Sizce 25 ten sonra bakire kalmak normal mi?

Yani o yaşta bir kızın bakire olması önemlimi hala... yoksa bu yaşa kadar nediye saklamış kendini mi dersiniz.

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• normal ttabii nesi anarmol olsun ? asla öyle bir şey demez kimse rahat ol asıl bakire değilsen sonuçta vajinanın sayacı yok kaç kere ilişki yaşayıp yaşamadığını karşındaki erkeğe asla kanıtlayamazsın yalan söylediğini düşünecektir...

böyle devam et illaki karşına adam akıllı biri çıkıcak zaten

0|0
    0|0
    • bakire olmanın nesi utanç verici anlamıyorum bak sen bakireliğini bozdurursan zor evlenirsin söylyim sana ve senin yaşamak istediğin hayat şuanki hayat değil bence bunuda yaşayacaskn sen

• Ben bu kızları anlamadım gitti. Bakireliğin yaşla ne alakası var. Farz et ki ben akademik doktora yapıyorum ve bitince evleneceğim, şimdi kız arkadaşla ilgilenecek zamanım yok. 28-35 arası doktora bitti ve ben yakışıklıyım kültürlüyüm. Benim bakire bana uygun bir kız bulma şansım yok mu? Gidip Cumhurbaşkanı gibi 15 yaşında küçük bir kızla mı evleneyim? Benim şimdi ne sucum var? Bu kızlar hemen gidip serserilere neye deldiriyor? Arkasından şöyle oldu böyle oldu diyorlar.

0|0
    0|0
  • niye anormal olsun onu anlamadım.asalak olmayın ya yaşadığınız toplumu unuttunuz sanırım.bir kaç büyük şehir haricinde bahsettiğiniz şey değil 25.60 yaşında olup hala bakire olanlar var ve toplumun geneli de hala bu şekilde yaşıyor.yeni nesil nerede yaşadığınızı öğrenin önce :)

0|0
    0|0
  • muhtemelen vermediği için kalmıstır o yaşa :) kendine baksa şık olsa oturup kalkmasını konusmasını giyim kuşam bilse cokta takmazlar o yaşta bekareti. en azından ben takmam takanı da bilemem.

0|0
    0|0
  • İffetini koru.

0|0
    0|0
  • ya bozdurmak için bahanemi arıyorsun?

0|0
    0|0
  • ya ne alakası var. bence son derece normal. asıl sorun 14 yaşında kaybedenler.

0|0
    0|0
  • oyle bır devre geldıkkı sen bakıre olmam normal mı dıye soruyorsun hayat ıste...

0|1
    0|0
  • bence gayet doğal bir durum

0|0
    0|0
  • tebrik etmek lazım.evleneceği kişiyle paylaşmasını temenni ederim tabiki normal bir durum o yaşa kadar beklemek

0|0
    0|0
  • bakireliğe çok önem vermem aslında ama dediğin gibide düşünmem bu yaşa kadar neden saklamış falan herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
  • Ya 25 e kadar beklemissin. Birazdaha sabret de kocan ilkin olsun. Merak etme kocan anlindan operseni

0|0
    0|0
  • Sabır taşı olsan çatlardın.

0|0
    0|0
  • bence 25 de çok geç ya turşusunu mu kurcan ya :D

0|0
    4|1
    • Kimsele çıkmadım genel evemi gideydim :)

• Okadar ayıp bişey yani :d

• Ama kim olduğumu öğreniceksin utanırım

• Normal bir durum

0|0
    0|0
  • Var öyleleri

0|0
    0|0
  • evlen artık betya gir ilişkiye :)

0|0
    0|0
  • evleneceği kişiye saklamıştır bencede doğru yapmıştır

0|0
    0|0
  • Suç sende değil senin çevrendeki böyle yetişmişsin.

0|0
    0|0
  • çok normal bazı tanıdıklarım 45 ve hala bakire

0|0
    0|0
  • Gayet normal bence

0|0
    0|0
  • sen neler diyosun öyle

0|0
    0|0
  • değil hemen git bir döviz bürosunda bozdur geç bile kaldın yoksa kur düşüyor

0|0
    0|0
  • bakirelik kendi isteklerinze kalmış arzulardır.

0|0
    0|0
  • kız böle giderse paslanır, atalarımız ne demiş, işleyen demir pas tutmaz, dimi

0|0
    0|0
  • bu soruyu kendine sordugunda ne cavep veriyorsun. tanışalımmı

0|0
    0|1
  • bakirelik yaşta değil, baştadır...

0|0
    0|0
  • Evlen evlen bir an önce

0|0
    0|0
  • Yatalımmı seni utancından kurtarim istersen ?

0|0
    0|1
  • Bekaretin son kullanma tarihi olmaz !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• belki de bunu yaşayacağın bir erkek çıkmamıştır karşına. ama bence çok da normal değil

0|0
    0|0
  • gayet normal var öyleleri

0|0
    0|0
  • 35 40 a kadar saklayıp kendini tanrıça ilan edenler var kardeş sen normalsin :)

1|3
    0|0
    • Ne tanrıçası utanç verici :)

Yükleniyor...