Bakirelik vajinaya bakılarak anlaşılır mı?

Bekaret çok önem verdiğim bir konudur. Bakire bir kız ile evlenmek ise en büyük isteğim. Ama bende bakir olduğumdan yani daha önce hiç vajina görmedim. Vajinaya bakarak bakire olup olmadığı anlaşılır mı çünkü bir kız tarafından kandırılmak hayatımda yiyeceğim en büyük darbe olur. Hele ki bu dikim biçim işlerini duyduktan sonra.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bakir olmanıza çok sevndim hiç korkma sen Allaha sığın ondan iste ve ayrıca unutma sen yaparsan evleneceği kişide her bir altı yapar sen yapmazsan eşinde senin gibi temiz olur dua et bakmakla anlaşılmaz o işler ve korkma

0|1
    0|0
    • üniversitede okuyorum ve etrafımdaki kızlara bakarak söylüyorum hiç güvenim yok. tamam iyi kızlarda var ama onlar bile üniversite özgürlük kervanına bir girip çıkmış insanlar.

• senin gibi söyleyipte güven verse zaten gitmez hiçbir erkek. ama şüpheli davranırsa gitmemekte asıl ısrar ederse hiçbir erkek güvenmez . tebrikler sanada her kız böyle dürüst olmaz

• konuştukça anlarsın işte tanımadan şahsı nu şekilde yaklaşma

Kızlar Ne Diyor 5

• Kemal sunal gibi yan bakarsan anlarsın .

0|1
    0|1
  • iç dudaklar dışarıya sarkık değilse

0|0
    0|0
    • dudakla anlaşılır be gizli amma salladın doğuştan da öyle olabilir. ya da illaki zenci ile ilişkiye girmeyecek ya çok büyük olmamıştır

• Anliyamassin ya diktirmistir ya arkadan yapmistir ya da sadce sevismistir ya da hic bsy yapmamistr gercekten vajinanin goruntusunden belli olur yani genislginden ama bazi kizlarin deligi tapi okarak genis olur cogu erkek ben anlarim der ama yalan kiz ylan soyledmi huc buse anliyamaz dua et durust bri ciksin karsina bazen tecrubeli davranslarindanda suphelenir erkekler ama oda yanlis benm hic bir tecrubem yokken ilk deneyimimde kocam cok ustaca sevistgmi soylemisti yani sdace durust brine ihtiyacin var

0|0
    0|0
    • Her işin başı dürüstlükte. ama yok ya hiç güvenim yok.

• bakire olduguna emin oldugun bir kizla evlen o zaman.guvendiyin biriyle.sana yalan soylemicek biriyle.

0|0
    0|0
    • Ne kadar güvenirsen güven ne işler dönüyor. lafta hemen pişmanım oluyor ama pişmanlığı yapmadan düşünemiyor kimse biz neden pişmanlıklara girmiyoruz

• evet ama mutlaka sana layik birileri cikacaktir karsina.

• İnşallah çıkar ne diyelim bana layık derken bir değişik oldu :)

• Bence sen bu zamanın beklide en güzel mücevherisin kardeşim lütfen bu hassasiyetini evlenene dek yitirme ve ne yasamak istiyorsan esinle yaşa bugünün modern görünümlü yobazlarına aldırma senin şu durumun en doğru olanıdır emin ol. İnşallah hak ettiğin gibi tertemiz birisiyle evlenirsin.

3|1
    0|1
    • Ben elimde birçok imkan varken birşey yaşamayıpta birşeyler yaşayan bir kızla evlenmek istemem ve en çok korktuğum şeyde budur. Ama kızlara hiç güvenim yok.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben anlarım amA seni bilmem

0|1
    0|0
  • benim de en buyuk korkum.. hani asla buyuk konuşmayım ama kesinlikle ben ilişkiye girmedi isem o da girmeyecek. hem m etme kardeşim ALLAH yardım eder temizler temizler içindir kirliler kirliler için...

0|1
    0|0
    • sizin gibiler kaldı mı ya :(

• var sadece bu sitede değil.. m etme bundakilerin ya coğu yalan ya da abaza ya da malzeme. ben sirf kendi özel bir hastalım vardı onun için girmiştim siteye sadece yorum yapmaya yeni başladım baktım millet kötü sanki kötü bir algı oluşuyor reklamın iyi si kötüsü olmaz ya dedim nereye gidiyor. sen ne diyorsun benim kardeş dediklerim var kız kardeşim olsa veririm. siz sadece beklemiyorsunuz.. cebinde simit parası kadar alacak parası yok serserilere gidiyorsunuz sonra ya ilişkiye girdim ya aldatıldım...

• sen yoksa nesin ki anlamadım şaşılacak ne var bunda... sana anlatayım kız 15 yaşında evden sabah 5 inde kaçıyor bir tam bir serseri sonra tecavuz etti iftira atıyor arkadaşım anlattı sonuç ne mah de kız itiraf ediyor oğlan serbest oğlan da cook her yönden suçlu 15 yaşındaki kız k bakma ne kadar azabilir ya da nefs ne kadar var ki tamam yok değil ama ne gördü ki daha. uyuşturucuyu almış sonra tecavuz diyor .. yalan şimdi o kız 15 inde gitti ise durabilir mi. tevbe ederse başka... al sana bir basit.

Yükleniyor...