Soran kişiye (hoşlandığı insana) bakire değilim diyen..

bakire misin diye soran birine bakire değilim demek.. ne anlama gelir? dürüst olup beni seviçeksen böyle sev midir ya da gel sende beni kullan demek midir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğin bir kıza bakire misin diye sorması ne anlama gelir? Bakireysen seni severim, değilsen seni kullanırım demek midir?

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlandığı kıza bakire misin diye sorar erkek(!) ...

1|0
    0|0
  • Bu kızın DÜRÜSTÜM,BENİ BÖYLE SEV demesi,

Erkeğinse GEL SENDE BENİ KULLAN olarak algılamasıdır sadece..

1|0
    0|0
    • bir erkekle bir kadının cinselliği yaşaması erkeğin kadını kullanmasımıdır ? ne kadar yanlış bir düşünce..

• bende aynı fikirdeyim... açık olmak her zaman iyidir.

• Neyse bu konuda hem fikiriz ama anal seks konusunda asla seninle hem fikir değilim ve tipik erkek demen de hoş değil gerçekten ben bu söylediğimi deneyimlerime ve araştırmalarıma dayanarak söylüyorum kurallara uygun yapıldığı ve anal fisting gibi aşırılıklara kaçılmadığı sürece asla zararlı değildir ve partneri deneyimliyse de kadın da inanılmaz zevk alır bu konuda da iddaalıyım..

• Habgi kız kullanilmak isterki? Kabul etceksen beni böyle kabul et demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• senin algına bağlı bence dürüst davranmış doğru olan bu. Eğer tarzın ve hayalin bu değilse başka şekilde yoluna devam etmelisin

0|0
    0|0
  • hayat bu belli degil işte

0|0
    0|0
  • beni böyle kabul et demektir.

0|0
    0|0
    • iyide bunu anlatip ilk bulusmada yatip sonra birakilip aglayan kiza ne denmeli..cocukla konustum bana diyoki bakire olmadigini hata yaptigini dedi.. bende banane dedim ilk bulusmada olan oldu..sonra benden önce herseyi yasadin sen o yüzden bitirelim diyip gitmis..yani kullanmis..

Yükleniyor...