Sevgilim Daha Önce Bir Şey Yaşamışmıdır Bana Yalan Mı Söylüyor ?

Arkadaşlar ben bir çok kişiyle birlikte oldum ve bakirelik diye bir takıntım yok insanın içi ve kalbi güzel olmalı ama ne olursa olsun yalana gelemem şimdiki sevgilimle cinsellik yaşıyoruz bana kimseyle bir şey yaşamadım diyor ama öpüşürken dudaklarımı vakumluyor ilk kez sakso çekerken dişlerini değirmiyor inliyor ağzına boşaldığımda yutuyor ağzında p*rno yıldızları gibi oynatıyor spermi yüzüne boşaltıyor ilk kez analdan parmaklayacağım dedim tamam dedi ilk sokmamda 3 parmağım da girdi yani normalde acıyıp bağırması lazım ben git gel yaptığımda terlemeye ve inlemeye başladı ateşi arttı filan sorun önceden biriyle bir şey yaşaması değil bende yaşadım ama ben yalana gelemem sizce daha önceden bir şey yaşamışmıdır ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım kusura bakma ama ben 6 yıldır ilişkiye giriyorum ama bu dedikleririn tamamını bile yapamıyorum hala seninki ne durumda anla artık ayrıca sana yalan söyleyip seni keriz yerine koyması da hiç hoş değil

0|2
    0|0
    • Canım haklısın galiba ama bunu nasıl öğrenebilirim kafamda 2 şey var ona sorup bana yalan söyleme desem bir türlü ya da bir arkadaşın telefonundan işte yaşadıklarımızı nasıl unuttun yaşadıklarımızı şimdiki sevgiline söyleyeceğim desem nasıl olur ?

• Büyük ihtimalle 2 3 yildir sürekli yapiyor

• O zaman hakkını verip yol vereceğim teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı soruyu 2. kez sormuşsun.

0|0
    0|0
  • Çok p*rno izlemiş olabilir. Orada gördüklerini taklit ederek seni daha çok tahrik edip, daha çok zevk aldığını sanmasını istiyordur.

0|0
    0|0
  • Yaşamış tabiki. Seni kandırıyor. Ilk olsaydı bir tecrübesizlik yaşardı illaki. Bunu ancak kerizler yer.

0|0
    0|0
    • Ha bir de o kız çok p*rno izlemiş.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorunun cevabi sorunun içinde. Bence gayet açık

0|0
    0|0
  • maşallah kırk yıllık saksocu kırk yıllık p*rno yıldızı.

0|0
    0|0
  • Yaşamış gibi gözüküyor anlattıkalrından

0|0
    0|0
Yükleniyor...