Erkeklerle konuşmam doğru değilmiş gibi geliyor

arkadaşlar ben lise son sınıf öğrencisiyim bu yaşıma kadar hiçsevgilim olmadı nedeni erkeklerin yanında hiç konuşamam konuşmak istersemde selam demek yerine ne bakıyorsun diye terslemek oluyor elimde değil onların benimle hep dalga geçeceğini düşünür buyüzden erkeklerden hefret ederim .biliyorum çok saçma ama elimde değil ve lezbiyen olmaktan çok korkuyorum çünkü kızların yanında çok rahat hareket ediyorum erkeklerle knk olmaz sevgili olmak istiyorum ama sanki ben onunla sevgili olmam doğru değilmiş erkeklerle konuşmam doğru değilmiş gibi geliyor saçma ama engel olamıyorum ve lezbiyen olmaktan çok korkuyorum sizce lezbiyenmiyimdiir ?lütfen yardım edin kafayı yiyicem :(((((

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kasma rahat ol. Erkekler sadece bir kızdan hoşlandıklarında ve de karşılık alamadıklarında ya da alamayacakların da alay eder. Bazı erkekler nefes alsın yeter diyor. Yani sen istersen yalnız kalma olasılığın sıfır. Erkeklere karşı biraz daha anlayışlı ve nazik olursan her şey çok çabuk hallolur. Bu arada lezbiyenlik farklı . Bu yaşlarda aşırı cinsel istek duyman normal. Bu bazı dönemler aşırı cinsel istek duyman senin acaba lezbiyen miyim diye düşünmene sebep olabilir ama değilsin rahat ol. Lezbiyenler erkeklere hiç ama hiç ilgi duymaz. Senin merak ettiğin cinsel deneyim. Ama o aşırı isteğine gem vurman gerekiyor. Yanlış bir hata yapabilirsin. Yanlış kişilere güvenir üzelebilirsin. Sana spor yapmanı ve de ara sıra soğuk duş almanı öneririm.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bugün çok intahar vakaları geliyor buraya, bikaç saat öncede bir başka genç adam senin gibi düşünüyordu ? ona yazdıklarımı sanada yazsam aslında ama kopya olur olmaz...

Sana yaklaşıp erkek arkadaşın olmak isteyecek illaki birileri vardır etrafında bence çok önyargılısın ?

Lezbiyen olman için kızlardan etkileniyor, hoşlanıyor olman lazım var mıöyle bir eğilim ? yoksa eğer çok büyütme sorunu biraz daha erkeklere karşı yapıcı davran bence düzelicektir zamanla...

İntahar edicem derken sadece soru başlığı olarak yazdın değilmi ? okadar cahil olamazsın hayat herşeye rağmen güzel...

1|0
    0|0
    • eğer lezbiyensem ederim bir kız olmayı bile beceremiyormuyum yani :((( kızlardan etkilenmiyorum erkeklerden etkileniyorum ama ya kendimi kandırıyorsam:(

• Gerizekalımısın sen erkeklerle vakit geçirmiyosun diye lezbiyenmisin demektir ayrıca lezbiyenlik sanki ölüm sebebiymiş gibi konuşuyorsun lezbiyen değilsin merak etme sadece özgüvensizsin erkeklere karşı

0|0
    0|0
    • oleyyy beee :)))

• Sizdeki bu sevgili takıntısını anlamış değilim kızların hepsi aynısınız sevgilim yok niye yok niye yanlızım herkesin var bilmemne başka işiniz yok musizin :D

• ya lütfen ne var konuşmakta sizde bakarsınız karşınız bitri cıkar işallah diyeyim bul bul olursunuz ne var bunda

1|0
    0|0
    • evt ama olmuyor yapamıyorum :()

• bende konuşamam cok fazla sevmem konuşmayı ben cıkıyorum işallah yarın konuşalım isterseniz olurmu eger arkadaşlık yollarsanız sevinirim hayırlı mutlu akşamlar tememeni ederim byy

• Ben senin gibi değilim yani utangaç falan değilim ama benimde sevgilim olmadı :) Ve ben Gay falan değilim.Sadece istediğim çıkmadı karşıma.

1|0
    0|0
  • Korkma niye korkuyorsun lezbiyen olmaktan

1|0
    1|0
    • manyakmısın ya ben öyle yaşayamam sence öylemiyimki ?

• Yardımcı olabildiysem bir nebze bir +1 ver de sıfırlanayım bari :) Yanlış anlayanlar oldu anlatmak istediğimi

• bu mu intihar sebebin çok yazık :(

1|0
    0|0
    • tabiki ben öyle yaşayamam ya ben anne olcaktım :(

• nefes alması yetmiyorsa kişisel bakımına karakterinde ki terslikleri düzelt, bende lise sondayım ama kızlarn biri geliyor biri gidiyor önemi yok

• Bak şimdi sen özgüven sorunu var bir psikolağa falan git

1|0
    0|0
  • Eskiden teselli ederdi ama bulandım birinizde edin mk.

0|0
    1|0
  • bişeycik olmaz ya bak benim de liseyi bırak 21 yaşına kadar kız arkadaşım olmadıydı hiç

ama sorun bendeymiş yani çekingen olmamda bunu anladım aştıktan sonra gerisi kolay

0|0
    0|0
  • ben denedim olmadı

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• intihar etmeyi

• bende denedim 2 ktutu yani 20 adet antidepresan aldım uyudum gece midemin bulantısıyla uyandım ama başım döndüğü için sürünerek tuvalete gittim kustum falan sonra bir bok olmadı ::(

• rahat ol balım ben seni seviyorum

0|0
    0|0
  • Sennle tanismis miydik?

0|0
    1|0
    • ya ben ölcem diyorum siz ne diyorsunuz bugun açtım ben ne tanışması :(

• Yok yok listemdeydin hatirliyorum ve lezlikle de alakan yok sacmalama

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kaybettin yavrucum

liseni bitir ünini kazan

Davar sürüsü gibi erkek olacak etrafında

nasibin seni bulur sevgilide olursun nişanlanıp evlenirsinde

Sevgili olmak kuralmış gibi davranmayın artık

2|0
    0|0
    • kural değil amakonuştugum arkadaş olarak bile erkek yok hep kızlarlayım :( çok korkuyorum ya

• davar ne len :D makina okuyoz diye bu kadar aşağılanmamıştım şu ana kadar :D

• Misal dedik bilader

• Hayır tabii ki lezbiyen değilsin. Sadece erkekler karşısında rahat hareket edemiyorsun, utangaçsın. Sonuçta sevgili olmayacaksın konuştuğun erkekle. Laubali olamadan sohbet edebilirsin, zamanla da bu utangaçlığın gider. Ayrıca her erkekle konuşmaman da senin için artı bir özellik bence.

1|0
    0|1
  • Erkekler basittir yaa azcık güzelsen küçük muhabbetlerle başlayabilirsin kendini açmaya. Onun dışında erkeklerle rahat konuşamaman lezbiyen olduğunu göstermez. Sadece azcık pratik :)

1|0
    0|0
    • gerçektenmi çok korkuyorum çünkü kızların yanında çok rahatım herşeyi yapabilirim ama erkekler:(

• lezbiyenlik kötü bir şey değildir tatlım . Bu senin kendi tercihin ve zaten ilerde bu fikirlerin de değişir hem bu sorunun altında yaşadığın bir olaydan kaynaklanıyordur örneğin sürekli erkekler seninle dalga geçiyorsa çirkin ya da kilolulu ve benzeriysen böyle düşünüyosundur eğer lezbiyen olmak istemiyorsan piskolağa görün derim . şimdi lezbiyenik konusunu burada pek fazla açmak istemiyorum ama bu konuda bilgi almak istersen bana mesaj at .

1|0
    0|0
    • bilgi almaya bile korkuyorum :(

• tamam :) facemi veremem bni herkeze duyuraabilirsinn

• Öyle biri değilimdir :) hem duyursam bile benim ne yararım olacak ki . senin gibi çok arakdaşım var bir tanesiyle saç baş kavga ettik ondan nefret diyorum ama hala onun lezbiyen olduğunu kimseye söylemedim . hem benim de lezbiyen olduğumu kimse bilmiyor .

• Lezbiyenlik öcü gibi algılanmış.

Önce tabularını kır , herşeyin zamanı var.

2|0
    0|0
    • lezbiyenim dimi söyle söyle :((?

• haz alıyorum ama erkeklerdende haz alırım die düşünüyorum zira bakmaları bile kalbimi hızlandırıyor :(

• Neyden korkuyorsun anlamıyorum ya. Lezsen lezsin ne var bunda hayatı kendin için yaşa elalem ne der diye yaşama kimsenin sana yapma deme hakkı yok hayat senin hayatın.

• bende erkeklerle anlsamam bendemı lezvbıyenım aman yarebbı :D

0|1
    1|0
Yükleniyor...