Erken boşalma sorunu neden olabilir?

gayet ıyı gıden bır cınsel hayatımız var.mecburi sebpelerden dolayı 1 aydır ılıskıye gıremedık ve bu sefer hıc bsey anlamadım cunku hepsınde asırı erken bosaldı normalde gecırtırıcı etkılı prezervatıf kullanıyoruz bu sefer onu da kullanmadık uzun aradan dolayı erken boselama sorunu olabılır mı

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hem uzun ara, hem prezervatifsiz oluşundan olabilir de benim anlamadığım senin neden bir şey anlamadığın. Yani o boşalsa bile ikinciyi, hatta üçüncüyü yapabilir seni memnun etmek için. Hiç yapamadı oral veya parmaklarla seni mutlaka tatmin etmeliydi. Sadece kendini düşünmüş anlaşılan.

0|0
    0|0
    • vakıt yoktu

• bazen olur bole seyler dıye düşündüm ben

• O sizin tercihinizdir de bence erkek önce kadınının zevk alması için çabalar. Ben hep öyle yaptım, bu yüzden aksi bana ilginç geliyor olabilir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Olabiliyor. Bu seks duzeni bozulunca erkekte oyle olur. Yada senle ilgili sorunlari varsa ve sana soyleyemiyorsa ondanda olur...

0|0
    0|0
  • prezervatifsiz yapsın boşalmamak için kendini kasar geç boşalır

0|0
    0|0
  • düzensiz ilişkiden kaynaklanıyo

0|0
    0|0
  • dediğin gibi ara vermek sebeplerden biri

0|0
    0|0
  • Ye prezervatiften ya da uzun süreli yapmamaktan.

0|0
    0|0
  • erken boşalma dan bahsedebilmek için er kişinin 2-3 ay sürekli bu durumda olması gerek. YAni birkaç ilişkiyi baz alarak erken boşalma var demek yanlış. 1 ay ilişkiye girmeyen hatta 5 gün ilişkiye girmeyen erkeğin erken boşalması diye birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • uzun süre erkek boşalmadığı zman tabıkı erekn boşalır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...