Sizin için kadinda bekaret önemli mi?

Türklerdeki tek sorun. Erkek yapınca milli oluyor. Kadın yapinca fahişe...

Güncellemeler:
Yorumlariniz için sağolun. Ben teyzeme gidiyorum bye ;p
Ruhu bakire olsun diyenlerede hak veriyorum çünkü bakire olup yemediği halt kalmayan kizlarda var. Benim istediğim zinadan uzak durmaniz. Selametle

0|0
0|31

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bakirim eşim de bakire olsun istiyorum.

Ama her kızla yatıp sonra da bakire kız arayan erkekleri iğrenç buluyorum

Her kızla yaıp bakire olmayan kızla evlenen erkeklere de saygı duyarım kendi yaşantısı.

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• 2 yıldır bu tarzda sorulan yüzlerce soruya hep aynı cevabı verdim, bakir değilim, bakire birini de hak ettiğimi düşünmüyorum.

Ayrıca her çiftin evlenmeden önce seks yapmış olması gerektiğini savunurum. Sevişmediğim biriyle evlenmem...

5|2
    0|0
  • senin sorular patlıyor, senin yüzünden bende eksi puan alıyorum.. :) biraz dikkatli soru sor da kaldırmasınlar.

cevaba gelince, ben kadının bacak arasından akacak iki damla kadına değer veren biri değilim, ben nasıl yapmışsam karşımdaki kadın da yapmış olabilir. normal karşılarım

4|0
    2|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana ama o dediğin ancak geri kafalı çevrelerde geçerli artık çok değişti her şey...

3|0
    1|0
  • baya bir iliski yasadim o yuzden bakire takintim yok cünki bende bakir deyilim.

3|1
    0|0
  • Ruhu fahişe olanın incecik zarı yerinde dursa ne olur durmasa ne olur.

4|1
    0|0
  • Evet önemli ama herşey demek de değil. Birilerine kendini ıspatlamak için seks her iki cinsiyet içinde iyi değil.

1|0
    0|0
  • toplumsal bkıs acısı oyle arkadsım. ama ben kendı adıma onemlı dıyeyım toplumda n muaf olarak. bekaret ten kastımda sadece zar dııl kendını koruması

2|0
    0|0
  • Bana göre bakirelik kızlık zarının yırtılmasından ibaret değildir. Yazdığında çok haklısın. Önemli olan güven. Benim için bekaret önemli değildir.

4|0
    0|0
  • evleneceğim insanın bakire olmasını isterim ama şart koşmam gerekli görmem birbirimize saygımız sevgimiz dürüst olmamız önemli

1|0
    1|0
  • Zerre kadar önemli değil ruhu kalbi bakire olsun yeter

3|0
    0|0
  • Oyle bir soruna parmak bastin ki... Bu soruya binlerce yildir cevap verilemiyor. Ama ben onun her anlamda ilki olmak isterim..

2|0
    1|0
  • keşke erkek yapınca övülmese belki böylece biçokerkek zina yapmazdı

4|0
    0|0
  • ruhu o* degılse sıkıntı yok

3|0
    0|0
  • Haha kopardin beni profil resminle :)

1|0
    0|0
  • önemi yok...cinselliği insan nasıl isterse öyle yaşamalı ve evlilik öncesi birlikte yaşamalı...

3|0
    0|0
  • ıstemem kesınlıkle neden ısteyeyımkı

1|0
    1|0
  • Kız senin burada ne işin var

1|0
    0|0
  • Hayır .

2|0
    2|0
  • MESELE YAPMAMAK ZATEN nikahsız.

1|0
    0|0
  • kesinlikle önemli benim için

1|0
    0|0
  • profil fotoğrafın çok garip olmuş :)

0|0
    1|0
  • Bekaretini ben bozmalıyım.

0|0
    1|0
  • Ben de bakirim benim için ruh önemli bekaret değil ama yinede bakir kız olursa daha iyi olur

onu tatmin edemeyip aldatılmak var cünkü

1|0
    0|0
  • Keşke bizde bakir kalabilseydik ama arkadaş ortamı olsun çevredeki hayat kadınları olsun birazda nefsimiz yüzünden bu işi yaptık şimdi tövbeliyim zina yapmıyorum önemli olan helalin olmayan insanlarla birlikte olmamak ve zina yapmamak .

1|0
    0|0
  • Ruhu da fiziği de herşeyiyle bakire olsun. Çok önemli benim için

1|0
    0|0
  • hiç evlenmemişse, erkekte de kızda da önemlidir.

1|0
    0|0
  • işine gelmiyorsa ülkeyi terket

2|0
    4|1
    • Ben bakireyim ve bakir birini isterim. Rahat ol türkiyede değilim ben zaten

• Kime diyosun? Banami?

• arkadaşlar bütün kadınlardan özür dilerim sadece şaka yapmak istedim herkesin bedeni kendine aittir istediğini yapabilir amacım sizi kırmak değildi eğer üzdüysem sizi gerçekten çok özür dilerim bakire olup olmamak önemli değil ruhun bakire olsun yeter gerisi hikaye ruhunuz bozuk olmasın

• Ne yani iki or*sp ile yattım diye hayatımı adayacağım gerekirse canımı vereceğim kişiyede mi or*splar arasından mı seçeyim. Nasıl mide var sizde evlenmeden önce yapmasını problem görmeyenler pek tabi evlendikten sonrada yapmasında mahsur görmez. Bu benim yorumum cevap vermeyin lütfen katılan + katılmayan - versin yeter.

2|1
    6|4
    • Bakir değilsen helal süt emmis birini istemiceksin. Yine + verdim yorumun için. Herkesin görüşüne saygı duyuyorum

• Sana katılıyorum kullanıcısanal

• Git istediğinle seviş becert kendini sanal kullanıcısı umrumda değil. Yobazmış sen nesin özgür kızmı bu yüzden cevap yazmayın dedik.Nasıl bir toplum olduk anlamak mümkün değil. Seks modernlik namus yobazlık :)

• erkek için de kadın için de kadın için de aynı durum söz konusu kendi nefsine sahip çıkmalı herkes

dipnot: bu kategoride fenomen olma yolunda ilerliyorsun :)

3|0
    0|0
  • Şimdi bazısı vardır seni seviyorum derken bıle baska bır erkegı keser senden önce önune gelenle bırlıkte olmustur bıde bırı vardır pıcın tekıne ınanıp yapmıstır bı hata sonrada asla yapmamıstır evlenene kadar gözude sevdıgınden baskasını görmezse olur yanı kızın karakterıne baglı

5|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...