Eşcinşelik lezbiyenlik hakkında bilgi

kendimi bildigimden beri kadinlara ilgi duyuyorum. erkek arkadaslarimda oldu ama son birkac yildir kadinlara ilgi duyuyorum yalniz bu cinsellik degil sadece hatta hic degil asik oluyorum ve bir erkekle birlikte olmasini kiskaniyorum. kafam cok karisik neyim ben anlayamiyorum kimseylede paylasamiyorum ne yapmam gerek onuda bilmiyorum. lutfen igrenc, bu ne ya gibi yorumlar yapmayin ben gercekten bilgi almak istiyorum.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ne desek pek yararlı olmaz. o senin içinde olan bişy. okan bayülgenin bir sözü var. her erkeğin içinde bir dişilik her dişinin içinde bir erkeklik vardır. tabi bu fazlaysa homoseksüel diuorlar. sende gönlün nerdeyse oraya koymaya çalış. erkeklere kay derim ben çünkü senin için rahat olur. ama baya bir kadın aşkı var diyosan bilemiyorum yolunu çiz.

0|0
    0|0
    • cevapladigin icin tesekur ederim ama bende bilemiyorum. bilsem zaten yazmazdim. kizlara ilgi duyuyorum ya da ben oyle saniyorum bilemiyorum cunku kizlarla cinsel bisey yasamayi dusunmuyorum sadece ilgi duyuyorum.

• evet var tabi yok demedim zaten. sadece kadinlarada ilgi duyuyorum belki erkeklere duydugumdan daha fazla bu yuzden kafam karisik

• hmm. anladığımdan değil sohbet olsun diye konuşuyorum bir de. feministlik falan var mı peki. kızlara ilgi duyuyom diyon ya ne mesela. hani yüzleri daha mı hoşuna gidiyo.yada davranışları daha mı çekici

Erkekler Ne Diyor 8

• Mavi En Sıcak Renktir.

Bu filmi bir izle...

0|0
    0|0
  • ne hissettiğini sana biz söyleyecek değiliz ama biseksüelsin bu gayet normal kimsenin de seni yargılamaya hakkı yok ne ile ilgili bilgi bekliyosun o kısmı hiç anlamıs değilim

0|0
    0|0
    • oncelikle yazdigin icin tesekur ederim. fakat orda yanlis yazmisim bunun icinde ozur dilerim. artik birileriyle konusmaya ihtiyacim vardi ve buraya yazdim.

• olamaz su anda kimse yardimci olamaz sadece bilmek istedim bikac kisinin dusuncelerini ogrenmek istedim hepsi buydu.

• yanlıs anlama yardımcı olmak iin yapılacak birsey varsa yaparım fakat hani aklıma gelen herseyi de buraya yazamıyorum malum ama şöyle bir tavsiyem olsun hislerini zorla bakalım neler cıkacak altında

• iğrenç falan değil kadınlarda eşcinsellik bana gayet doğal geliyo sonuçta duygusal hormonla alakalı bişey bu

0|0
    0|0
    • tesekur ederim cevap yazdigin icin

• psikolojik yardım almak istersen ulaş bana

0|0
    0|0
    • evet istiyorum. cunku ne oldugumu nasi biri oldugumu cozemiyorum bilemiyorum. iki cinse de ilgi duyuyorum kafayi yicem az kaldi

• özelden yaz istersen

• yanlış doğmuşsun bir karışıklık var sendde

0|0
    0|0
    • ya bir yuru git isine. bir soru soruyorum dogru duzgun cevap almayi bekliyorum elestirilmeyi degil!

• normal karsilayamiyorum cunku nasil hisetigimi bilmiyorum. bilsem zaten normal karsilardim ve ne olursa olsun kendimle dalga gecmeyi bilirdim :) buna emin olabilirsin :)

• peki.iyi geceler

• lezsin sen galıba hormonların bozuk

0|0
    0|0
  • Psikoloğa görün derim

0|0
    1|0
  • ben erkeklere veriyorum ama kızlardanda hoşlanıyorum dengeyi kur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yapılacak bir şey yok. psikolojik bir şey de değil. sen de böylesin sen kendini bile kabul edemiyorsun.

0|1
    0|0
    • evet edemiyorum belkide etmek istemiyorum. bilmiyorum ne yapmam lazim. birde tr de yasadigimizi unutmamak gerek

• çok haklısın insan acımasız. ama bu seni haksız yapmaz.

• canım bende senin gibiyim, hatta daha fazla ilerledim .. kafana takma bunları.. konuşmak istersen yardımcı olurum.. nede olsa tecrübeliyim sana göre :))

0|1
    0|0
  • biliyorum.. biseksüelsin. boşa düşünüp kafanı yorma gerek yok.

0|1
    0|0
    • peki ben napicam boyle? biliyosan cevaplarsan sevinirim

• oyle bir istegim yok ama sadece sevgili bulmak icin falan bana uymaz neyse herseyi gostercek olan zaman belki zamanla bu his ortadan kalkacak hicbisey bilmiyorum

• bence de en iyisi zamana bırakmak.

• bakımlımısın bakımına özen gösteriyormusun

0|1
    0|0
    • makyaj yapmayi sevmiyorum ama temizligime dis gorunusume giyimime onem veririm evet

• Biseküelsin korkma bu gayet normal bir durum. Kendine bir sevgili bulursun yakında umarım.

0|1
    0|1
  • Biseksüelsin. Kabul ediceksin

0|1
    0|0
  • ne ile ilgili bilgi almak istiyorsun?

0|1
    0|0
    • bilgi almak demeyelimde ogrenmek diyelim. cunku bu siralar kafam gercekten inanilmaz karisik

Yükleniyor...