Geceleri erkekleri arzuluyorum neden ?

gece hep erkeklerin penislerini hayal ediyom gay değilim ama hayal kurmak beni çok tahrik ediyo sizce bu sadece fantezi midir

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gidişat gidişat değil lan.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hep biseksüeller soru soruyor bu gece de. hayırlısı bakalım.

0|2
    0|0
    • herkesin cinsiyeti döndü galiba

• psikolojik bir dergide okumuştum erkeklerin %60 böyle fanteziler kurar ama gerçekleştirmez. Normal yani :)

0|0
    0|0
    • hım erkeklerde toplaşıyo mu ne :D eskiden yoktu ama son zamanlarda çok hayal kurmaya başladım vaziywt kötü :D

• hayırlısı =))

• sağol abla :)

• Gün içinde hiç öyle bir kıza bakmam hiç alakam yoktur gayet normalim ve sevgilim var. Ama bazen mast. yapıp düşündüğümde (normal bir şekilde sevgilimide çok düşünüyorum) ama erkek gibi hissedip bir kızı düşünebiliyorum. Kendi kalçalarımı çok severim ve güzel kalçalı kadınlarada bakıyorum açıkcası. Lezbiyen değilim, biseksüel olduğumuda düşünmüyorum. Yapıp bitince geçiyor çünkü düşüncelerim. Ya çok açık oldum ben yaa rezalet şimdi ne lezbiyenliğim kalır ne sapıklığım D:

0|0
    0|0
    • aynen bende senin gibiyim sadece boşalana kadar ya da gece azdığımda oluyo <:D

• bi sorun yoktr ya kendimden biliyorum iş bitince geçiyosa boşver:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence bu bir eşcinsellik belirtisi ama bilinçaltın bunu kabul etmiyi o nedenle psikolojik çelişkidesin

2|0
    0|0
  • bu senin elinde değil. öyle hissediyorsan devamı da gelecektir. bir süre sonra hayal kurmak sıkacak ve arayışa başlayacaksın. bir kıza aşık olursan, durumunda düzelme olur. ama bu düşüncen hep seninle olacaktır..

1|0
    0|0
  • Bence denemelisin, kaybedecek bir şey yok..

1|0
    0|0
  • i*nesinde ondan :)

2|1
    1|0
  • hıhıh seni tanımak isterim tabi genç biriysen yani taze kan lazım bana

2|0
    1|0
  • bugün hayalini kurarsin, yarin üstüne oturursun :-)

2|2
    1|0
Yükleniyor...