Beyler prezervatifi nerden alıyosunuz?

Ben prezervatif almaya utanıyorum marketten falan eczanedende mam yaşım 18 migrosun akilli kasasindan almistim bir kerede kasiyerlere falan gidemem siz nasil aliyorsunuz utanmiyormusunuz hic?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir defasında mıgrostan aldım kasiyer kız dedi hosgeldınız önüne iki kutu koydum prezervatif rengi degişti kızın :D

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben ilk alışımda 16 yaşındaydım . eczaneye gittim kızılayda büyük bir eczane ... 2 bayan çalışan bir de erkek var . erkek yaşlı bir amcaydı meşguldü ... kadın baktı bana . ne istiyorsunuz dedi ... şey dedim ... ee prezervatif dedim ama utançtan içime konuştum :D .. adam geldi gel aslanım dedi ... ne çeşit olsun dedi ... gösterdim verdi parayı ödeyip çıktım . kadınlar arkada gülüşüyolardı . ama karılara kalkmıştı şeyim o da garip bir şeydi baya taşlardı

0|0
    0|0
  • Bunda utanılacak durum yok, git eczaneye iste. Dünyada yaşayan her canlı bir seks sonucu dünyaya geldi utanılacak durun yok

0|0
    0|0
  • şöyle düşün sen prezervatif aldığın yerdeki kasiyeri sanki bir daha nerede görücen tanidik değil bişi değil ne utanıyorsun

0|0
    0|0
  • bakkal market sıkıntı olmuyor.ayrıca tav olduğum nokta adama m lazım diyor ki xl.havanızı yiyeyim diyorum :)

0|0
    0|0
  • gidiyorum alıyorum. Utanacak ne var ki?

0|0
    0|0
  • Kız kasiyerlerden veya eczanede çalışan bayanlardan alın :D Belki bir durum oluşur :D

0|0
    1|1
  • Dün migrosun akıllı kasasından kayganlastırı jeli geçirirken sorun çıktı arkamda da biri vardı görevli bayan bir kart okuttu ama o da gördü ürünü ekranda biraz utanmadım değil :D

0|0
    0|0
  • utanılacak hiç bir şey yok ben her yerden rahatlıkla alabiliyorum hatta sürekli çantamda bulundururum

0|0
    0|0
Yükleniyor...