Bakireyim baskı görüyorum etrafımdan

ben bakireyim bakire olarak evlenmeyi düşünüyorum umarım karşıma düzgün biri cıkarda pişmanlık yaşamam etrafımdaki erkek arkadaşlar bu konuda bana baskı uyguluyorlar üzüyorlar geneleve götürelim şöyle şurda kız var diye dindar biri değilim ama ahlak saygı dürüst bir insanım ne yapacam bilmiyorum yaşda mağlum karar veremiyorum yetiştirilme tarzımdanda olabilir diyorlar

Güncellemeler:
bakirim arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sigaram içkimde yoktur öyle kötü huylarım falanda ne biliyim ben niye böyle oldum bilmiyorum insanlara değişik geliyor kimisi gülüyor kimiside helal olsun diyor

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ebu Umame ra’den rivayet edilmiştir:

Genç bir delikanlı Peygamberimizin meclisine gelerek “Ey Allah’ın Resulü ! Zina etmem hususunda bana izin ver!” dedi. Bunun üzerine orada bulunanlar “Sus, sus!” diye onu engellemeye çalıştılarsa da, Peygamberimiz asv “Bırakın da yanıma gelsin!” dedi. Gencin yanına gelmesi üzerine de ona “Annenin zina etmesi senin hoşuna gider mi?” buyurdu. Genç “Hayır! Allaha yemin olsun ki (hoşuma gitmez) Allah beni sana feda kılsın” karşılığını verdi. Hz. Peygamber “(Sen nasıl istemiyorsan) diğer insanlar da annelerinin zina etmelerinden hoşlanmazlar. Peki kendi kızının zina etmesi senin hoşuna gider mi?” buyurdu. Genç ““Hayır! Allaha yemin olsun ki (hoşuma gitmez) Ey Allahın resulü! Allah beni sana feda kılsın” cevabını verdi. Peygamber as bu kez “Sen hoşlanmadığın gibi diğer insanlar da kızlarının zina etmelerinden hoşlanmazlar. (Söyle bakalım) kızkardeşinin zina etmesi senin hoşuna gider mi?” dedi. Genç buna da “Hayır istemem ey Allah’ın Rasulü! Canım sana feda olsun. Tabii ki bunu da istemem” dedi. Hz. Peygamber’in “İnsanlar da kız kardeşlerinin zina etmesini istemez. Peki teyzenin zina etmesi senin hoşuna gider mi?” buyurması üzerine, yine “Canım sana feda olsun ey Allah’ın Rasulü! Bunu da istemem” cevabını verdi. Bunun üzerine Hz. Peygamber “Diğer insanlar da senin gibi, teyzelerinin zina etmelerini istemez” dedikten sonra mübarek elini onun omzuna koyarak “Rabb’im! Bu kulunun günahlarını bağışla, kalbini her türlü kötülükten arındır, Onu zinadan koru!” diye dua etti. Bundan sonra hiç kimse bu gencin kadınlara dönüp baktığını görmedi.

Ahmed, Taberani

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşlarını dinleme

inş benim karşıma çıkarsın bakir erkek kalmadı nerdeyse...]

2|1
    0|1
  • kesinlikle doğru yoldasın.Böyle devam et.Dindar olup olmamak değil mesele.Ben de dindar değilim hatta rahat yetiştim diyebilirim.Ama bir insanın hayatında çok özel bişeyi ilk defa paylaştığı kişi hayatının aşkı, biricik eşi olmalıdır.Düşün mesela bu kadar özel bir anı genelevden biriyle mi yaşamak istersin ilk defa.Bir de bunu aşık olduğun biriyle paylaşmak var ilk defa.Karar senin.

1|2
    0|0
    • evleneceğim kişiyle paylaşmak istiyorum şahsen ben onun ilki oluyum oda benim ilkim olsun ama etrafdaki baskılarda yıldırıyor beni gaymisin topmusun gibi şeylerde duydum diyebilirim ama ben şimdi napıyım yani illa sevgili bulup evemi getiriyim bana ters geliyor güvenilecek birisi olsun istiyorum sadece

Erkekler Ne Diyor 6

• Sigaram yok alkolüm yok diyorsun doğru yoldasında kardeşim bu kızlarda şöyle bir pislik var genelde ortam çocuklarını seviyolar nedense efendi olanı istemezler ondan böyle oldun

0|2
    0|0
  • Doğru yoldasın kardeşim. Bende senin gibiyim, sana yapılan tepkileri bende aldım. Yarın öbür gün evlendiğimde vicdanım rahat olacak.

0|0
    0|0
  • bakir olmasın dostum?

0|1
    0|0
  • yanlıs yoldasın dostum evlenırken anıcaksın neyın ne bok oldunuda geç olacak uzulme yeter sen

0|0
    0|1
    • niye yanlış olsun ki

• kotu bışı bakır kalmak bende senın gıbıyım sevgılım falanda olmadı parayla yaptım bı kere ıse ggırınce bol bol akıcam

• bakire ne dostum bakirim de şuna :)

0|0
    0|0
  • Bakireyi deme bro deldirriler. :) Bakirim de ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...