Telefonda cinsellik konuşmak isteyen erkek nasıl belli eder nasıl anlaşılır bu muhabbet nedir nasıldır?

hani diyorlar ya böyle sorular geliyo buraya

işte sevglim sürekli cinsellik konuşmak istiyor konuşuyor falan ya da konuşmayı cinselliğe getiriyor bunu hissediyorum benden de birşeyler bekliyor falan

bende sevgilimi bu konuda analiz etmek istiyorumda bende erkek arkadaşımdan şüphelenmeye başladım bana örnekler verebilir misiniz /?

bende merak ediyorum telefonda cinsellik nasıl konuşulur yani bir erkeğin cinsellik konuşmak istediği ya da konuşmayı oraya çektiği getirdiği nasıl anlaşılır ve hadi konuşuldu diyelim erkek neler konuşur

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen anlamadan konu oraya gelir zaten mrk etme :D

1|0
    0|0
    • işte hangi cümlelerden anlaşılır benim ilk sevgilim bu da pek bilmiyorum böyle şeyler örnekler vrseniz :)

• sevişme derken bildigin tam aktivite ?

• yani tam aktivite olursa zaten ve halen bu durumdaysa ciddi problem var :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Vallahi bu kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu son derece normal 1 şey. Sevgililer cinsellik konuları ile ilgili sohbetten zevk alırlar benim bildiğim.

0|0
    0|0
    • alırda hrşeyin bir zamanı yeri var

• O zamanı yeri kim belirleyecek? :)) Bu tür konuşmalar planlı olmaz yapılmaz. Spontane gelişir ve gerçekleşir.:))

• sen yapmak mı istiyorsun yapmamak mı?

0|0
    0|0
    • yapmak istemiyorum tabi ki yani onun yapacağını hissettiğim anda tedbirli alıp önlem alıp konuşmaya ortam yaratmak istemiyorum

• normal konuşurken heyecan yaparsa ses tonu değişir. sen de anlarsın aptal değilsin ya...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazı bayanların iç çamaşırları ile giyimine özen göstermediğini görüyorum siyah elbise altına beyaz sütyen giymek hangi akıla hizmet kabak gibi nah öyle gösteriyorlar. Diye başlar muhabbet sonra sen ne giyiyorsun dan devam eder.

1|1
    0|0
Yükleniyor...