Siyaset değil derdim, sadece sorgulamak istedim

Son zamanlarda biraz kafa yordum da, Türkiye'de unutturulmaya çalışılan veya gözardı edilen birçok sorun var gibi. Hangi sorun size en çok çözüm aramak istetiyor? Ne tür sorunlar ön plana çıkarılmalı sizce? Benim sıralayabileceklerim arasında şiddet, yolsuzluk, din çatışması, homofobi ve yüzyıllardır yalnızca adı değişen sınıf ayrılıkları var şüphesiz. Sizin kafanıza takılanlar neler? Keşke ne nasıl olsaydı yaşadığınız ülkede?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sorunlar ne olursa olsun boku cıkarılmadan çözülsün hesabı sorulsun çünkü bir şeyi cok büyükmek ülkemize zarar veriyor.örnek ekonomi geriliyor esnafın işleri düşüyor.her şey yerine zamanına göre yapılmalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• YOBAZLAŞTIRMAK en büyük sorun, özgürlük diye internete bile sınırlama getirecek zihniyet, yine özgürlük diyerek... neyse sinirleniyorum yine keyfim kaçıcak

1|0
    0|0
    • Yobazlaştığını sandığımız toplumun bir kısmı aslında para için uyuma numarası yapıyor diye şüphe ediyorum.

• Zaten sebebi para, din para, dinsizlik para, ulan memlekette 14 yaşında ki çocuğa 11 kişi tecavüz edecek? hani hangimiz hatırlıyoruz ne oldu o kıza, ailesine? MAHKEME bir de kızı istekli buldu ya daha neden bahsediyosunuz ? para mı? din mi? dinsizlik mi?

• sorun değil direk olaylarda var

(intahar eden ) aselsan mühendisleri gibi

muhsin yazıcıoğlu gibi.

1|0
    0|0
  • aşırı dincilik bence en büyük sorun

1|0
    0|0
    • aşırı dincilikten de öte dini kullanıp insanları kandırmak ve din üzerinden ticaret yapmak daha da kötü sanırım.

• aşırı dincilikten kastım buydu bir de başkalarını zorlamak, yoksa bize ne millet 5 vakit namaz kılmış,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...