Kızlık zarı diktirme hakkında?

Selam arkadaşlar, aranızda kızlık zarı diktiren, ya da bunun hakkında sallama değil de ciddi bir bilgisi olan, ya da yakın arkadaşı yaptıran var mı? Gerçekten anlaşılmıyor mu?

Güncellemeler:
Bu soruyu sormam, bakire olmadığım anlamına gelmez. Yargılayın diye sormadım, merak ettim. Insanin bakire olsun daha önemliymiş görüyorum anlatmak istediğim bir kiz evlenmeden önce 10 adamin altina yatsin değil. Bakire olmayadabilirim, kimseyi ilgilendirmez. Şu devirde elletmeyen, öpüşmeyen, oral yapmayan vsvs.. kim kaldı ki, herkesten duyar olduk artık, siz bakire diye sevinirken, kız deep throat ta ustalık belgesi alacak nerdeyse... Bırakın bu namuslu ayaklarını... Çok güldüm akşam akşam :))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle her erkek gibi ben de bakire bir kızla evlenmek isterim. eğer sevdiğim kız bakire değilse zarını diktirip onca para verip bide üstüne acı duyacaksa hiç gerek yok . gelsin yüzüme karşı evet ben bakire değilim ama seni seviyorum, bir ömür boyu da seni seveceğim. seninle birlikte olduğum zaman hiç bir erkeğe bakmayacağım desin . bu binlerce zara değer emin olun.

3|2
    0|0
    • Herkes senin gibi düşünmüyor işte

• ama ben genede 5 dk lık zevk uğruna yapmaya değmez diye düşünüyorum. eğer eşinin sana olan güveni ve bağlılığı daha fazla olacaksa 3, 5 sene daha beklemeye değmez mi?. kaybettiysen de seni yargılamak kimsenin haddi değil hatta eşinin bile.

En İyi Kız Görüşü

• Ancak muayene ile anlaşılır bir kalıcı yöntem var bir kanamanın olmasını istediğiniz zamanın bir iki gün öncesinde yapılan biraz pahalı işlem ve her kadın doğumcu bu işlemi etik olmadığını düşünmediği için yapmıyor ben de 5.sınıf tıp öğrencisiyim kadın doğum istiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hey allahım ya ne günlere kaldık sktr sktr sonrada tekrar diktir iyi valla tatlım acele etme hele biraz daha pompalasınlar seni sonra diktirirsin

0|1
    3|0
    • Beyinsiz. Sen evlenicegin kizin ellenmemis koklanmamis oldugunumu saniyosn. Bi laf vardır davul patlamamis ama tokmagin degmedigi yer kalmamis:))) kizlari en iyi kizlar tanir , emin ol evlenicegij kim olursa olsun neler yasamistir:) zar onemliyse o senin dar kafaliligin uzgunummmmm

• iyi ama seni nasıl tanıyacağım tatlım şeyini görsem asla unutmam belki yüzünü unuturum ama şeftalini asla unutmam :-)

• Ahlak ve edepten bahsedene bak :)) tanirsin tabi, anneninkinin aynisi, ac bak anneninkine cehennemde ordan tanirsin :))

• Kendini kanıtlamaya ihtiyacın var büyük olasılıkla.. ilişkiden 1-2 gün önce yaptırman lazım operasyonu illa kan görmek isteyen vatandaşı bu şekilde ikna edebilirsin.Yada adet dönemi bitiş veya başlangıcına denk getirip kandırabilirsin uzaaaar gider felsefi bir konuya dönüşür mesele

0|0
    0|0
    • Adet gunune denk getirmek zor ki adam sokacak cikaracak seyi kan.salak olmasi lazim inanmasi icin.kii hayat arkadasini kandirmak bana cok kotu geliyor ya.sen bas koycaksin onunla bir omur

• o yüzden başlangıç veya bitiş günü demiştim de arkadaşın amacı zaten kandırmak en iyisi esnek olduğuna ikna etmek aslında ya da delikanlı gibi söylemek ama düşüncesini bilemeyiz

• bir doktor herzaman anlar diktirsen bile ama erkek arkadaşın anlamayabilir.. sanırım erkenden teslim ettin kendini üzüldüm ama çoğu kızın başına geleiblir yani

0|0
    0|0
  • dıktırıp napcaksınkı adam kandırmadan baska bısey olmaz bence. bır kız bakırelıgı kıme verdıyse onunla evlenmelı.

1|0
    0|0
  • evet yapıyorlar. hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama bursada yaşıyorum ben bursada nerde yapıldığını biliyorum.

0|0
    0|0
  • vajinal muayene harici anlaşılmaz.2 tür yöntemi var. flep yöntemi daha uzun zamanı kapsıyor bir yöntem daha vardı şu an için adını bilmiyorum da ilişkiden birkaç gün önce yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Bence kizlik zari diktirme olayi dogru degil. Yalanin mumu yatsiya kadar yanar derler. Bir yalan üzere kuracagin evlilik bastan bozulmaya mahkumdur. Herzaman ister kiz veya erkek dürüst olmali. Kizlarin kizlik zari var diye hep onlardan namuslu olmalari beklenir buda yanlisdir. Erkeklerdede namus vardir. Erkekler istedikleriyle beraber olacak evlendiklerindede kiz istiyecek, bence bu cok yanlis. Iki taraf her zaman dogruyu söylemesi gerekir. Her insan hata yapabilir.

Yalan eninde sonunda ortaya cikar ve bu cogunlukla evliligi , iliskiyi bitirir.

Kizlik zari varmis yokmus maalesef suanda hic önemi kalmadi. Artik kizlik zari diktiryorlar, ne güne kaldik.

Burada su görülüyorki, güzel ahlak cok önemli. Dürüst olmak cok önemli.

DInimiz söyle buyuruyor: Ahlakı ve dini güzel olan bir kimseyle evlenin.

Bence bu soruyu genel olarak mi sordun ya da kendin icin mi bilmiyorum, önemli degil, kimse kizlik zari diktirmesin diyorum. Bu benim fikrim.

0|0
    0|0
  • ben zarını yapıştırım dilimle :)) öyle bir yeteneğim var

0|0
    2|0
  • zarın yırtıkmı?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• diktirsen ne olcak adam bolluktan darlıktan anlamıcakmı sanıyosun cok saf olması lazım bu erkekler kül yutmaz :D acık acık soyle kızım isine gelıyosa ben kız degilim de

0|1
    0|0
  • offffff.onu oro*puluk yapmadan once dusunucektin!

0|1
    5|0
    • Hadi ordan beee. Sizin gibileri biliyoruz kizim. Ellet ama verme göster ama verme yalat ama verme. :)))) namuslusun he heeeee

• iiyyy ben sen gibi pislik degilim.ok?

• Hadi uza

• Kızlık zarı dikiminden bir kaç gun snra ilşkiye grnce kan gelyor dye duydum uzun zaman snra yaparsan kan gelmz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...