Instagram kullanan erkek var mı, varsa neden kullanır? Gay midir?

İnstagram. kullanan erkek var mı? varsa neden? gay olabilir diyorlar böle erkek için

Not: ben kullanmıyorum tabikide :)

0|0
32|43

En İyi Kız Görüşü

• yaw erkek dediğin en fazla facesini açar galatasaray ile ilgili şeyler yazar olmadı ahmet kaya şarkısı felan paylaşır. hiç sevmiyorum twit atan,vine çeken, instagram kullanan,checkin yapan erkek. erkek dediğin ağır olur lgilenmez böyle şeylerle. mesela senin bu siteyi kullanman da tuhaf :))

4|8
    16|16

Kızlar Ne Diyor 31

• Sosyal paylaşım sitelerini kullanmak ne zamandan beri cinsel tercihi etkiler oldu pardon?

2|3
    0|1
  • alakası bile yok. sadece kızlar mı foto paylaşırmış instagramda?

1|1
    1|1
  • bence saçma soru instagram kullanan erkek neden gey olsun ki saçma sorular sormayın burada kafanıza takılan soruları sorun ya sitenin çivisi çıkmış ya

0|0
    0|0
  • Benim var inst. erkekler de kullanıyor. Öyle güzel arşiv niteliğinde fotoğraflar paylaşıyorlar ki.görmeniz lazım.

1|0
    0|2
    • Tabi ki para sorunlarını halletmişsin tabi sen burada bütün dertleri sıfırlamışsın erkeklerinde paylaştığını söylüyorsun yani evet bütün dertleri sıfırladımda mobbinglerden tüm sıkıntılarda aşındımda bu sorunlarım kaldı bir tek.

• Parayla ne alakası var yahu, sadece internet olan bir cihazın olacak..

• öyle bir demişsin ki gay olan erkek olmuyor sanki? mantığını yidiğim.

1|0
    0|0
  • İnstagram ve gaylik? Kel alakanın dibisin.

0|1
    0|1
  • Ne kadar saçma soru. İnstagramı neden heteroseksual erkekler kullanamaz ? Bunu söylermisin.

Ve gay olmak kötü bir şeymi?

0|1
    0|3
  • bu nasıl bir soru yaaa :D işiniz gücüünüz yok bunlarla uğraşın siz zaten

0|0
    0|0
  • sen neden buradasın ozaman girdiğin sitenin linkine bak bunada mı gay dicen erkek heryere girer adamlar girmez

0|0
    0|0
  • ne alakası varki neden böyle bir genelleme kullandın. İsteyen herkes kullanabilir. Cinsiyet farkı mı olur?

1|0
    0|1
  • neden gay ya? ne sacma

0|1
    0|1
  • Yok artık. Zihniyete bakar mısın :d

1|0
    0|0
  • Bi aciiiipp tespit.

kızların girmemesi gereken bir site var mı acaba merak ettim şimdi?

ne alaka erkek instagram kullanamaz diye. Daha şimdi bir erkek arkadaşımın instagramından çıktım. Hiç de gay değil valla :P

0|0
    0|1
  • Mantığınızı ütülediğiniz yeri bana da söyleyin gideyim cahil mutluluğunu tadayım...

0|0
    0|1
  • Kullanabilir, gay de olabilir. O gibi Siteyle cinsiyet mi belirlenirmis? Gay olsa, olmasa ne fark eder? Toplum arasinda bu denli nefret edilmesi hic de mantikli degil.

0|0
    0|1
  • İnstagram amatör fotoğrafçılığı yaygınlaştırmak için kurulmamış mıydı, gerçi bizimkiler profil resimlik şeyler paylaşıyor fdglkgf

0|1
    1|1
    • amcam instagramıda keşfettiği an instagramında sonu gelmiş demektir asdasfdasf

• Adı Kızlar Soruyor olan bir sitede böyle bir soru sorman sence de çok absürd değil mi ?

0|1
    0|1
  • ne alakası var?

0|0
    0|1
  • ne alakası var yahuu

0|0
    0|1
  • cok sacma hic duymadim boyle bisey.

0|0
    0|1
  • ne alakası var ya

0|0
    0|0
  • saçma ne alakası var ya

1|0
    2|1
  • hayatımda duyduğum en saçma tespit.

0|1
    1|1
  • neden eşcinsel olsun ki ?

0|0
    0|1
  • ne alakası var

0|1
    1|1
  • Cok alakasi bir dsunce

0|0
    0|0
  • Sosyal paylasim sitesini kullanmanin cinsiyeti mi olurmus ya ?

0|0
    0|1
  • Ne alakasi var ya

0|0
    0|1
  • neden kullanmasın ya, oda insan degilmi

0|0
    0|0
  • ne alaka gaylikle cok sacma

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 43

• Herkes kafasına göre bir kalıba sokmuş erkeği. Kırmızı saat takarsa ılıktır. instagram takip ederse vurduruyordur. twit atan libiktir facete ahmet kaya, tespih ve arkaplanında gül olup üzerinde vecizeler yazılan fotolar paylaşan 10 okka taşaklıdır...

biz bu sosyal medyaları niye yönetiyoruz mk ya! Allah çarpsın şu an mesleği falan bırakıcam kapatıcam ajansı sarayburnundan atlicam denize!

Instagram: sosyal hayatınızı fotolarla paylaşabileceğiniz bir uygulama. Memeg*ttakip edenler elleri nasırlılar diğerlerini bağlamaz.

Vine: sosyal hayatınızı videolarla paylaşabileceğiniz bir uygulama şimdi bir de 31 çekenler çıktı vine'da! Fenomen denen dünkü çocukları çoktan geçtim lafını bile etmiyorum ibişlerin

twitter ise sosyal paylaşım sitesi 160 karakter limitli sınırsız zeka içeren her şey yazılabilir. belki 30 sene sonranın günlüğü! bunun yanında marka yönetimi de yapabilrsiniz. ama DM'den yürürüz biz diyorsanız o da sizin iblisliğiniz!

facebook: sosyal çevrenizle anlık görüşüp paylaşım yapabileceğiniz hatta markanızıda yönetebileceğiniz bir yer. ama yok biz illa open seks gruplara katılacağız sabah akşam gusül abdesti alıcaz diyorsanız kamera özelliğide koydular facebooka

Foursquare ise arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız şu an nerede takılıyor veya gittiğiniz mekanlarda en iyi ne yenir ne içilir gibi tamamen online şehir rehberi sitesiydi... Ama gidip mekanda check-in yapan tüm hatunlara yazan gavatlar çıkınca uygulamada çığrından çıktı mekanda check-in yapıp tuvallette emmeli gömmeli takılanlar baş gösterdi...

Şurada okuduğunuz her uygulama bu amaçlarla yapıldı ama aklı sknde ve kukusunda olanlar değiştirdiler tüm uygulamaların amaçlarını

hakeza bu götten bacaklı KS'de öyle... burada siz kadınlar sorularını ve sorunlarınızı paylaşın fikir alışverişinde bulunun diye açıldı burası ama iblisin biri kalkıp "benimki 13 cm sizce yetermi" dedi "şu an 31 çekiyorum site önerisi olan var mı" dedi "kendimi saç tarağımla tatmin ediyordum tarak içime kaçtı napayım" dedi "benim kukum böyle nasıl beğendiniz mi?" dedi foto attı burayı alt üst etti...erkek arkadaşım arkadan istiyor dedi kız arkadaşım bakire ne yapsam dedi... sevdiğim çocuk gay çıktı dedi...sevdiğim çocuk diye justin bieber denen ibişi tarif edende oldu. bilgisayarla ilgili soru sorduk bir tane daltarak çıkıpta cevap vermedi. moda kültür zaten hak getire*...kültürde bir soruya cevap verdik herkes filozofmuş* yerinde onu öğrendim..

2|1
    0|0
    • Gazetenin sadece, başlıklarıyla spor sayfasını okuyup,

gazeteden; masa örtüsü, ambalaj, şapka, maket uçak

yapan eş dostun olduğu bir çevrede yetişen bir nesilden

korkulur... :)

• kullanıyorum gay'da değilim arkadaşım :)

2|3
    1|1
  • Kullaniyorum ben,yuzume karsi gay diyecek kisi tanimiyorum yerse desinler!

Klavye icin konusmuyorum.

1|2
    3|2
  • Gaymidir bilmiyomda nasıl bir site hiçbir fikrim yok cidden :D

0|0
    0|0
  • erkek dedigin instagrama yarragı cıkarıp sallamalı link

0|0
    0|0
  • instagram ım var. Gay de değilim böyle bir saçma düşünce nerden çıktı çok merak ediyorum. Neden kullanıyorum? Hoşuma giden şeylerin fotoğrafını çekiyorum ve arkadaş listemle paylaşmak hoşuma gidiyor. Canım sıkılınca açıyorum arkadaşlarımın fotoğraflarına bakıyorum. Hoşuma gidiyor benim. Sevmeyen de kullanmasın herkesin kullanma mecburiyeti yok:)

0|0
    0|0
  • İnstagram fotoğraf paylaşım için. Ben kullanıyorum mesela. O söylenti çok saçma. O zaman kayıt olurken cinsiyet seçeneklerini gözden geçirsinler ;)

0|0
    0|0
  • üye oldum ama hiç kullanmadım ne işe yarıyosa onuda bilmiyom anlık fotoyu face paylaşsan aynı özellik facede var zatebn

0|0
    0|0
  • Ne alaka lan düdük? Kullanıyoruz ve çokta eğlenceli. Tüm Futbolcularda, sunucularda, otuda bokuda kullanıyor. Gay mi Gavat mı bu kadar adam?

1|0
    0|0
  • Sanki g*tümüzü çekipte paylasıyoruz*. İlerde evine androit ios işletim sistemli telefonlar sokma bro mazallah oğlun gay olur çıkar başına, kedi canını senin.

0|0
    0|0
  • Şöyle diyelim sen bayansan veya erkeksen Facebook niye kullanıyon bayansan lezbiyenmisin gibi bir olay varıyor ?

0|0
    0|0
  • olabilir :):):)

0|0
    0|0
  • senin kafa yapına görede kızlar damar müzik dinlemesin ?

"İnstagram twitter facebook linkedIn ask.fm vine foursquare tango line wechat whatsapp" HEPSİNİ KULLANIYORUM HAVE A PROBLEM?

0|0
    0|0
  • 2 yapip dudagini büzüp birazda fotografin tonuyla oynayip paylaşmak için..

0|0
    0|1
  • Instagram kullanan erkeğin gay olması kadar saçma bir önerme görmedim. Hani bu kadar aptalca olur yani. O hâlda Kıvanç Tatlıtuğ da gay, öyle değil mi?

0|0
    0|0
  • gardaş instagram nedir bilmiyorum i*nelermi takılıyo ne alaka. ben facede kullanmam pek ks yede işyerinde girerim zaten

0|0
    0|0
  • Milyonlarca program arasındaki en gereksiz program, -site vs. artık ne derseniz- olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • skype ve face hariç hiç bişe kullanmam.

kullananda ziqimde değil.

0|0
    0|1
  • İnstagram Kullanmıyorum

Kullanan Erkek Neden Gay Oluyor Onu Anlamadım :)

Fotoğraf Paylaşan Erkek Gay mi Oluyor ?

0|0
    0|0
  • Kullaniyorum sapina kadar erkegim

0|0
    1|0
  • beyni olupta düşünce kabiliyetine sahip olamayan insanlar üzülmeyin sizinleyiz :( <3

0|0
    0|1
  • Çok saçma ! Bende kullanıyorum ve bence fotoğraf paylaşmanın cinsiyeti yoktur ..

1|1
    0|1
  • Torbacinin numarasini ver bende bu kafayi yasamak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Sekstagram değil Instagram.

0|0
    0|1
  • Ne alakası var? açıklamasını yapabilirmisin?

0|0
    0|1
  • tabiki gay değildir. Gay olsada bu onun tercihidir sakıncalı bir durum değil. Bir uygulama sonuçta isteyen kullanabilir. Ama ben kullanmıyorum mesela gereksiz buluyorum.

0|0
    0|1
  • Hangi akılsız telefon sahibi söyledi onu ?

Karalama kampanyası :))

0|0
    0|0
  • 3310 kullandıgım ıcın oyle sorunum yok d.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya oranizdan buranizdan uyduruyorsunuz sacma sapan seyler.

0|0
    0|0
  • Oda ne öyle kine?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...