir kan kokusu oluyormuş erkek arkadaşım söylemişti. onun dışanda zevk suyunun kokusu kimi erkeğin çok gider. tabi bu ikisi dışındaki kokuların çözümü de temizlik.

• hijyen

• kesinlikle! ayrıca adet döneminde maydanoz suyu için ödeminizi atın ki akıntınız kokulu olmasın.

Yükleniyor...