Bakire olup olmadığı nasıl sorulur?

Bir kıza flörtün ne zamanında bakire olup olmadığı sorulur ve kibar bir dille nasıl sorulabilir? Ben bakire olmayan bir kızla asla ilerisini düşünmüyorum ve flörtün başlarında daha sorsam ayıp etmiş olur muyum?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp etmiş olmazsın aksine bunu sorman onunla ilgili ciddi ileriye dönük bir ilişkimi istediğine ya da ihtiyacını gidermelik bir ilişkimi istediğine dair fikir verir. Bana sorulsa rahatsız olmam ama bakiremisin diye sorulmaz tabi günümüzde bakireyim deyipte vajinal seks dışında her haltı yiyen çakma bakireler var. Daha önce biriyle bir yakınlaşman oldumu gibisinden sorabilirsin.

0|1
    0|0
    • vajinal dışında şeyler yaşayıp yaşamadığını nasıl anlayabiliriz. yani nasıl ağzından laf alabiliriz bu konularda

• Malesef bir fikrim yok bu konuda

• sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• anlaşılmıyo mu o

0|0
    0|0
    • nasıl anlaşılacak kapalı kızların bile bozulduğu bir devirde yaşıyoruz dürüstse cevaplayacak değilse her türlü göreceğiz

• bunlari sormak ayip degil tabi, cünkü ileriye dönük düsünerek bu tarz bir soru sorman gerekiyor

bizde sevgilimle daha yeniyken bu tarz seyleri konusmustuk, gayet dogal, insan iliskiyi daha ilerletmeden karsisindaki kisinin nasil biri oldugunu vede önemli olan gecmisini bilmeli

tabi bakiremisin diye sorulmaz acik acik

eski sevgililerden konusulabilir, yani bakarsin kizin hic dogru düzgün iliskisi olmamis ozaman zaten bakiredir

eski iliskilerden bahsetmeye baslarsada sorarsin nasil bir iliskiydi, yakinlasmalar oluyormuydu vs, ozaman sirf bakire olup olmadigini degilde az cok yasadiklarini ögrenirsin ki bunuda bilmen iyi olur

0|0
    0|0
  • en yumuşak şekliyle söylüyorum birlikte bir kafeye falan gidin ciddi anlamda verici birini gördüğünde etrafta hiç hoşlanmıyorum bu onla bunla yatan kızlarla diye söyle onun içine dert olur ya o akşam ya da ertesi gün akşam öyle bir şey varsa kesinlikle yumurtlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bugüne kadar kimseye elletmedim, sen ellettin mi gibi bir hareketlilik verebilirsin soruna ama gereksiz olur bu. en iyisi doğrudan sormak. ben bakirim, sen de benim gibi misin diye direkt sor bence :) alacağın tepkiyi göğsünle yumuşatmaya da hazırlıklı ol.

0|0
    0|0
  • kardeşim benim 15 aylık bir ilişkim var ilk hafta sordum sorduğumda tabi bir tepki aldım ama sordum yani ertesi gün bir sıkıntı yoktu tavsiyem sende sor.

0|0
    0|0
    • ilk haftada çok erken bence sen anlayışlı birine denk gelmişsin

• aynen benim kız anlayışlıdır baya

• E- Merhaba mehtap nasılsın

K- İyiyim Okan sen nasılsın

E- bende iyiiyimde kafam karışık şu ara bir şeyi çok merak ediyorum

K- Aaa neyi merak ediyorsun ? ( Burda bütün kızlar meraklıdır bu soruyu sormama gibi bir lüxleri yoktur )

E- Bakiremisin değilmisin onu merak ediyorum

Aynen böyle sorucaksın dostum... başarılar

0|0
    0|0
    • Bence bakiremisin diye sormak ağır olur. hiç cinsel anlamda bişeyler yaşadın mı birileriyle desem daha kibar sanki

• Kızlardan zopayı yiyecen şimdi.

Kanka, çabuk kaç buradan ! :))

0|0
    0|0
    • gizliyim kanka zopayı gösterirler ama dövemezler :)

Yükleniyor...