Kızlar kızlara aşık olur mu?

Bir kız bir kıza aşık olur mu? İçinizde bunu yaşayan veya şahit olan var mı?

2|1
11|7

En İyi Kız Görüşü

• mesela ben bir kıza aşığım şu an okulumda benden 1 alt sınıfta dünya güzelı bir kız gibi görünmesede bana göre dünyanın en tatlı ve güzel kızı onu çok seviyorum ama kendisi biraz umursamaz biri aslında o da beni çok seviyor zor anı olduğunda yardım istiyor aramız çok iyi ama ona aşık olduğumu söylersem benden direk uzaklaşır bu yüzden söyleyemiyorum çünkü ondan uzak kalmak istemiyorum hep benimle olsun istiyorum her gün ağlıyorum 'Allahım neden beni erkek olarak yaratmadın?' diye çünkü erkek olsaydım onla beraber olabilirdim zaten ona bile söyledim eğer erkek olsaydım kesinlikle senle sevgili olurdum ama yanlış anlama diye ama aramızda çok değişik duygular var ve bence oda bana karşı değişik bişeyler hissediyor ben bu aşkı tabiki cinselliğe filan taşıyamam günah. ama ona çok aşığım sadece bu onu çok seviyorum o benim hayatımın anlamı

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• benim başıma çok geldi bana aşık olduğunu söyleyen birçok kızla karşılaştım hemen uzaklaştım :) olabiliyor herkesin özgür düşüncesi fikri hormonal yapısı saygı sonsuz..

0|1
    1|0
  • Evet.

2|1
    0|0
  • erkeklerde erkeklere aşık olabiliyo :D ay ilahi Eneriyyyy :D beni güldürdün Allahta seni güldürsün :))

0|0
    1|0
    • :)))) erkeklerde yakışıksız bence ... ama kızlara uyuyor gibi sanki :))) 2 şeker yan yana yok yok bozmuyo ... kızlar tatlıdır . :)))

• sapıklık bu neresi uygun bunun?

• kızların kızlarla ilişkisi daha masum ya ama gayleri anlamıyom ulan biraz sağlam olun yaa neyse ki dünyanın en az bi köşesi varsa o da bizim gibilerin varlığındandır yoksa mazallahh :)))

• Olabilir tabii ki. Hatta ne mutlu ki dünyanın belirli yerlerinde evlenebilme hakları var.

2|0
    1|0
  • Zamanında bi kız bana aşık olmuştu.

Benimde küçüklüğümde aşık olduğum bi kız olmustu aşk değildi aslında ama çok ilgim vardı

kendisine şimdiyse hiç bişey hissetmiyorum.

0|1
    0|0
  • nasıl bir soru bu. olabilir tabi ki.

1|0
    0|0
  • çok saçmaa .. arkadasların yorumlarına saygım sonsuz ama bna çok saçma geldi.. belkide böyle biseyi görmediğim için yada sahit olmadıgım içindir

0|0
    0|0
  • Oluyormus hemde icini okadar acitiyormuski unutmaya calisiyormussun bana ne oluyor diye.. vicdan azabida cabasi.. ama sonu unutamamak.. ve herseyden cok onu sevmek.. onu ozlemek.. ben onu cok sevdim bu suc mu? Ona kalbimdeki en guzel yere koydum:( belki unuturuz onu tum kasimdan kalma cicekler gibi.. belkide saklariz onu kalbimizde bir delik acar gibi.. ona onu ne cok sevdigimi soylemek isterdim.. onun en sevdigi tek sevdiği olmak.. :( ama o bir adami seviyor. Neden peki diye sormak isterdim sonra neden oyle davrandin neden vazgectin ben hic vazgecmedim

0|0
    2|0
  • Olur. Aşkın cinsiyeti yoktur. Ama bu tarz bi olayı genelde ya çok erkeksi bir kız yada çok içine kapanık bir kız yaşar. Hormonların ve içsek bir durum tamamen. Kızlar genelde farketmiyor bir kıza aşık olduğunu eğer çok yakın bir arkadaşıysa.

1|0
    0|0
  • bunu yasayan kadın veya kız bir hevesin pesinden giden, dogru yolu bulunca bundan vazgeçen kadindir.

ha vazgecemıyosa o duygularını bastıramamıs ve lezbiyen olmus kişidir

yadırganmaması gereken kişilerdir bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• antalyada görmüştüm.. çok tuhaf bir durum.. tabi ki insanların birbirlerine karşı duyguları olabilir ama bunu ilerletip sevgili haline getirmemek gerek.. Çünkü varoluş sebebimiz itibariyle kadın erkek için erkek de kadın için var.. Bunun dışına çıkmak açıkca SAPIKLIK başka bir açıklaması yok bunun.. Hangi açıdan bakarsanız bakın.. İnanç açısından sapıklık, bilimsel olarak sapıklık, doğal yaşam yönünden sağıklık, evrim yönünden sapıklık.. Aklımızı kullanıp kadın erkeğe, erkek de kadına aşık olacak şekilde kendimiz kontrol etmeliyiz...

1|0
    0|0
  • lezbiyen olan çok yakın bir arkadaşım var konuşuruz herşeyi gayet açık bir şekilde..bir kadın-erkek arasında neler yaşanıyorsa onlarda iki bayan arasında aynı şeyleri yaşıyorlar flört,aşk,kur yapmak,cinsellik,ayrılık.. vs. oluyor yani :)

0|1
    0|0
  • midem kaldırmıyor bu durumu normal olan neyse o olsun lezzo limon olayları falan iğrenç geliyor bana

2|0
    3|0
  • sadece aşık olsalar iyiydi, yaramazlık da yapıyolar :)

2|1
    1|0
  • evet

0|0
    0|0
  • yok artık,olmayacak şeyleri sapıtmış milletler normalmiş gibi göstermez mi buna sinirim bozuluyor..

1|0
    2|0
  • Erkek erkeğe

kızkıza aman tanrım daha neler

0|1
    1|0
Yükleniyor...