Ten uyumu denilen olay ?

Şimdi bir erkek var bu öpüştüğü seviştiği kişiyle tekrar yapamyr midesi bulanıyr ve erken boşalma durumu felan var ama bir kıza karşı böyle değil o kızla 1 sendr sevişiyrlar felan filan bu kızın ayrı bir yeri olabilir mi ? bu kız benmde böyle anltym dedm :D

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hıı çok ayrı yerin var emin ol :O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hee ayrı bir yeri var. Yıllarca sevişecek kız lazımdı, bu tam geldi.

0|0
    0|0
  • Enişteye selam tebrik ediyorum valla iyi kandırmış seni ama bu klasikleşti ya yeni yalanlar bulsun her kız yemeyebiliyo vesselam :)

0|0
    0|0
  • :) wardır evet. kımı kızla uyum olur canım. kımısıyle de olmaz.

0|0
    0|0
  • Tabiki ten uyumu önemli bu dediğini bende yaşadım kızla 3 günde bir birlikte olduk bir hafta icinde ve ondan sonra sadece arkadaş olarak görüşebiliriz dedim seks icin olmaz cnkü bir türlü tam hazzı alamiyordum .ve sadece arkadş olarak kaldık.

0|0
    0|0
  • Alışkanlık olabilir.

0|0
    0|0
  • öteki kızları da aynı yalanla kullandı sıra sende hatta şuan seninleyken bile başka hatunlarla da oluyor istersen o sevgilim dediğin lavuğu test et !

0|0
    0|0
  • diğer kızdan midesi bulandığını nerden biliyosun?o kızla seviştiğini bile bile sen nasıl sevişiyosun?

0|0
    0|0
  • 1- sen safsın

2-iyi sevişiyorsun

3-alternatifi yok

4-iyi bir yalancı devam edeyimmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten herkes ten uyumu yaşadığı kişilerle birlikte olur ve onlarla sevişirler ki seks yapmanın da anlamı budur. Sen sevmediğin ve teninin uyuşmadığı biriyle sevişir misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...