Erkekler ne tip kadınlardan hoşlanır? Erkek kadınının nasıl olmasını bekler? Erkeğinizi baştan çıkarmanın püf noktaları? Yatakta O’nu nasıl çıldırtabilirsiniz? Gazetelerde, dergilerde her gün karşımıza çıkan yazıların başlıkları böyle. Yazılarda verilen reçeteler işe yarasa, boşa çıkmasa, herhalde bütün kadınlar o reçetenin erkekleri çıldırtan vitaminlerinden faydalanırlardı. Bir erkek olarak bu konuda kadınlara tek bir tavsiyem var. Kendiniz olun, arada da kötü kız olun. Erkeğinizi memnun ederken çıldırtmanın yolu sokakta ve mutfakta kendiniz olmaktan, yatakta ise kötü kız olmaktan geçer. Tersini aman düşünmeyin.

erkekler yatakta ne ister

Kötü Kız Kimdir?

Şarkıyı hatırlayın. İyi kızlar cennete kötü kızlar her yere giderlermiş. Şarkının klibini izleyenler hatırlayacaktır, şarkıyı söyleyenler pek cici dört kızdı. Hiç öyle kötü kızlara benzemiyorlardı. Bize kadınlar hakkında birşeyler anlatmaya çalışıyorlardı. Tavsiyelerde bulunuyorlardı. Kötü kız olun erkeğinize kan kusturun demiyorlardı. Kötü kız olun erkeğinizle gülün eğlenin diyorlardı.

Farkına vardığımızda kendimizi bile şaşırtan türlü huylarımız var hepimizin. Hayat kendini tanımakla geçen uzun bir süreç. Erkekler olarak seks konusunda türlü şeylere inanmışlığımız var. Herbirimizin aklında türlü tilkiler dolaşıyor kuyrukları birbirine değmiyor. Sizin de öyle düşündüğünüzü varsaymak bazen hoşumuza gidiyor. Kötü kızların çekiciliği de buradan kaynaklanıyor. Bunda bir kötülük yok, kötü kızlar daha eğlenceli o kadar.

İçlerindeki kadını keşfetmiş kızlar

Kötü kızlar için içlerindeki kadını keşfetmiş kızlar demek herhalde yanlış olmaz. Açıkçası sizi çok da yoracak bir beklenti içinde değiliz kötü kız olmanızı isterken. Yatakta seksten zevk alan ve zevk aldığını türlü şekillerde ifade edebilen bir kadın bizim gönlümüzde ideal kadın figürüne dönüşebilir kısa zamanda. Öyleyse kötülük bunun neresinde diyeceksiniz..

Nasıl Kötü Kız Olunur?

  • Yatakta ne istediğinizi gösterin. Güzel bir söz vardır: ‘Anlatma, Göster’. Erkekler kadınların anlattıklarını dinlemeyi anlatılanları anlamadıklarından bırakmış olabilirler mi acaba? Doğru bildiniz. Laf anlamayız ama görsel hafızamız köpeklerinkiler kadar iyidir. Yatakta canınızın çektiği pozisyonları, dokunuşları vücut imasıyla ya da fısıltılarla belli etmekten kaçınmayın. Emin olun anında karşılık alacaksınız. Gerisi sizin eğitimciliğinize kalmış.
  • Fantezilerinizden bir iki kuple lütfen. Çok şaşırtmadan, dozunu iyi ayarlayarak, bir erkeğin hassas kalbini yormayacak şekilde bize fantezilerinizden bahsedin. Olur olmadık yerlerde, dolmuşta, çarşıda, bir cafe’nin tuvaletinde kısa bir cümle kurun içinden seks geçsin. Bir kiraz salkımı gibi dingildesin erkeğinizin kulağında eve gidene kadar. Şaşmaz bir afrodizyaktır erkeğin kalbine giden yolda yenen bir kaşık fantezi. Sokakta sadece erkeğinizin kötü kızı olun, kimse görmesin aman.
  • Yeniliklere açık olun. Belki erkek arkadaşınız da size bu konuda açılmak için gün sayıyor. Onun sözlerine, kurduğu cümlelere dikkat ediyor musunuz?. O da size birşeyler anlatmak istiyor olabilir. Belki yatağa 'küba topuklu' ince naylon çoraplarla gelmenizi istediğinden dolayı o çorapları size aldı. Belki duşa girerken giymenizi istediği başka bir kostüm var. Duşa girerken kostüm mü? Evet bu denli tuhaf, saçma ve komik olabilir seks. Eminim ki erkek arkadaşınızın hayalinde uzun zamandır kimbilir ne fanteziler birikmiştir. Kendinizin ve erkek arkadaşınızın hayalgücüne vahşi bir seksten sonra beraber gülebilirsiniz.
  • Oral Seks.. Oral Seks.. Oral Seks.. Bunun ne kadar çok altını çizsek, üstünü cilalasak yetmez. Erkekler 'iyi' oral seks yapan bir kadın için akıllarını emin ellere bırakabilirler. Oral seks bir kadının en mühim cephanelerinden biri olmalıdır. Cephane kelimesini boşuna kullanmadım. Oral Seks sizin elinizde bir silaha dönüşebilir. Erkeğinizin hem beynini hem kalbini okşayan bir silahtan bahsediyoruz tabii ki. 'İyi Oral Seks'ten ne anlıyoruz tabii yazının konusu değil ancak kısaca vereceğm tavsiye şu: Pratik yapın.. pratik yapın.. pratik yapın. Ne kadar çok oral seks yaparsanız o kadar iyi olursunuz, bunu unutmayın.
erkeği yatakta etkilemek
  • Bazen kontrolü O’na bırakın, bazen de dizginleri ele alın. Bazı şeyler birden bire oluyor emin olun. Yatakta bir anda onu çıldırtabilirsiniz. Ellerini bağlamak istediğinizi söyleyin. Ve bağlayın. Çünkü itiraz etmeyecektir. Elleri bağlıyken karşısına geçip kendinize dokunun, mastürbasyon yapın. Aklınızdan geçenleri söyleyin. Hoplayın, zıplayın ama iletişiminizi koparmayın. Aranızdaki cinsel çekim iletişimle evrilecek, gelişecek, bunu unutmayın. Kötü Kızlar, Mutlu Sonlar.

İçinizdeki kötü kızı salıverdiğinizde hem erkek arkadaşınız hem de siz rahatlayacaksınız. Belki aranızda var olduğunu düşündüğünüz çoğu sorun bu şekilde hallolacak, işler yoluna girecek. Yeni bir gün gelecek. Erkeği posası çıkmış olarak bıraktığınız yataktan kötü ama mutlu bir kız olarak kalkacaksınız.