Bekareti arar mısınız? Çok merak ediyorum cevapları, objektif cevaplayın.

Kızlar, sürekli erkeklere, bekaret çok mu önemli, namus iki bacak arasında mı diye soruyor.Kızlar, siz erkek olsanız ,birlikte hayatınızı paylaşacak kişi de bekarete ne kadar önem verirsiniz? Bekareti ararmısınız? Lütfen dürüst olun.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• o değilde erkekler bu işte bekarken profesyonelliğe isim yazdırırken

evleneceği eşte bekaret araması kadar bok kafalılık yok..

namusun cinsiyeti mi olur..

soruna gelince ben bakireysem bende bakir ararım

yatıp kalkmışsam eşşek gibi kabul ederim..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin bekaretten kastın bacak arasnda bir zarsa onu koruyup her naneyi yiyyende var. Bn karşmdakinde insanlık ararm gerisi hikaye.

0|5
    1|1
  • Ben erkekte de bekaret ararım sevgilim bakir :)

1|2
    0|2
    • Nerden biliyorsun 24 saat yanındamısın ki sana bakirdir o

• Benden önce bir bir iki aylık ilişkisi bir de 5 yıllık ilişkisi olmuş sevişme filan yaşamışlar ama birlikte olmamış hiç kimseyle :)

• Sorduğu sorulardan da belli ben tıp okuduğum için her şeyi biliyorum o ise bilmiyor çok net anlaşılıyor kendisi de yalan söyleyecek bir insan değil eski sevgilim kandırmıştı bakirim diye sonra gerçeği itiraf etmişti ama o yalancının tekiydi zaten

• evet benim için çok önemli en bugüne kadar bir erkeğin elini tutmamışsam oda tutmamış olucak olmalı olsun:(

0|0
    0|0
  • ben bakireyim evleneceğim insanın da bakir olmasını istiyorum

0|0
    0|0
  • ben bakire olmasini isterdim ne yalan soyliyim.tabiki herkesin kendi tercihi.ama benim dusuncem boyle.ama dogustan falan bakire degilse,yada istemeden olduysa sorun etmem.

0|2
    0|0
  • bunun için niye siz erkek olsanız diyosunki?Karşınızdakinde bakirlik arar mısınız diye sorsana.Bekaret kavramı bitek kızlara mı özgü.Ben de bunu anlamıyorum işte.Bekarlığınızda yatıp kalkıp el değmemiş kız aramayın

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...