Saklamak olmaz.. Ne zaman söylemeli?

Çok sevdiğim biriyle birliktelik yaşamıştım 3 yıllık bir ilişkiydi ama ayrıldık.Eğer ilerde birini seversem ona bakire olmadığımı başlarken mi söylemeliyim yoksa güvendikten sonra mı?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• zamanı iiy ayarlaman lazım. en başta öyle bişi dersen durum farklı yerlere gidebilir. o yüzden en başta söyleme . ne zaman ki baktın evet bu ilişki ciddiye gitmeye başlıyor sende o da iyice birbirinize alışmaya başlıyorsunuz işte o zaman söyleyeceksin. neden o zaman söylediğini felan filan anlatcaksın hepsini. bundan sonrası da aranızdaki samimiyete, güvene kalmış bişi... hiç söylemiyim felan dersen kaybetme olasılığın büyük olur onu ama belli bir zaman sonra dürüst olur konuşursan herşey değişebilir sırf o dürüstlüğün için..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen bekareti tabu haline getirmediğin ve bu konuyu büyütmeden konuşup sorularına dürüst yanıtlar verirsen olay kalmaz. Unutma bu bir ayıp değil.

1|0
    0|0
  • bence bakirelik artık sorun olmamalı...

1|0
    0|1
  • Başta söylemelisin, sonrasında sorun yaşaman mümkün.

0|0
    0|0
  • direk söleme

1|0
    0|0
  • tabiki güvendikten sonra ve sana ne gözle bakıyor ondan emin olduktan sonra...bırakta seni senin gerçeklerinle kabul etsin...

0|0
    0|0
  • bırak yatakta farketsin, lakin önce sevdir kendini, az peşinde koştur. hemen verme, yoksa erkek milletidir bu arkandan hemen yollu der.

0|0
    0|0
    • Büyük konuşmayayım ama bir daha evlilik olmadan olmayacak.

• seversen yaparsın bence, yapmalısın da.. eğer evleneceğin adama ben yaptım ama evlenene kadar yapmayacağım o yüzden ısrar etme dersen o adamın sana olan güveni o an gider. algı meselesi bu, ben olsam gerçekçi bulmam. ayrıca aşkın seks ile çoğaldığını gördüm yaşadım, bundan sonra seks olmadan yaşanan bir ilişki bence %65 yaşanan bir ilişki.

• direk söyleme senden soğuyabilir ilerde söylersin

1|0
    0|0
  • hiçbir zaman. ilişki yaşayacağınız an öğrensin

1|0
    1|0
  • bence güvendikten sonra sölemelisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle guvndiktn sonra!

0|0
    0|0
  • güvendikten sonra söyle , seni iyice tanıdıktan sonra bu seçeneği ona sunman daha mantıklı .

ama kesin söyle yani , saklama .

0|0
    0|0
  • baştan söylemelisin

0|0
    0|0
  • ya sonra yıkılıp hayal kırıklığına uğrarsa kaldıramazsa... vicdan azabı duyma. baştan söyle. öyle kullandırtma sende kendini.

0|0
    1|0
    • Ben bunuda düşündüm ama ilk başta söylemekte kötü olcak

• Sende bir hata yapmışssın tevbe et bidaha da o haltı yeme k bakma acık ve net.. bekle o seni bulsun ... ne sevgili si ya bak kendin dedin 3 sene imiş sevgili değil sadece gelip geçici heves.. senin hayatının anlamı olacak bir eşi bekle. o kadar.

Kızlar Ne Diyor 4

• hemen soyleme tabi.ama kendine iyice alistirtmadan soylemelisin.belki kabullenmeye bilir.ama 99% durust oldugun icin sorun etmicektir.

0|0
    0|0
  • güvendikten sonra.. neden başta söylemedin diyecektir o zaman da acıklarsın sana güvenmeyi bekledim dye en başta söylersen güvenmeden ilişkin sadece seks ilişkisine dönüşebilir

0|0
    0|0
  • ya namus kalmamiw .nerenizle duwunur oldunuz?ya bunu kabul eden erkek erkek degil bence.eger boyle bir wey yaptiysan niye korkuyorsun ki.yaptiysan her weyi goze almiwsindir demek ki

0|1
    2|1
  • Güvendikten sonra söyle canım. Yoksa önüne gelen erkeğe baştan bunu soylersen seni kandırır, seviyorum der, kabul ettim der kullanır atar. Karşındaki insana güven ver ilk önce, kendini ağırdan sat, hanım hanımcık tanit. Sen ona güven verdikten sonra ve sen ona güvenmeye başladıktan sonra söyleyebilirsin.

2|0
    0|0
    • +1 erkekler çok adi maalesef...

• Yaptığın hatanın bedelini böyle ödeyeceksin işte..

Ama Karşındaki insanın nasıl bir insan oldugunu tanıyarak öğrenirsin. Yani katı, muhafazakar biriyse ilişkiyi uzatmadan vazgeç. Önemli olan kendini aşık edebilmekte. Kendini sevdirir, aşık ettirirsen ve ona güven verip, nasıl pişman oldugunu ona gösterirsen seni kabul edebilir.

• Her kelimen doğru sanırım,teşekkür ler..

Yükleniyor...