İlişkiye girerken neye dikkat edilmeli?

Prezervatif yırtık çıkabiliyormuş. ilk kez ilişkiye girecek erkek daha tehlikeli olurmuş içine boşalma gibi. İlişkiye giricem fakat hamililelikten korkuyorum. Nelere dikkat etmem gerekiyor?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce biraz araştır islamiyette zina yapmanın günahı nedir diye.müslüman değilsen benim için sorun yok diyorsan da.prezervatif en sağlıklı korunma yöntemidir aklında olsun diyelimki herşeye rağmen vajinanın içine boşaldı ertesi günü hapı al iç.veya anal yoldan kendini düzdür adam istediği kadar içine boşalsın hamile kalmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1-çevreye rahatsızlık vermemeliyiz

2-yüksek sesle inlememeliyiz

3-ısınmadan her pozisyona girmemeliyiz

4-peçeteleri sağa sola atmamalıyız

5-tertip ve düzeni korumalıyız.

0|1
    0|0
  • hiç ilişkiye girmessen daha iyi senin için .

0|1
    0|0
    • neden peki

• bir erkek ilk kez yapacağı bir kıza değer verirmi sence? yanı bir suru genel ev var. Benden hoşlandıgını söyledi. Bu konuları konustgu tek kız benmşm.. snce bana karşı birşeyler hissediyormudur

• elbette değer verir hele senle olmayı daha çok isteyen bir erkekse .sizden goşlanmasa beğenmese sizi istemese sizeyakın olmaz

• Bunları yapmak için bakire olmaman lazım ama ? Içine girerse kızlıgın gider. Ayrıca, o çocuk senden hoşlanıyorum diyerek seni kullanıyor. Cinsel ilişkiye yönlendiriyor

0|0
    0|0
  • OK,Durex falan alırsan yırtık çıkma ihtimali yok.

Zaten takarken de bakarsınız yırtık mı değil mi diye

0|0
    0|0
  • prezervatifin patlak çıkması kıyamet kopması gibi bir ihtimal :) hadi patlak çıktı diyelim doğum kontrol hapı var :) hadi oda olmadı diyelim en son bebeği aldırırsın :D

0|0
    0|1
  • doğum kontrol hapı

0|0
    0|0
  • bu korkuyu sana vermeyecek birini bul ;))

1|0
    0|1
  • prezervatiften korkuyorsan kontrol etmen yeterli kaliteli alın condomu...

0|0
    0|0
  • kiminle gireceksin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...