Erkek olmalı mıyım?

bir kızım ama cinsell olarak bir erkeğim ameliyat olmalımıyım ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun bir kız arkadaşım var ama pc den kız olduğumu bilmiyor erkek olrk bilyor , kızlara karşı duygullarım var ama gay erkeklerede zaffım var ne yapmalıyımm ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• senin içinde yaşadıgın duyguları en ıyı sen bılırsın eger bır kızla kendını erkek olarak tanıtıp sohbet edecek durumdaysan zaten o ruhu taşıyorsundur burada ki insanlar bu gıbı olayları kavrayabılecek kapasıteye ulaşamadığı için cevabı burada zor bulursun

1|0
    1|4
    • hakklısın çok saol :)) ama işte belki dedim belki biri yardm edr ama XD bu yaptığım ilk ve son hattam

• teşekkürler cansucan

kendını sorunlu bırı gıbı düşünme gunumuzde fazlasıyla gay lezbiyen biseksüel insan var fakat herkes senın kadar dürüst olup söyleyemıyor toplum baskısı yuzunden

Erkekler Ne Diyor 18

• Nil Erkoçların ülkedeki enkazları..

0|1
    3|1
  • Sana bu konuda erkekler yardım edemez neden diye soracak olursan onlar ameliyatsız erkekler genetik doğuştan.Bence sen karşıya kız olduğunu söyle en kötü gerçek iyi 1000 yalandan daha iyidir.Şimdi çocukluğuna inmemiz lazım desem pis sıçarız bana soracak olursan onunda duyğluarını dene belki oda senin zevk aldığın şeylerden mutlu olacak mükemmel bir atlayış olur ve çok mutlu mesut olursunuz kim bilir.O yüzden dünyadaki en büyük huzur dürüst olmaktır bak bunu yap sonra bana bir ara teşekkür edersin :)

1|0
    0|1
  • sen nesin biz anlamadık şimdi

0|1
    2|1
  • dur hemen olma,memeleri ziyan etmeden bir tur atalım

0|1
    2|2
  • bi ara yanıma gel ben senin duygularını rayına oturturum sen bunlar yasak şeyler çekici gelebilir

ama yapamazsın aklından geçen kötülükten dolayı mesul değilsin yaptığın kötülüklerrden mesulsun

1|0
    0|1
    • XD konuyla hiç alakan yok

• sen öyle anlamak istiyorsun

ne olarak doğduysan sen osun öldüğündede o olacaksın dışarıdan nasıl göründüğün bir önemi yok

• hımm haklı olabilirsin haklı olmayada bilirsin yinede bu sözü unutmıycam

• hop hop cansu top cansu tencere götlü bok cansu!

Nickinin ortasındaki "0" her şeyi anlatıyor zaten. Güneşi görmek istemiyoruz ağabey :(

0|1
    2|1
  • de get de belani bul

1|0
    1|2
  • boys dont cry diye bir film var izle kanki aslkfjkdsf

1|0
    0|1
  • çakmak gazı çekiyorsun dimi? doğru söyle askldjasdj

1|0
    1|1
  • bolkar var istersen bak:)

0|1
    1|2
  • Çüklünuriye

0|0
    2|2
  • çok güzel olmuşsun sen asfdsdf

0|0
    1|2
  • İlk okudugumda dedimki kafa buluyor bizle ama bakıyorumki sen ciddisın..Senin durum bisexlere yakın cok karısık yav kızım dıyorsun ama hormonlarının erkek oldugunu idaa edıyorsun doktora danıs..

0|0
    0|1
  • Psikiyatriye git ruhun bozulmuş:)

0|0
    0|0
  • Gel yanıma seni erkek yapayım:)

0|0
    0|0
  • Bence lezbiyenliği tercih olarak düşünebilirsin tabii erkek rolun de olmak senin için daha iyi bir durum ama cinsiyet değiştirmek çok ciddi bir konu kararı verirken gelecekte yaşayacağın birlikteliklerde karşı tarafa bu durumu nasıl açıklayacağını da düşün ve bu işin geri dönüşünün çok çok zor olduğunu da unutma

1|0
    0|1
  • sikayetım var eglenmektemı yok arkadas eglenmek ıcın soru acıyoruz kaldııyorlar yazık

0|0
    1|2
  • Sen gotu kaybetmişsin artık biz napalım.

1|4
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Foton gerçekse eger bir kere o duygulara sahip olamazsın. Bı kız gibisin resmen süslenmişsin. Kızlara zaafın olsa erkek gibi hissedersn makyaj yapmaszın erkeksi takılırsın. Kendi seçiminle allahın verdiğini karıştırma.

1|1
    0|1
    • hımm evt ama ailemle yaşıyorum bu yüzdn pek kolay olmuyor ama deniyorumm XI

• bu gece site eğlenceli yalnız sevdim

1|1
    0|1
  • Sen en iyisi bir psikoloğa Danış, bir uzmana sor. Hafife Alınacak birşey değil. Umarım bir çaresini bulursun

0|0
    0|0
  • anlasılan bu gece butun uyeler içmişiz hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Hıammınaaa gitti gül gibi hatın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...