Erkekler yatakta ne istemez?

Erkeklerin her zaman her koşulda cinselliği düşündüğünü sanırız... Her zaman nazlanan taraf olarak onların ne istediklerini ne istemediklerini çok da ciddiye almayız. Oysa erkekleri de cinsellikten soğutan, partneriyle birlikte olmaktan kaçındıkları durumlar vardır ..

Erkek olmak demek her zaman cinselliğe hazır olmak demek değildirır

İşte erkekleri yataktan kaçıran nedenler!

Duygusal sorunlar

Biz kadınlar her zaman duygusal olduğumuzu erkeklerin bizim kadar düşünceli olmadığını söyler dururuz. Bize göre erkekler için evde yaşanan sorunlar, duygusal çıkmazlar yatağa girene kadardır. Yatağa girdiklerinde tüm sorunlar biter. Oysa sanılanın aksine erkekler ilişkide yaşanan duygusal sorunlardan etkileniyor. Bu sorunlar erkeğin de cinselliğe kendini vermesini ve haz almasını zorlaştırıyor. Partnerine karşı olan isteğini ve tutkusunu azaltıyor. Uzman Klinik Psikolog Nevin Işık Demirli, “İlişkide duygusal sıkıntılarını partnerine karşı dışa vuramayan erkek, cinsel ilişki sırasında edilgen bir şekilde bunu dışa vuruyor. Adeta kızgınlığını bu şekilde çıkartıyor, partnerine ceza veriyor” diyor.

Utangaç kadınlar

Özellikle kapalı toplumlarda kadınlar erkeklere oranla daha tecrübesiz olabiliyor. Tecrübeli olduğunda ise erkeğin yanlış anlayacağını düşünerek cinselliği yaşamayı bildiğini saklayabiliyor. Oysa erkekler sadece yatakta uzanan ve her şeyi erkekten bekleyen kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanmıyor. Ne kadar tecrübesiz olursanız olun cinselliğin duygularla yaşandığını unutmamalı ve erkeğinizi mutlu etmek için siz de çaba harcamalısınız. Uzman Klinik Psikolog Demirli, “Kadınların önemli bir bölümü cinsel ilişki sırasında pasif ve hareketsiz kalıyor ya da sevişmeye çok az katılıyor. Erkekler ise partnerlerini etkileyebildiklerini, uyarabildiklerini ve tatmin edebildiklerini görmek istiyor. Eşinin yanıtsızlığı erkeğin uyarılmasını ve isteğini aksatıyor. Cinsellik sırasında aktif rol almayan kadın, erkeğin alacağı doyumu azaltabiliyor. Bu uzamış doyumsuzluklar sonunda erkeğin de cinsel

isteğinde azalma olmasına yol açıyor” diyor

yorumları alalım:)

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• o anı sadece seks e ayırsın ,isterim yani o da istekli olsun farklı şeyler yapsın ve söylesin kısacası yatakta mal olmasın :D

1|1
    0|0
    • :D

• yada yarın ne yemek yapsam :D

• o zaman ben sadece kendimle oyalanıyorum gibi geliyo kalkıpğ mast yapasım geliyo :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet doğru söylemiş sap gibi duran bayanlardan hiç haz etmem ayrıca hiçbişey bilmese bile cinsellik sonuçta bir eli kolu oynar saçlarımla oynayabilir bişeyler yapar dimi hiçmi bişey yapmaz :D

2|0
    0|0
  • İnek gibi yatan bir kadın istemem. Sanki zorla yapıyormuşum gibi geliyor. Kadın yatakta utanma duygusuna kapılmayacak. Tek ret edeceği şey anal ilişkidir. Onu yapmam bunu yapmam dememeli. Zaten sevişme isteğinin durumu öpüşme heyecanından sonra da vajina ıslaklığından anlaşılıyor. Böyle bir kadınla yatmaktansa mast daha kaliteli olur.

2|0
    0|0
  • Güzel yere değinmişsin tebrik ederim..

Evlenmeden önce erkek bakımsız kız çok bakımlıdır. evlendikten sonra kadın eşini bakımlı yapar her şeyiyle onunla birlikte mücadele eder. erkeğini anlamaya çalışırsa güzel bir evlilik olur.

Evlilik Oturmadan Anne Baba baskısı ile Yapılan Çocuklar evlilik oturduğunda ayrılığı seçmekte çok büyük mani oluşturduğunu unutmasın gençler.

Kim Ne derse desin çocuk yapmak için bence en az 3 yıl beklemeli yeni evlenenler.

2|0
    0|0
  • metnin hepsini okumadım çok uzun geldi :) ısırma cimcikleme gb can yakıcı şeyler olmasa daha güzel olur tecrübesis 2 taraf ise komik olur ileride bir birlerine anlatabilmek için vicutları yavaş yavaş beraber öğrenirler bence en güzeli

1|0
    0|0
  • eh en azından bir kadın erkeklerin sorunlarına duyarlı... tebrikler...

1|0
    0|0
  • Zahmet etmişsin.

0|0
    0|0
  • kızın vajinası kokuyosa o mekanı terk ederim

0|0
    0|0
  • Internetten aldığın bir makaleyi paylaşmışsın.

0|0
    0|0
    • evet bilgilendirmek için hep onla bunla neyapıldığını okumaktansa

• yatakta devamlı yer değiştiren partner ister

0|0
    0|0
  • sekse başlayınca aman onu yapma bunu yapma işi kurallar zincirine getirmesin yeter

0|0
    0|0
  • yatağa girdiğinde herşey bitmeli bencede bunu şunu nasıl yaparım dememeli muhabbet edecegın zamanı bilmeli seks yapacağın zamanı bilmeli o yüzden %100 haklı bir yazı..

bana ben seks düşünür veya konuşurken başka dış etkenlerden örnek verirse o an benim için biter

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...