Ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karışık :(

ben erkek arkadaşmla daha 1 aydır çıkıyorum ama 1 aydan beri beni istediqini aşırı derecede arzuladıqini söylüyor ama bende ona olmucaqni söylüyorum..oo bana romantik olarak beni baştan çıkarmaya çalışıyor ve ben hep konuyu kapatıyorum aramzda kavqa çıkıyor..onun bana dokunmamşni söylüyorum ve bana kızıyor şenle yapmçaksam başka kızlarlamı yapıcam diye..bana cilveli ol oynasalım tenlerimz temas etsin diyor ama ben daha erken oldqunu ve zamana ihtiyacmz oldqnu ve daha kendmi hazır hissetmedqmi söylüyorum..bu yüzden ayrılalım istersen ben yapamam dedqimde ise beni bırakmıyacaqni benden ayrılmcaqni söylüyor ben napiçaqmi bilemiyorum ama ben onunla birlikte olamam bana ters qeliyo..:((

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yolveeer.. Ayrılırsa ayrılsın. Hevesini alıp/seni kirletip de ayrılmasından iyidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sensiz yapamayacağını söylüyormuş sen ayrılalım deyince, o zaman evlenene kadar bekleyecek.Bence onunla evlenmeden ilişkiye girme, onun amacı belli.

3|1
    0|0
  • Nereden buluyorsunuz böyle abaza apaçileri?

Ayrıl gitsin, gerçekten seven adam sevdiğine saygı duyar. Saldıray abi modunda davranmaz.

0|0
    0|0
  • çocuk da sorun var

0|0
    0|0
  • bir aydır bunu beceremediğse beceriksiz bir aydır bunu söylüyorsa abazadır iki durumda oldukça kötü.

0|0
    0|0
  • o zaman evlenin. senin çıktığın çocuk ta haklı sen de haklısın. cinsellik şarttır. ama ciddiyet olursa iyidir normaldir.

0|0
    0|0
  • bu çocuk gerizekalı galiba, işi bilmiyo, ilk baştan hemen niyet belirtmiş, cinsellik yaşamak istediğini söylemen bile saçma, o ortamı ayarlarsın sonrasında zaten gerisi gelir :))

0|0
    0|0
  • seni gerçekten seviyorsa, kararlarına saygı göstermesi gerekir. yok ısrar ediyorsa o,seni değil, şeyini seviyor.

0|0
    0|0
  • bence verme süründür verirsen işi bitince seni bırakır

1|0
    0|0
  • bir aydır çıkıyorsunuz ve bir aydan beri bunu söylüyor gerçekten amacı çok açık

0|0
    0|0
  • olma sakın o tiple biriyle pişman olursun sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öncelikle yaşın kaç ? olayla ilgisi yok merak ettim q harfi falan neyse konumuza dönelim ;

seni arzulayabilir ama daha 1.ayınız.. Çok iyi düşünmen lazım. Aslında doğru düşünüyosun ama erkek arkadaşının tavrı yanlış bana kalırsa.. Yeterince seviyorsa bekler.. Hem daha 1. ay ne bu acele ? Her şey zamanla yoluna girer.

Ama erkek arkadaşının amacı belli gibi, güvenme.

0|0
    0|0
  • bence sadece o istiyor diye böyle birşey yapma bırak ayrılsın zaten ayrılırsa seni çok sevmediğini gösterir.

0|0
    0|0
  • senle yapmayınca baskasıyla yapmayı dusunuyorsa yol ver gıtsın onun gudulerı ugruna ıstemedıgın seylerı yapma

0|0
    0|0
  • arzulamasını baştan çıkarmasını geçtim ama tenlerimiz değsin cilveleşelim kısmına bakınca seninki niyeti bayağ bozmuş. ayağını denk al

0|0
    0|0
  • niyetini açıkca belli etmiş çok istiyosa beklesin snde baktın olmuyo bırak uğraşma öyle tiplerle

0|0
    0|0
  • bence iş uzamadan yol ver gitsin. ne için senle olduğu cok açık

0|0
    0|0
  • bu çocugun tek amacı cinsel bişeyler yaşamak gibi sankii.ve yaşamadanda seni bırakmıcak..kaç kurtul tecavüze ugramadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...