Diyelim ki eşinizin gerdek gecesinde bakire olmadığını anladınız

Ama kızcağız küçükken olmuş bir şeyden ya da bir hatadan dolayı kaybetmiş bekaretini ne tepki verirdiniz? Çok seviyorsanız kabullenir miydiniz öylece

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• O geceye kadar bunun sorun olmayacaginin rahatligini ona verirdim zaten ve daha once soylemesini saglardim

3|0
    1|2
    • Helaaal :)

• :) eklermisin ozeli acim

• her 2 tarafda gizli nasıl ekliycekler birbirlerini merakla bekliyorum :D

Erkekler Ne Diyor 24

• Araştırırdım dediginin dogrulugunu , mesela o bana '' ben kucukken calıların ustunden atlayıp bırdır bır oynuyorduk fakat bı ara ayagım taşa takıldı kukum da calıya takıldı bizim kızlık zarı da cart diye gitti'' diyebilir hiç üşenmem o gün oyun oynadıgı arkadaşlarını bulurum sorarım gerçekten çalıya mı taktı diye işin aslı buysa ne ala neden tepki vereyim ama yok işin aslı başkaysa ya da olayı dogrulayacak bır kanıt felan yoksa hemen art nıyetlı duşunurum cunku gercekten kaza sonucu bu hale gelen bırı bunu neden son ana kadar soylemesın?

0|0
    1|0
    • utanmışsa

• Ohooo sorun üstüne sorun. Utanmıyacak kardeşim. İnsan sevdigi ve hayatını birleştirmek istedigi birinden bukonuda nıye utansın. Tabı benım dedıgım aklı başında ınsanlar ıcın gecerlı. Kendını tamamlayamamış zavallılar gerdek gecesı soylersemoldu bıttıye gelır umıdıyle saklar. Bir de erkek tarafından bak olaya. Adamın aklına bin türlü şey gelir. Ne var yani en baştan söylense artniyetsiz samimice. Adam adam gibi adamsa niye kızsın ya da tepki versin adam degılse de zaten oylesıyle evlenılmez

• Takıntılı adamım kabullenemem. Kabullensem bile ileride sorun çıkarırım. Bilinç altım bu durumu büyüttükçe büyütür eninde sonunda boşanma olur. Bu arada kadına da günah erkeğe de ben dini boyutuna bakıyorum. He ben yapsaydım bir şey diyemezdim o zaman karşımdakine.

1|0
    0|0
  • bence bakire olmadığını önceden söylerse ve olumlu mazeretinide yalansiz açıklarsa o zaman erkek bu işin devam edip etmeyeceği kararı açıklar ama bunu saklarsan erkek bunu fark ederse gerdek gecesi bence o zaman işi kötü olur gelinin benim görüşüm kızlar evlenmeden önce açıklayın tatlı dille herşey tatlı sonuçlanabilirde ben bekarim şahsen bana karsimdaki kişi bunları açıklarsa kizmam kişiliği iyi biriyse onu kazanmaya bakarım zaten ortalıkta daha bakire kalan kız yok denecek kadar az olabilir hata yapmıştır pişman olmuştur akillanmistir düşünce olarak olgunlaşmıştır bana doğruları yürekten dobra aciklarsa ona kapım her zaman açıktır.

0|0
    1|0
  • Erkek yapınca ayıp olmuyorda kız yapıncamı oluyor. Sen kocana soracakmısın kaç kıza soktun bunu diye :)

1|0
    0|0
  • Hepsini geçtim ama bir koca, karısının bakire olmadığını neden gerdek gecesinde oğrensin ki. Kadın bakire olsun ya da olmasın benim için o kadar önemli olmaz lakin böyle bir durumla karşılaşırsam kadının samimiyetinden şüphe duyarım.

1|0
    0|0
  • asla kabullenmem bana kartları açık gelecek evlendikten sonra gerçekleri anlatmayacak insan kandırılmış hisseder..!

1|0
    1|0
    • İlla açıklaması yapılması gereken bir şey mi sen de anlatacak mısın evlenmeden kaç kişiyle birlikte olduğunu ne yaptığını ettiğini?kızlar evlenmeden anlatmadı sonra anlattı diye sorun ediyor mu

• herşeyimi anlatırım kim yattim kimle kalktim beni oyle kabul edicekse oyle etsin evlendikten sonra bir ömür berabersin geçmişteki bütün izler anlatılacak ve bir daha açılmayacak

• Elbette, neden aksini düşüneyim ki ..

0|0
    1|0
  • konuşurdum onunla çünkü esnek olma ihtimalide var ? eğer dürüst olursa bana karşı anlayışlı olurum ama olmazsa zaten anlaşılır daha önce yaşayıp yaşamadığı hal ve hareketlerinden ayrılık kararı alırdım ama önemli olan dürüst olması herkes hata yapabilir sonuçta önemli olan sonradan doğru işler yapmakta

0|0
    1|0
  • Nasil kaybettin bekaretini?

1|0
    0|0
    • Henüz öyle bir şey olmadı

• soruna karşılık sende şuna cevap ver anlaşalım; "sen= gerdek gecesindesin ve dedinki aşkım ben bakireliğimi daha önceden kaybetmiştim" eşin= hımmm, aşkım aslında bende 1 kere daha önceden bir evlilik yaptım ve bundan olan 1 yaşında bir erkek çocuğum var, ve ileride onu evimize getireceğim" HAYDİ SEN BU DURUMA OLUMLU BİR CEVAP VER, PARTNERİNDE DUYMAK İSTEDİĞİN OLUMLU CEVABIDA BİZ SANA SÖYLEYELİM

1|0
    1|0
  • nerdeyse 10 sorudan 3'ü bekaret üzerine. ben eğer bayan olsaydım, "bilerek ve isteyerek ilişkiye girdim ve bakire değilim, benimle evlenmiyorsan keyfin bilir" derdim..

2|0
    0|1
    • Aynen kadınlar kendilerini ezdiriyor kendimi kocama saklamalıyım modundalar beni kimse almazsa kendine güven azıcık yani bütün kızlar kendine güvenirse kızlar nasıl erkeklerin bakir olmamasını kanıksadıysa erkekler de buna alışacak

• türkiyede erkek hegamonyasını kadınlar da en az erkekler kadar kabul etmiş. bekaret konusunda bayanın sıkıntı yaptığı şey, erkek tarafından kabullenilip kabullenilmemek. çok kötü.

• daha önce söylese kabul ederdim ama yumurta kapının ağzına geldiğinde söylemek enayi yerine koymaktan farksız bence. kabul etmem.

0|1
    1|0
  • eğer evlenmeden önce dürüstçe bunu bana söylerse ve sadece bir kez olmuşsa kabul ederim fakat gerçek gerdek gecesi ortaya çıkarsa kıçına tekmeyi vururum

0|1
    1|0
    • ama ya küçükken bir kaza yaşamışsa

• Aynen erkeklere soruluyor mu gerçi ben sordum sevgilim iyiki bakır yoksa istemezdim çünkü kendim de bakireyim her şey karşılıklıdır

• doğanın kanunu ne lan saçmalamışsın sende erkeğe de günah kadına da.

• sanmıyorum kabullenecegimi

0|0
    1|0
  • Birakip giderim herhalde

0|0
    0|0
  • su konuyu biraz daha aç:)bakiyim

0|0
    1|0
  • büyük konuşmayayım ama anında babasının evine geri gider

0|0
    1|0
  • veririrm tokmakçılarına babasına veririm çeker giderim başka karı laırım !

0|1
    2|0
  • ne hatası ama ? hem ne bıleyım yalan solemedıgını ?

0|0
    1|0
  • önceden bana sölerse sorun yok htta ne şekilde kaybettiğininde bir anlamı yok başkasıyla yatmış olabilir ama bana bunu önceden sölemek zorunda. eğer bunu ben farkedersem herşey biter çnkü güvenemem benden sürekli bişeler sakladığını düşünürüm. ama öncesinde bakire olmadığını sölerse sorun yok seviyosam durmak yola devam :p :)

0|0
    1|0
  • Başkasıyla yatmasın da nolursa olsun bu durumdan çok sevdiğim olursa bile tiksinirim eğer başkasıyla birlikte olduysa. Bu kadar sene boşuna beklemişim o özel anı derdim ;)

0|0
    1|0
  • Öyle bir söyledin ki sanki sabuna bastı düştü sanki :)

0|0
    1|0
    • ya ne bileyim tam bir kaza bulamadım

• Onu bulacak kişide bir sürü kızla beraber olmuş biridir. Herkes hak ettiğini bulur.

• peki

• o noktaya kadar söylemesi lazımdı o gece kabullenemem ondan önce söylese belki oda başkasıyla olmadığına inanırsam kabullenirim

0|0
    1|0
  • hatalarda hep gider iki bacağın arasını bulur nedense bir kerede akla mantıga sığan hatalar olsun

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bakire olmayan arkadaşlarımın hepsi evlendi ben bakire değilim ve bende evlenicem bakireyim diye kimseyi kandırma ihtiyacı da duymadım

3|4
    0|3
  • Kadınlar evlenene kadar korumak zorunda mı ne mantıksızsınız hymen(kızlık zarı) vajinanın hemen girişinde çocukken bile elini sıkabilir yabancı cisim sokabilir kendini yıkarken kazara olabilir darbe alabilir bir sürü neden var derinde ve sadece cinsel ilişki ile bozulan bir şey olsa neyse diyicem hepiniz bihabersiniz her şeyden 1000 kadından birinde doğuştan yok belirleyici bir şey değil bu işaret değil bakire olup olmadığına dair o kadar damadımız ki çoğunuz kızlık zarının yapısını bile bilmiyorsunuzdur pat diye patladığını düşünen tiplersiniz ortası delik ince membransı yapı penis deliğe göre büyük geldiği için kenarlardan açılır bazılarında kanama fark edilmeyecek kadar azdır bazılarında kanama olmaz damar tarafına denk gelmezse aman

1|1
    0|0
    • erkek yapar doğanın kanunu bu kadın yapamaz çünki kadın erkeğin namusudur kadında namus erkekte şeref önemlidir

• Kim koydu bu kuralları?

• Kuralları tabi ki .toplum koydu. Neye göre? Genelde de dinin etkisiyle konulmuş kurallar. Ve bence çok ahlaksızca konulmuş kurallar. Çünkü kadını bu kadar değersizleştiren (ki sorsan değer verdikleri için olduğunu söylerler), kadına bu kadar saygısızca yaklaşan bir anlayış bana göre ahlaksız bir anlayış..

• Erkeklerin cogu sacmalamis nerden biliyim yatmadigini diye sacmalik bir kizin iliskiye girmedgni vajina delginden anliyablirsiniz bir kez girse bile bakireninki gibi olmaz yani penisin girdgini anliyabilirsiniz eger icine kazayla kalin birsey girmediyse ki dusuk bir ihtimal olsabolsa siddetli bir darbeden olablir oda delik genislemez yani

1|1
    0|0
Yükleniyor...