Beyler bu konuda çok mu hasas ?

Beyler sizce bakirelik ne kadar önemli ruhu olsun demeyin duygularınızla söyleyin çok aşıksın fakat bakire değil tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
Bilmiyorum yani bu bakirelik ne kadar önemli ve bu konu yüzünden hala genç kızlarımız diri diri gömülüyor üzülüyorum gerçekten erkek yapınca adam oluyor kız yapınca o* versen verdi o* vermesen vermedi o* bu hiç değişmiyor ama bir taraftanda insan sevince genelevinden kız çıkarıyor aslında herşey vicdan siz anlıyorsun o kan satesinde fakat biz sizin yapıp yapmadığınızı anlamıyoruz..
Hepinize cevaplarınız için Teşekkürler vaktinizi ayırdınız ama her ne olursa olsun bende bakir erkek isterdim ona ilk dokunan ben olayım isterim ilk gece heycanı olsun isterim ben yapmıyorsam irademe sahip çıkıyorsam karşımdaki çoçuğum babası olacak adamda temiz olmalı umarım Allah'ım hepimize hayırlı olanı saip eder..

0|0
0|42

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 28 yaşına kadar cinsel ilişkiye girmemişsem eşim olacak insana saygımdandır. Her duyguyu evlenmeden önce yaşadıktan sonra nerede kalıyor evliliğin anlamı paylaşımı.

3|2
    0|1
    • artık diktiriliyor yani devir kötü :((

• Rabbim hakkın da en hayırlı olanı verir umarım kendin gibi bir kızla evlenirsin

• İnşallah

Erkekler Ne Diyor 41

• Valla şahsen benim için önemli. Ha önem veren çok mu dersen hiç samıyorum yaşadığımız zaman ve getirileri bakireliği epey bir arka plana atmış. Sorsan çoğu namustan yana ahkam keser ama iş evlenmeye felan gelince çoğu erkek razı geliyor. Onlarında kendilerince sebepleri olmalı. Örneğin adam karısının bakire olmadığını öğrenince çok yıkılır ama sonra şöyle düşünür ''Ben sanki çok mu namusluyum bana da böylesi müstehak'' der ve razı olur. Ya klasik namus iki bacak arasında degildir der ve umursamaz. Ancak benim gibi çok az sayıda olan mallar önemser. Ben şahsen önemserim çünkü ömrü hayatımda hiç bir kızın ahını almış degilim (Malım ya) kimsenin etinden sütünden faydalanmış degilim. Hatta senin tanıdıgın en namuslu kızdan daha temizim. Ve bende kendim gibi tertemiz bir bayanı hakkettigimi düşünüyorum. Sadece o da degil. Allah korusun hadi kızın falligine düştük evlendik. Gerdek gecesi herşey ortaya çıktı. Benim aklıma gelen ilk şey şu olur''Ulan ben bu kızı agzından da öptüm ama kim bilir o ağıza kimlerin aleti girdi kimlerin vücut sıvısı değdi'' Anlıyacağın benim midem kaldırmaz. Kaldı ki onun bunun altına yatmayı gayet doğal gören bir kıza nasıl güveneyim. İnsan sevdigini başkalarıyla paylaşmak için evlenmez ki ... Her işe gidişim de nasıl acaba benim bakire olmayan karım tüpçüyle kırıştırıp kendince haklı bahaneler mi buluyor diye nasıl kafayı yemeden çalışayım.Başını ağrıttık ama benim de düşüncem bu

1|2
    0|0
  • Bekaretini kaybetmiş bir kıza her zaman saygı duyarım. Bakire olmaması bana onu yargılama hakkı vermez. Ve diğer insanlara nasıl davranıyorsam ona da aynı şekilde davranırım. Ancak ciddi düşündüğüm bir bayanın bakire olmasını da tabi ki isterim.

Aslında önemli olan şu; kişinin ruhu fahişe olmasın. Ülkemizde cinsel beraberliğe öncelerden kişisel zevk olarak bakılıyordu. Şimdi ise güçlü görünmek, etrafındakilere kendini kanıtlama ve arkadaş ortamında gurur duyarak anlatacağı bir konu olarak bakılıyor. Cinselliği belirli bir saygı çerçevesi altında karşılıklı zevk olarak gören insanlar çok nadir. Ancak ne kadar böyle söylesem de benimde tercihim tabi ki bakire bir bayandır.

Aşağıdaki bir arkadaşın söylediği gibi; bekaretini kaybetmiş bir kadına her dokunduğunda onun o halini düşünmek insanı çileden çıkartır.

Şu da çok önemlidir ki; bir kadın bekaretini kaybediyorsa gerçekten buna değecek bir şekilde kaybetmeli. Canı istediği için iki günlük tanıştığı bir oğlana, barda öpüştüğü bir çocuğa, eski sınıf arkadaşına veya azgın sevgilisine iki dakikalık zevk için verip kaybetmemeli. İşte o zaman o kızın adı gerçekten o* çıkar.

1|1
    0|0
  • Bakirelik önemlidir bakire olmayan kızla evlenmeyiz biz erkekler ruhu olsun diyolar anlam veremiyom ruhu olupta nasıl bakire olmuyor

1|0
    0|0
  • Güven çok önemli. Erkekde bozulan bir durum olmadığı için sorun yok. Ama kızda var işte. Erkek ne kadar sevişsede mal aynı işte. kalınlık uzunluk vs sabit. Anlayamazsın zorlamaya gerek yok. Güveneceksin. yaptım diyorsa da yargılamayacaksın. Senle birlikte olduğu günden sonrasına bakacaksın. Ama bayanlarda durum böyle değil malesef. İlk kapıyı erkek açmak ister. O yüzündeki korkuyu heyecanı görmeyi ister.Kilidi açıp kendi genişletmek ister. Ama bunu daha önceden yapmışsa kız inan erkek her sevişmesinde o gelcek aklına. sevgilisi eşi karısı gibi bakamayacak hep düşünecek. Ereksiyondan sonra kaçcak eşinden. Yediremeyecek. İnan bir erkek için zor(hepsi için gecerli değil tabi) Neden yediremeyecek onuda açıklayım. Sen bütün güzelliğini gidip birtane lavuğa vereceksin, kıymetini bilmeyecek senin. Sende son çare gelip bizim enayiyle evleneceksin hem de bütün o güzelliklerden mahrum ederek. Düşünce bu yani. O yüzden ilk evlilikten öönce her zaman bakirlik güzeldir.

0|1
    0|0
  • İlk evlilikte bence bakirelik önemli,şimdi bana hoca falan diyen olacak belki de desinler,Allah kızlara bilerek kızlık zarı koymuştur,soyunu devam ettireceğin kişinin senden önce başkası ile ilişkiye girmediği böylece belli oluyor,erkeklerin içi rahat oluyor,fakat ikinci ve sonraki evliliklerde bakirelik pek aranmasa da bu sefer az kullanılmışını arıyorlar,ah bu erkekler yok muya.

0|2
    2|0
    • bikere yanlış biliyorsun Allah bize o zarı kız olup olmadığımızı anlayın diye değil bebekken dışarıdan gelen enfeksiyonlara karsı ve genç kız olduğumuzda da regl olduğumuz için dıştan gelecek mikroplara karşı var

• ne saçma kızlık zarını kız olup olmadını belli etmek için mi vermiş rabbim ya bir gidin ya... Allah katında kadın da erkekte eşittir zinadada dahil.

• enfeksiyonla falan ilgisi yok her açık yer enfeksiyon kapsaydı ağzımızdan da enfeksiyon kapardık.

• Bana göre çok kötü bir durum. aşık oldugun kişiden ayrılman gerekecek .

Farzedelımkı ayrılmadık devam ettık. yarın oburgun evlendıgımızde. aynı yatakta yatarken. aklına illaki gelcek. benden önce kimle yattıda böyl oldu diye kesinlikle gelecek. ve zamanla soguma olacak,kavgalar vsvsvs, ve boşanma davası açılıcak. he geniş insanlar sorun etmez bunu. ama Türk Erkeklerının geneli sorun eder. ne demiş atalarımız. AT , AVRAT,SİLAH

1|1
    1|0
    • belki kızlığını korudu fakat anal oral herşey yaptı bedenini sundu ya bu nolcak ?

• onun günahıda,boynunun kütüğüne artık. ne diyelim.

• Bakirelik bir erkek için önemli çünkü insan tabiatında hiç kullanılmamış şeylere özenti vardır. Eve eşya alacaksın neden sıfır arıyoruz. Zengin kadınlar Jigolo ararken geçini arıyor neden? İnsan tabiatında var. Bazen insan aşık olunca her şeye razı oluyor. Hatta evlenmiş boşanmış kadınla evlenen erkeklerde var. Kardeşim evli kendini satan bir kadınla evlenmeye kalktı. Aşk her şeye kadirdir.

0|0
    0|0
  • kızlar içinde erkekler içinde aynı ikiside temiz olmalı yaratılıs öyle bişey yapamazsın o zaman erkeklerde cocuk dogursun gibi bişey olur

0|0
    0|0
  • Benim için önemli değil raht bıraksın bu şerefsizler de kızlarımız hayatını rahat rahat yaşasınlar...

1|0
    0|2
  • Hangi devirde yaşıyoruz Taş devrinde mi?Elbette herkes bakire olmasını ister eşinin fakat çook seviyorsamda bunu büyük bir sorun haline getirmem sonuçta bende yapmışım zamanında bişeyler ve sorgulanmamalıyım o yüzden çok sevdiğim eşimide bu konuda sorgulamam Bizim Türklerdeki yargı Erkek yaparsa Kralsın Aslansın süpersin erkek yapabilir bayan yaparsa Orospu çok afedersinizde ben buna kesinlikle katılmıyorum madem bayan yapamıyor yaptıgı zaman sorgulanıyor o zaman erkekte yapmasın...

0|0
    0|0
  • işin bokunu cıkarmamak şartıyla tüm kızlarında canının istediğiyle ama edebiyle sevişebilmesinden yanayımm. hergün biriyle yatıp kalktıktan sonra ben bakire istiyorum diyen erkekle hiç bir kıza dokunmamıs ve doal olarakta bakire isteyen erkekte aynı olmamalı bence.

0|0
    0|0
  • valla bir erkeğin yapıp yapmadığını ilk gece anlarsın sadece ilişkiye girerken yapmış olduğu acemilikler onu ele verir.bakirelik meselesine gelince biz inanan müslüman bir milletiz dinimizde bakirelik önemlidir zira çocuğuna analık yapacak bir kadının namuslu iffetli bir kadın olması şart.tabi şuda var bir erkek önüne gelene yapar çıkar utanmadan ben bakire ile evlenecem derse işte bu ikiyüzlülüktür.anlayacağın erkekte yapsa kızda zina yapsa ikiside günahkar oluyor

0|1
    1|0
  • ha yaşa sana bizim yakınlarımızda vardı öyle biri genelevden kurtardı kızı evlendiler mutlu da oldular sevaptır hem ayrıca bakirelik olunca herşey bitiyo mu yani ruhu temiz olsun gerisi boş

0|0
    0|0
  • evleneceğim kızın bakire olmasını tercih ederim ama bu sevgi akada konuyor bokada genel evinden sevsem onuda lırım ama ilerine olur bilinmez

dünyanın kanunu bu ne sen nede ben değiştiremeyiz

0|0
    0|0
  • partnerimle çok mükemmel bir seks hayatımız var, zevk aldıkça ve birbirimizin vücutlarını tanıyınca kesinlikle bu aşk 3e 4e katlandı, bana kalırsa seks olmadan yürüyen bir aşk (ilişki veya sevgi demiyorum, kesinlikle arada aşk olmalı) kesinlikle yarım kalmış bir aşktır.

0|0
    0|0
  • Kac kisiyle yattigi onemli. Mesela 1 kisiyle olmustur . o da adam zorlamistir sorun degil. Ama15 kisiyle yattiysa da istemem dogrusu

0|0
    1|0
  • olmaz o iş bebeğim.

0|0
    0|0
  • kişisel tercihimde çok önemli

ayrıca madem bakire değil gitsin bunu kendisine dert edinmeyen birisi ile beraber olsun

niye gidip takıntılılara gönül versinki?

hani ortada bir zorlama varsa zaten o insanlığa aykırı

0|0
    1|0
  • Çok seviyorsam ve ona güveniyorsam köprü altında hayat kadını olsa gene dikkate almam.

2|0
    0|1
  • Aşk bunlara bakmaz

1|0
    0|0
  • bakire olsa iyi olur çünkü bende bakirim kendimi hakeden birine saklıyorum ama bakire değil diyede hayatımın aşkından vazgeçemem asla

0|0
    0|0
  • Nederlerse desinler belki duygularını bastırıyolardır ama bir werkek için bu hep önemli olmuştur.

0|0
    0|0
  • Kesin bir cevap vermek zor gerçektende.

0|0
    1|0
  • takmissiniz bakirelik. ne bu ya! ne onemi var ki? medeniyet yok mu sizde ya! bir zar uğruna dunyalari değiştiriyorsunuz. yaziklar olsun

0|0
    0|2
  • takılmayın hala buna ya

0|0
    0|1
  • lan salak kimi gömüyorlar sen git önüne gelene ver sonra yok öyle böyle medeni*oradan

0|1
    1|0
  • atı alan üsküdarı geçsin eeee biz de karşıdan karşıya geçmek için at bekleyelim

0|0
    0|0
  • çok önemli hele kimseyle yatmamış birine göre

0|1
    1|0
  • 1 ilişki yaşayanı kabul ederim

ama önüne gelenle yatanı istemem

0|0
    1|0
  • neden kine

0|0
    0|0