Sizce sorun olur mu arkadaşlar bakire olmamam yardım edin kafayı yicem lütfen?

Sevgilim ondan daha önce üç tane sevgilim olduğumu daha önce onlarla beraber olduğumu biliyor. İlk başlarda kabullenememişti ama şimdi bu durumu kabullenmeye başladı.aramızda hiç cinsel bise yoksu anve 1 buçuk yıldie beraberiz ama beni ne ailesine anlatıyor ne tanıştırıyor evlenirken erkekler değişirmiş.sizce bekareti sorum edermi ilerde 5 yıl sonra evlilik düşünüyor seviyorum ben .benimle gezip tozup terkedcekmiş gibi geliyor beş yıl.. Ona çok uzun süre bağlanıp ayrılmak istemiyorum.kafamdaki şüphelerden kurtulamıyor yardımmm..

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• heeeey yavrum heeyyy sende bunu yedin he 5 yıl kim öyle kim kala akıllı olda kullandırma kendini geçmişte ne yaşamışsan yaşamışsın geçmişte kalma bir de öyle evleneceğin biri bile olsa bekaretinin olmadığını söyleye bilirsin dürüstçe ama öyle 5 kişiyle şunla bunla diyede söyleme bence kim olsa kaçar söyleyeyim ;)

1|0
    1|1
    • Bu arada evlenen kadar da ya da evleneceğin kişiden emin olana kadarda nefsine hakim ol ben erkek olduğum halde bu kadar beraberliğim olmadı açıkcası

• rica ederim ayrıca en iyi cevap için teşekkür ederim açma bence de eskileri hatırlatma dediğim gibi zamanla her şey belli olur umarım iyi olur mutlu olursunuz

• Rica ederim teşekkürler inşallah

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğer bunu başlarda sorun ediyorduysa her zaman edecektir... Yani şundan emin olabilirsin, o da bir süre seni kullanıp sonra bir sebepten ayrılacaktır...

Yanlış kişiyle birliktesin...

2|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişir. Ben olsam kabul etmezdim ama burada önemli olmadığını söyleyen erkekler var. Aranız da cinsel ilişkinin olmamasına anlam vermedim. Bu oğlan seni seviyor bu kesin, bu durumu kabul etmiyor, Eğer seni sevmiyor olsaydı cinsel ilişkiye girer belli bir zaman sonra seni başından atardı. Bu durumu kabul edemiyor. çünkü seni sevdiği halde seni ailesi ile tanıştırmıyor. Bu oğlan hala çok kararsız gibi duruyor. Ona durumu söylemende olumlu bir durum Onun için zor bir durum.

2|0
    0|0
  • ciddi düsüne insan ailesiyle tanistirir.

5 yil cok uzun bir süre hic umut baglama 5 yilda cok sey degisir.

1|1
    1|0
  • Sende her sevgili ile beraber olmuşsun oha yuh ama artık. Ben olsam her sevgilim dediği ile yatan bir kadını ciddi düşünmem kusura bakma.

0|3
    2|0
  • Sorun edermiş gibi duruyor.

2|0
    0|0
  • Acikca ona sor. Bekleyip goreceksin. Eger bakire olmadigini bildigi halde seni becermeye yeltenmiyosa sorun eden tiplerden degildir

1|0
    0|0
  • haklısın bence

2|0
    0|0
  • vay be millette ne şans var demek daha önce bikaç kişi seni pompaladı.o şanslı erkeklerden biri olmayı çok isterdim

0|0
    1|0
  • Otur açık açık konuş, çünkü zaman çok hızlı ilerliyor hayat çocuk oyuncağı değil, sen de kendine bir rota belirlersin böylelikle...

1|0
    0|0
  • veriyosan kullanıyodur kesinlikle.

0|0
    1|0
  • Üniversite ögrencisisiniz.Okul bitince evlenecez diye düşünüyosunuz ama durum farklı.Okul bitene kadar seni kullanacak okuldan sonra unutacak.Hazır bulmuş senin gibi birini kacırırmı.nasıl olsa verir diye senle yemediği halt kalmayacak.5 yılda sürmez bu.uygun birini bulur seni gönderir karşı cıkarsanda eski sevgililerini tuttugun takımı falan bahane eder cıkar.

0|0
    1|0
  • benimle gezip tozup terkedcekmiş gibi geliyor

okuyunca banada öyle geldi :) bence ciddi düşünmüyosa tavrını koymalısın

0|0
    0|0
  • Şu anki sevgilinle olur gibi gözüküyor :(

0|0
    0|0
  • Sevgilinin karakterine bağlı , ama unutulabilecek birşey değil ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Bakire değilken 1,5 yıldır cinsel bişey yaşamamış olmanız tuhaf geldi :))

0|0
    0|0
    • Tövbe ettim o zaman çocuktum çünkü şimdi olgunlastim aklim başımda çünkü

• bence şüphelerin varsa evlenme kardeşim

0|0
    0|0
  • çok uzun süre ben bekleme o kadar düşüncelerinde haklısın

1 sene içinde evlenmek lazım

0|0
    0|0
  • gözüne kestirmiş , birde o vurup bırakçak seni

0|0
    1|0
  • Galiba buşekilde seni kabul edip boynuz takmaktansa bir postada ben atarım öyle bırakırım mantığı sezdim ben bu ilişkiden : /

0|0
    1|0
  • 1 bucuk yıldır sana nasıl çakmadı

0|0
    1|0
  • tam da düsündügün gibi olacak :) sana caktıktan sonra bir bahane bulur ayrılır senle evlenmez bosuna hayal kurma bence :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tatlım senle ciddi düşünseydi, değil bir sene sonra , 1 hafta sonra ailesine anlatırdı seni. Bence seni gezip tozan biri olarak görüyor. Çocuk bir buçuk yılda hiçmi cinsel ilişki istemedi senle? Buda garip, çünkü eglenmek için senle ciksaydi çoktan yatağa atardı yani. Bilmiyorum benimde kafam karıştı cidden. Beni takip et istersen, seni eklerim özelden anlatırsın

1|0
    0|0
  • 5 yılda ne ya çok uzunbi süre bence evlenmez niyeti ciddi olsa en azından aileden bir fertle tanıştırırdı anne abla gibi

0|0
    0|0
  • bence bunu söylemesen olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...