Vajina da sürekli sulanmanın nedeni ne olabilir?

Bakire değilim bir evlilik geçirdim,sürekliii vajinam sulanıyor ve kaşınıyor bazen bunun nedeni ne olabilir fikri olan ?

0|0
0|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• bi kadinin her an islak olmasi hayra alamet deyil masallah coguda erkege ihtiyacin oldugunu yazmis :):)

0|1
    0|0
  • istek duyduğun zamanlar harici oluyorsa akıntın olabilir.gerçi pek bildiğim bir yer değil ama :)

0|0
    0|0
  • sizlerin vajinanızda sulanmanın fazla olması vajina içinde ki salgıların fazla çalışması .ama önemli değil .kadınsınız kendinizi istekli ve hisleri yüksek hissetmeniz normal .

0|0
    0|0
  • kendini tatmin etmiyormusun ? ayrıca kaşıntın çok sıkmı oluyor

1|0
    0|0
  • nerden katılıyorsun ?

0|0
    0|0
    • neden ?

• yakın olup olmadıgımızı merak ettim konu hakkında yardımcı olabilirim böylece :)sende istersen tabi

• hanimefendi eger bir tahrik soz konusu olmadiginda bu durmu yasiyorsaniz bu bir mantar belirtisidir mantar herkesin bildigi gibi tek duze bir rahatsizlik degildir bir kac turlu bas gosterme yontemleri vardir bilginize

0|0
    0|0
  • doğal olarak sevişmek istiyorsun bu ihtihacın, Vajinan istediği heyecanlandığı için sulanıyor :)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen enfeksiyon kapmissin. Bi jinekologa git

0|0
    0|0
  • Bu hal cinsel istekten mi gerçekleşiyor yoksa öyle durduk yerde mi?

0|0
    0|0
  • Ben seni tanıyabilme ihtimalini sevdim :)

0|0
    0|0
  • azıyon işte daha ne olcak

0|0
    0|0
  • mantar olabilir belki, ya da bir kadın hastalığı olabilir bence bir jinekolog'a görünmelisin

0|0
    0|0
  • sonuçta düzenli bir cinsel ilişkın vardır evliykn ama yorumları okuduğum kadarıyla yalnızsın ve doğal olarak arzuların tavan yapıyor .ilişkiye alıştığın için mast da ihtyacını karşılamaz doğru mu arkadaşım

0|0
    0|1
    • dogru..

• güvenilir bir arkadaş ya da sırdaş diyebileceğiniz birileri var mıhayatınızda

• dilerseniz ekleyin saygı sınırlarımı aşmadan sizinle tanışıp sohbet edebiliriz.yanlış anlamayın amaç sadece cinsellik değil sizinle tanışmak ve konuşmak.

• sulanmış vajina iyidir..:D

0|0
    0|0
  • mantar olabilme ihtimali var. eğer seks düşünmediğin zamanlarda bile sulanıyorsa bir doktora git.

0|0
    0|0
  • sevişmeye ve sekse olan ihtiyacının göstergesi tanışmak isterdim seninle

0|0
    0|0
  • azmışsın başka nedeni yokk :D :))

0|0
    0|0
  • o zaman kısa kesip tanışmak lazım.. olgun erkek hoşuna giidiyorsa ve istanbuldaysan :)

0|0
    0|0
  • emin olmadığın biriyle seks yaptıysan hastalık kapmış olabilirsin. doğru jinekoloğa.

0|0
    0|0
  • Bir yıldır ilişkiye girmiyorum demişsin ondandır.

0|0
    0|0
  • İstiyorsun

0|0
    0|0
  • libidon yüksek ve canın çekiyor...net

0|0
    0|0
  • ıslanmanın temel amacı ölü deri ve bakteri atmak. eğer canın seks istemiyorsa bakteri atıyorsun.

0|0
    0|0
  • sulanması zevk suyu değilmi. o değilse iltihap ya da mantar vardır.

0|0
    0|0
  • bende 1 yıldır sevişmiyorum anlayabiliyorum seni istersen özelden konusabilirz :)

0|0
    1|1
  • İstekli bir erkek lazım sana çözüm bu :D

0|0
    0|0
  • sevismen sart

0|0
    0|0
  • en son ne zaman seks yaptın ?

0|0
    0|0
  • o an seni etkileyen şeyler mi oluyor yoksa her an mı ıslak?

0|0
    0|0
    • her an

• hayır yok

• yorumları okumamıştım, ben de mantar mı diye yardım edeyim diyordum. meğer seninki sadece azgınlıkmış :) azgın kadın iyidir.

• çokmu istek duyuyorsun

0|0
    0|0
    • evet sayılır her kadn gbi. br senedr yalnzım

• bende severim ama akıyorsa dahada güzel oluyor... beni nasıl buldun peki sana oral yapmamı istermiydin

• bişey yazmadınmı

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...