Fikirleriniz önemli, ne yapmalıyım?

ayrılalı 6.ay olmuş.seviyorum diye hafif cinsellik yaşanmış borçalarını ödesin diye kredi almışım.sevdiğimi söylemişim .Adam ise evlilik psikolojısınde olmadığını arkadaş olduğumuzu söylemiş.beninle yanlız kalmayı bile istemeyen konuşmayan bir adam.benden kaçan.Kabullenmek zor olsada muhatap olmayı kesmişim.şimdi soruyorum size böyle bir adam niye hala gözlerini diker bakar,saçlarımı okşar,koluma dokunmak için fırsat kollar ya da diğer erkekler le konuşunca surat asıp bana sinirlenir.Beni istemeyen bir adamın bu yaptığı şeyler ne anlama geliyor.ben konuşmak istemedikçe tersledikçe o daha fazla sinirleniyor.Fikirlerinizi duymak istiyorum amaç nedir.yatmak olsa peşimden ayrılmaz ne yapmak istiyor sizce.Diğer kızlarla ilgilendiğinide biliyorum sonuçta istediği oldu uzak duruyorum.Arkadaşımsın demesi samimi oluyoruz diye birşey olmasımı gerekli demeleri ama gözlerimin içine bakmaları beni takip etmeleri :( ciddi olarak fikirlerinizi duymak istiyorum ne yapmalıyım

Kategori: Aşk

Güncellemeler:
cevap veren herkese teşekkürler .başkalarından fikir almak ikonuşmak insanı rahatlatıyor

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kim olsa her ihtiyacında yanında olan birini kaybettiğinde zoruna gider tabi ki... Senin başka erkeklere ilgi duyman artık ona ihtiyacın olmaması anlamına geliyor ve onun için sadece alışkanlıksın.. aşk falan değil... bence kendini boşuna ümitlendirme... hep sen zararlı çıkacaksın..

0|0
    0|0
    • daha önce nişanlısı aldatmış belkide güvenmiyordur.ama bunca yapılan şeyden sonra güvenmemesi garip :(

• bence bu sadece bir sığınak... sen nişanlısını dinle bir de istersen? herkes görmek istediğini görür ve bahane bulmak kolaydır... sen onun için bu kadar fedakarlık yaparken sence saçma değil mi hala güvenmemek? senin tercihin... sende kendine bunu bahne edip ümitlerini taze tutmak istersen bir şey diyemem..

Erkekler Ne Diyor 3

• cinselliği maddiyatı sende bulmuş kaçırmak istemez ondan

0|0
    0|0
    • ciddi düşündüm ben demekki o aynı fikirde değil.yoksa bu kadar emek vermezdim.erkekler bazen acımasız olabiliyor :(

• diğer kızlarla da takılıyor...evliliğe hazır değilmiş.onlar yapsın artık ne diyim..yapılan iyilik ve sevgiyi görmeyen birini daha fazla zorlamamak lazım :(

• sen kendi kriterlerine uyup uymadığına bak aradıgın kişi o kişi mi değilse bırak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • aptalca bir mülkiyet takıntısı işte

0|0
    0|0
    • istediği oldu peşini bıraktım.anlamsız olan sinir ve kızgınlık bu garip işte :( hala neyin peşinde dolanıyorsunki sen git dedin ve gittim.sen yoluna devam ettin bende edicem tabikide sınır kızgınlık kıskançlık komık ddeğilmi

• hala seni bir mal olarak görüyo. sahip olduğu bir eşya gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• tatlım o seninle bişey düşünmüyo sadece seni kullanmış onun düşündüğü sen dur şimdi arkdas olarak kal daha iyilerini bulursam onlar olur bulamazsam sen varsın hesabı yapıyo bilesin elinden gelediğince uzak dur s.et canım ondan hayır gelmez sen ona okadar samimi içtenken onun arkadasız demesi uzaklasmaya çalışması hoş değil ve insanlara biraz özen göster sevmese bile hep isterki gene ilgilenilsin sevlsn ruhu okşanılsın hep belliki haspam gözden olmak istemiş davranslarına aldanma dediklerimi uygula sennnnn !

0|0
    0|0
    • sevgi adına yapılan yanlışlar işte canım..iyi bir ders oldu banada kesinlikle muhatap olmayı düşünmüyorum ama şuan iş tersine döndü peşimde dolanmaya başladı garip olan o

• cok haklısın teşekkürler.zaten başka kızlarla görüşüyor takılıyormuş.evlilik psikolojısınde de değilmiş.beni uzmek istemiyormuş.Allah yolunu açık etsin ne diyim..Kör olmamak lazım bazen iyi bir tecrübe oldu

• aynen öyle canım o tür insanları bilirim ben herkesle her boku yerler ama iş az seven çıksın evlilik yok hayırlısı olsun pas verme şerefsize

• Sevgili olmadan bazı şeyler yaşamışsınız sanırım ve bu erkekleri etkiliyor ya da direk öyle başladı bilemem yediremiyorlar gururlarına sevgili olmayı düşünmüyorlar böyle kızlarla sevseler bile

0|0
    0|0
    • yok canım direk öyle başlamadı sonradan oldu bir kere yaşandı cinsellik (oda son nokta değil zaten) 2 gün soğuk davranınca ayrıldım ondan dur da demedi..arada mesaj atıp gülücük kalp yollamalar vs.ama artık iyice çektim kendimi.sevgi bu kadar ucuz olmamalı

• Yaşandıktan sonra tavrını koymuş yanlış anlama diye yani bişey bekleme anlamında sonrada rutine bindirmek için uzağında durmamış salla gitsin bu tiplerden bişey olmaz

Yükleniyor...